PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków ZelówZalety oczyszczalni ścieków Zelów

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Zelów W gminach, gdzie nie ma możliwości wybudowania sieci zbiorczej kanalizacji sanitarnej, wiele gospodarstw odprowadza nieczystości do szamba. Ekologiczną alternatywą dla szamb mogą być przydomowe oczyszczalnie ścieków. Są one niedrogie w eksploatacji, bezobsługowe i przyjazne dla środowiska. Jeżeli pragną Państwo zapoznać się z ofertą sprzedaży i montażu przydomowych oczyszczalni ścieków Zelów zapraszamy do kontaktu.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków to systemy instalacji, które wykorzystują naturalne procesy biologiczne aby rozkładać ścieki z gospodarstwa domowego na proste składniki mineralne, które nie są szkodliwe dla środowiska naturalnego. W tej formie bez problemu mogą być odprowadzane do rowów melioracyjnych, a nawet gruntów czy rzek, nie powodując skażeń ani zagrożenia dla zdrowia i higieny. W pierwszym etapie działania oczyszczalni bakterie beztlenowe powodują procesy biochemiczne i fizyczne w osadniku gnilnym. Następnie płynna część ścieków trafia do kolejnej komory, w której jest oczyszczana.

Decydując się na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków, bardzo ważne jest by zdecydować się na ofertę firmy, której rzetelność i fachowość nie budzi wątpliwości, gdyż jedynie poprawnie wykonana instalacja gwarantuje sprawne odprowadzanie ścieków. Warto zwrócić uwagę na produkty firmy Traidenis-Pol, która świadczy usługi na terenie całej Polski. W swoich oczyszczalniach wykorzystuje ona unikalną technologię bazującą aktywnego złoża biologicznego, aktywnego osady i układu napowietrzania drobnopęcherzykowego. Firma Traidenis-Pol powstała w 2007 roku, obecnie jest liderem rynku i eksportuje swoje wyroby do wielu krajów. Mogą Państwo zdecydować się na zamówienie kompletnej usługi, obejmującej dostawę i montaż oczyszczalni.

W porównaniu z szambem, przydomowa oczyszczalnia ścieków ma niewątpliwie wiele korzyści. Przede wszystkim, przydomowa oczyszczalnia ścieków jest rozwiązaniem o wiele bardziej wygodnym w obsłudze. Regularne opróżnianie szamba wiąże się z wieloma niedogodnościami. Ponadto zatkane szambo to niezbyt przyjemny problem, który spotyka wielu właścicieli domów jednorodzinnych - często w najmniej odpowiednich momentach. Tymczasem przydomowa oczyszczalnia to sprawne i ekologiczne odprowadzanie ścieków. Oczywiście, budowa oczyszczalni wiąże się z jednorazowym większym wydatkiem. Jest to jednak inwestycja, która szybko przynosi zyski. Zakup zwraca się już po około trzech latach użytkowania. Należy pamiętać o tym, że na zakup oczyszczalni udzielana jest gwarancja.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: