PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków ZgierzZalety oczyszczalni ścieków Zgierz

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Zgierz Rozważając wybór jednej z przydomowych oczyszczalni ścieków Zgierz jest miejscem, gdzie warto szukać dostawcy. Przydomowe oczyszczalnie ścieków są dobrym rozwiązaniem, jednak ich instalacja musi być przemyślana i poprzedzona dokładnym wyborem. W związku z tym warto przybliżyć sposoby działania tej technologi oraz opcje dostępne na rynku.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków są systemem składającym się z osadnika oraz drenażu. Warunkiem funkcjonowania tego rozwiązania są odpowiednie warunki wodne i gruntowe na działce. W związku z tym to rozwiązanie jest stosowane rzadziej niż tradycyjne zbiorniki bezodpływowe. W procesie oczyszczania przydomowe oczyszczalnie ścieków wykorzystują procesy tlenowe lub beztlenowe. Procesy te są rozróżniane w zależności od tego, jakie bakterie biorą udział w tych procesach. Tak oczyszczone ścieki mogą być oddane do środowiska, nie powodując tym samym znacznego uszczerbku dla natury. Oczywiście osadniki, podobnie jak tradycyjne szambo, także powinny być opróżniane raz na jakiś czas. Jednak w stosunku do ilości ścieków, odbywa się to znacznie rzadziej niż w przypadku szamba.

Dostawca usług oraz produktów umożliwiających instalację przydomowej oczyszczalni jest firma Traidenis-Pol. Jest ona liderem już od ponadto 20 lat, jeśli chodzi o usługi z tego zakresu. Są to kompleksowe usługi obejmujące doradztwo, projektowanie, montaż i uruchomienie oraz późniejszy serwis. Zatem chcąc poznać najlepsze przydomowe oczyszczalnie ścieków Zgierz jest miastem dostarczającym szerokiego wachlarza rozwiązań. Co więcej, firma Traidenis-Pol świadczy usługi nie tylko w okolicach Zgierza, ale na terenie całej Polski. Jest to warte do zapamiętania, ponieważ w jej ofercie dostępne są rozwiązania bardzo porządne na ryku. Mianowicie Traidenis-Pol oferuje przydomowe oczyszczalnie, które wykorzystują w oczyszczaniu technologię procesów tlenowych. Co za tym idzie, generują one mniej uciążliwe zapachy w porównaniu do zbiorników bezodpływowych lub oczyszczalni wykorzystujących procesy beztlenowe. Pozycja firmy nie bez powodu jest niezachwiana już od 20 lat. Idzie ona do przodu wraz z duchem czasu i potrzebami klientów, dostarczając rozwiązania nowoczesne oraz optymalne.

Analizując wszystkie za i przeciw na początku może się wydawać, że cena przydomowych oczyszczalni ścieków jest dość wysoka. Jednakże obecnie nawet zwyczajne zbiorniki bezodpływowe są obwarowane wieloma warunkami. Warto wiedzieć też, że w przypadku zbiorników większych niż 10 m3 niezbędne jest pozwolenie na budowę. Dlatego też przydomowe oczyszczalnie pozwalają na rzadsze opróżnianie szamba bez budowania olbrzymich zbiorników. Ułatwia to organizację wywozu, a przede wszystkim ogranicza koszty w czasie użytkowania. Dlatego też z pewnością koszty poniesione w związku z budową oczyszczalni się zwrócą. Niezaprzeczalną zaletą, zwłaszcza w przypadku oczyszczalni firmy Traidenis-Pol jest fakt, że ograniczają one występowanie nieprzyjemnego zapachu charakterystycznego dla tradycyjnego szamba. Dlatego szukając najlepszych przydomowych oczyszczalni ścieków Zgierz powinien stać się obowiązkowym punktem podróży.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: