Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Zgierz

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Zgierz Rozważając wybór jednej z przydomowych oczyszczalni ścieków Zgierz jest miejscem, gdzie warto szukać dostawcy. Przydomowe oczyszczalnie ścieków są dobrym rozwiązaniem, jednak ich instalacja musi być przemyślana i poprzedzona dokładnym wyborem. W związku z tym warto przybliżyć sposoby działania tej technologi oraz opcje dostępne na rynku.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków są systemem składającym się z osadnika oraz drenażu. Warunkiem funkcjonowania tego rozwiązania są odpowiednie warunki wodne i gruntowe na działce. W związku z tym to rozwiązanie jest stosowane rzadziej niż tradycyjne zbiorniki bezodpływowe. W procesie oczyszczania przydomowe oczyszczalnie ścieków wykorzystują procesy tlenowe lub beztlenowe. Procesy te są rozróżniane w zależności od tego, jakie bakterie biorą udział w tych procesach. Tak oczyszczone ścieki mogą być oddane do środowiska, nie powodując tym samym znacznego uszczerbku dla natury. Oczywiście osadniki, podobnie jak tradycyjne szambo, także powinny być opróżniane raz na jakiś czas. Jednak w stosunku do ilości ścieków, odbywa się to znacznie rzadziej niż w przypadku szamba.

Dostawca usług oraz produktów umożliwiających instalację przydomowej oczyszczalni jest firma Traidenis-Pol. Jest ona liderem już od ponadto 20 lat, jeśli chodzi o usługi z tego zakresu. Są to kompleksowe usługi obejmujące doradztwo, projektowanie, montaż i uruchomienie oraz późniejszy serwis. Zatem chcąc poznać najlepsze przydomowe oczyszczalnie ścieków Zgierz jest miastem dostarczającym szerokiego wachlarza rozwiązań. Co więcej, firma Traidenis-Pol świadczy usługi nie tylko w okolicach Zgierza, ale na terenie całej Polski. Jest to warte do zapamiętania, ponieważ w jej ofercie dostępne są rozwiązania bardzo porządne na ryku. Mianowicie Traidenis-Pol oferuje przydomowe oczyszczalnie, które wykorzystują w oczyszczaniu technologię procesów tlenowych. Co za tym idzie, generują one mniej uciążliwe zapachy w porównaniu do zbiorników bezodpływowych lub oczyszczalni wykorzystujących procesy beztlenowe. Pozycja firmy nie bez powodu jest niezachwiana już od 20 lat. Idzie ona do przodu wraz z duchem czasu i potrzebami klientów, dostarczając rozwiązania nowoczesne oraz optymalne.

Analizując wszystkie za i przeciw na początku może się wydawać, że cena przydomowych oczyszczalni ścieków jest dość wysoka. Jednakże obecnie nawet zwyczajne zbiorniki bezodpływowe są obwarowane wieloma warunkami. Warto wiedzieć też, że w przypadku zbiorników większych niż 10 m3 niezbędne jest pozwolenie na budowę. Dlatego też przydomowe oczyszczalnie pozwalają na rzadsze opróżnianie szamba bez budowania olbrzymich zbiorników. Ułatwia to organizację wywozu, a przede wszystkim ogranicza koszty w czasie użytkowania. Dlatego też z pewnością koszty poniesione w związku z budową oczyszczalni się zwrócą. Niezaprzeczalną zaletą, zwłaszcza w przypadku oczyszczalni firmy Traidenis-Pol jest fakt, że ograniczają one występowanie nieprzyjemnego zapachu charakterystycznego dla tradycyjnego szamba. Dlatego szukając najlepszych przydomowych oczyszczalni ścieków Zgierz powinien stać się obowiązkowym punktem podróży.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Zgierz
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.