Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Zembrzyce

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Zembrzyce Nowoczesne rozwiązania coraz częściej wkradają się w różne dziedziny naszego życia. Jednym z takich rozwiązań, które w ostatnich latach coraz częściej spotkać można w budownictwie, są przydomowe oczyszczalnie ścieków. Początkowo adresowane były do osób, które nie mogą z różnych powodów podpiąć się do miejskiej lub gminnej sieci kanalizacyjnej. Takie osoby miały do wyboru właśnie przydomową oczyszczalnię lub tradycyjne szambo bezodpływowe. Obecnie coraz częściej właściciele nieruchomości decydują się na wybór przydomowej oczyszczalni ścieków z praktycznych powodów. Pomimo sporych kosztów początkowych, jakie należy ponieść m.in. na zakup oraz montaż takiej oczyszczalni, to niskie roczne koszty użytkowania sprawiają, że inwestycja zwraca się po niecałych 10 latach. Klienci mają do wyboru kilka systemów tworzących przydomową oczyszczalnię. Najpopularniejszym jest oczyszczalnia z rozprowadzeniem wody za pomocą drenaży. Jest to rozwiązanie popularne z kilku powodów. Pierwszym jest cena, która jest znacznie niższa niż w przypadku oczyszczalni biologicznych. Drugim ważnym powodem jest łatwość i szybkość montażu. Decydując się na przydomową oczyszczalnię ścieków, powinniśmy zadbać o jej dopasowanie nie tylko do rodzaju gleby, ale też do ilości ścieków, jakie wytwarzamy. Warto też przewidzieć czy w przyszłości ta ilość nie ulegnie powiększeniu np. z powodu powiększenia rodziny.

Firmą, której ofertą warto się zainteresować, jest Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Zembrzyce. Przedsiębiorstwo od wielu lat świadczy usługi z zakresu montażu, produkcji oraz planowania systemów oczyszczania ścieków. Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Zembrzyce to firma o ogólnopolskim zasięgu. Wśród jej klientów są osoby prywatne oraz duże przedsiębiorstwa, które pragną wprowadzić u siebie wydajne i niezawodne oczyszczalnie ścieków. W swojej ofercie przedsiębiorstwo ma m.in. zbiorniki o zróżnicowanych pojemnościach, które łatwo dopasować do potrzeb każdego z klientów.

Wybór przydomowych oczyszczalni ścieków wydaje się jedynym sensownym wyborem. Nie tylko ze względu na znacznie niższe koszty użytkowania takiego systemu, ale także ze względów ekologicznych. Oczyszczanie i neutralizowanie nieczystości odbywa się w kilku złożonych etapach, które skutecznie usuwają z nieczystości szkodliwe substancje. Dzięki temu wodę pozostałą po procesie filtracji możemy bez obaw odprowadzić do gleby lub systemów drenażowych. Do zalet przydomowych oczyszczalni powinniśmy także zaliczyć łatwość obsługi całego systemu. Nie musimy zbytnio zagłębiać się w jego działanie. Wszystkie czynności, jakie należy wykonywać, czyli np. wymiana filtrów czy kontrola poziomu napełnienia odstojnika są proste i nie wymagają od nas dużych nakładów siły, czy pracy. Warto także zwrócić uwagę na niezawodność dobrze dopasowanego wykonanego systemu oczyszczającego ścieki. Oczyszczalnia może działać przez wiele lat bez konieczności napraw. Możemy ja zastosować praktycznie na każdym terenie, co sprawia, że jest to niezwykle uniwersalne rozwiązanie.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Zembrzyce
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.