PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków ZembrzyceZalety oczyszczalni ścieków Zembrzyce

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Zembrzyce Nowoczesne rozwiązania coraz częściej wkradają się w różne dziedziny naszego życia. Jednym z takich rozwiązań, które w ostatnich latach coraz częściej spotkać można w budownictwie, są przydomowe oczyszczalnie ścieków. Początkowo adresowane były do osób, które nie mogą z różnych powodów podpiąć się do miejskiej lub gminnej sieci kanalizacyjnej. Takie osoby miały do wyboru właśnie przydomową oczyszczalnię lub tradycyjne szambo bezodpływowe. Obecnie coraz częściej właściciele nieruchomości decydują się na wybór przydomowej oczyszczalni ścieków z praktycznych powodów. Pomimo sporych kosztów początkowych, jakie należy ponieść m.in. na zakup oraz montaż takiej oczyszczalni, to niskie roczne koszty użytkowania sprawiają, że inwestycja zwraca się po niecałych 10 latach. Klienci mają do wyboru kilka systemów tworzących przydomową oczyszczalnię. Najpopularniejszym jest oczyszczalnia z rozprowadzeniem wody za pomocą drenaży. Jest to rozwiązanie popularne z kilku powodów. Pierwszym jest cena, która jest znacznie niższa niż w przypadku oczyszczalni biologicznych. Drugim ważnym powodem jest łatwość i szybkość montażu. Decydując się na przydomową oczyszczalnię ścieków, powinniśmy zadbać o jej dopasowanie nie tylko do rodzaju gleby, ale też do ilości ścieków, jakie wytwarzamy. Warto też przewidzieć czy w przyszłości ta ilość nie ulegnie powiększeniu np. z powodu powiększenia rodziny.

Firmą, której ofertą warto się zainteresować, jest Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Zembrzyce. Przedsiębiorstwo od wielu lat świadczy usługi z zakresu montażu, produkcji oraz planowania systemów oczyszczania ścieków. Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Zembrzyce to firma o ogólnopolskim zasięgu. Wśród jej klientów są osoby prywatne oraz duże przedsiębiorstwa, które pragną wprowadzić u siebie wydajne i niezawodne oczyszczalnie ścieków. W swojej ofercie przedsiębiorstwo ma m.in. zbiorniki o zróżnicowanych pojemnościach, które łatwo dopasować do potrzeb każdego z klientów.

Wybór przydomowych oczyszczalni ścieków wydaje się jedynym sensownym wyborem. Nie tylko ze względu na znacznie niższe koszty użytkowania takiego systemu, ale także ze względów ekologicznych. Oczyszczanie i neutralizowanie nieczystości odbywa się w kilku złożonych etapach, które skutecznie usuwają z nieczystości szkodliwe substancje. Dzięki temu wodę pozostałą po procesie filtracji możemy bez obaw odprowadzić do gleby lub systemów drenażowych. Do zalet przydomowych oczyszczalni powinniśmy także zaliczyć łatwość obsługi całego systemu. Nie musimy zbytnio zagłębiać się w jego działanie. Wszystkie czynności, jakie należy wykonywać, czyli np. wymiana filtrów czy kontrola poziomu napełnienia odstojnika są proste i nie wymagają od nas dużych nakładów siły, czy pracy. Warto także zwrócić uwagę na niezawodność dobrze dopasowanego wykonanego systemu oczyszczającego ścieki. Oczyszczalnia może działać przez wiele lat bez konieczności napraw. Możemy ja zastosować praktycznie na każdym terenie, co sprawia, że jest to niezwykle uniwersalne rozwiązanie.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: