Gdzie kupić przydomową oczyszczalnię ścieków?

Wybór przydomowej biologicznej oczyszczalni ścieków jest rozsądną i przyszłościową alternatywą dla zbiornika bezodpływowego. Z uwagi na niskie koszty eksploatacji w porównaniu z szambem inwestycja zwraca się już po około 3 latach, a w dłuższej perspektywie czasowej pozwala nam zaoszczędzić. Jednak podstawowym warunkiem zadowolenia z użytkowania przydomowej oczyszczalni ścieków jest prawidłowy dobór, montaż i bezawaryjna praca urządzenia.
Gdzie kupić przydomową oczyszczalnię ścieków?

Na co zwrócić uwagę wybierając przydomową oczyszczalnię ścieków? Wybierając przydomową oczyszczalnię ścieków należy uwzględnić nasze wymagania i prawidłowo dobrać urządzenie. Decydując się na przydomową oczyszczalnię ścieków należy wziąć pod uwagę liczbę stałych mieszkańców, wyposażenie sanitarne, jak często będziemy wyjeżdżali na urlopy oraz jak często będziemy mieli gości w domu. Kolejnym bardzo ważnym czynnikiem jest rodzaj gruntu, poziom wód gruntowych oraz miejsce i głębokość zagłębienia zbiornika oczyszczalni. Na rynku dostępnych jest wiele technologii pracy przydomowych oczyszczalni. Podstawowe to wykorzystujące technologię osadu czynnego oraz złoża biologicznego. Pierwsza z wymienionych osiąga wysokie parametry oczyszczania ścieków, ale jest dość wrażliwa na nierównomierny dopływ ścieków. Dlatego jeżeli liczba osób przebywających w domu będzie zmienna lub lubimy częste podróże warto uwzględnić ten fakt i zdecydować się na oczyszczalnię pracującą w technologii złoża biologicznego lub urządzenie hybrydowe wykorzystujące dwie metody oczyszczania ścieków. Taka przydomowa oczyszczalnia zapewni nam stabilną pracę przy zmiennych warunkach.

Producenci oferują przydomowe oczyszczalnie ścieków nie tylko różniące się technologią pracy, ale i materiałem z jakiego jest wykonany zbiornik. Dlatego należy dokładnie zapoznać się z możliwościami posadowienia takiej oczyszczalni, czy wymagana jest podsypka cementowo-piaskowa czy jakie jest maksymalne zagłębienie oczyszczalni. Bardzo mocnym zbiornikiem o wysokich parametrach wytrzymałościowych charakteryzuje się przydomowa oczyszczalnia ścieków NV firmy Traidenis-Pol. Producent jako jeden z nielicznych pozwala na jej montaż pod terenem przejezdnym oraz zagłębienie poniżej 1,2 m p.p.t.. Ponadto oczyszczalnia NV ze względu na dolną część korpusu w kształcie stożka jest odporna na działanie sił wyporu wód gruntowy, dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem tereny gdzie występuje wysoki poziom wód gruntowych. Jakość oraz wytrzymałość urządzenia NV jest potwierdzona 20-letnią gwarancją.

Obecnie wybór jak i dostępność przydomowych oczyszczalni ścieków jest bardzo szeroki. Przydomową oczyszczalnię ścieków można kupić na aukcjach internetowych czy sklepach budowlany razem z wieloma elementami instalacyjnymi. Należy jednak pamiętać, że tylko prawidłowy dobór oraz montaż przydomowej oczyszczalni ścieków zapewni jej prawidłową pracę i nasze zadowolenie. Dlatego kupując przydomową oczyszczalnię ścieków powinno się skorzystać z usług wyspecjalizowanej firmy. Firma Traidenis-Pol posiada prawie 15-letnie doświadczenie w branży przydomowych oczyszczalni ścieków. Montaż i zakup przydomowej oczyszczalni ścieków jest poprzedzany bezpłatną wizją lokalną i doradztwem technicznym naszego lokalnego przedstawiciela. Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia. Działamy poprzez sieć lokalnych autoryzowanych dystrybutorów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

12 LAT W POLSCE

Pracujemy na terenie całego kraju

22 LATA W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

30000 MONTAŻY

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów