PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków ZamośćZalety oczyszczalni ścieków Zamość

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Zamość Zbiornik bezodpływowy to po prostu nic innego jak zbiornik potocznie nazywany szambem. Do niedawna były one najbardziej popularnymi rozwiązaniami w miejscach, gdzie nie było kanalizacji. Obecnie są one coraz częściej wypierane przez przydomowe oczyszczalnie ścieków Zamość i okolice przodują w tej kategorii. Wynika to głównie z tego, że właśnie na tym terenie można znaleźć jednego z dostawców najnowocześniejszych rozwiązań w tej kategorii.

Czym są w ogóle przydomowe oczyszczalnie ścieków? Przydomowa oczyszczalnia ścieków to zespół urządzeń, który służy do neutralizowania zanieczyszczeń znajdujących się w ściekach pochodzących z gospodarstwa domowego. Zneutralizowane ścieki trafiają do gruntu. Jednak, by mogły one zostać odprowadzone w taki sposób, musi zostać spełnionych kilka warunków:
- ilość ścieków nie może przekraczać 5 m³/dobę,
- BZT5, czyli biochemiczne zapotrzebowanie tlenu, ścieków musi być zredukowane o co najmniej 20%, natomiast zawartość zawiesin ogólnych o 50%,
- miejsce wprowadzania ścieków musi być oddzielone od poziomu wodonośnego warstwą gruntu miąższości co najmniej 1,5 metra.
Oczywiście nie wszystkie działki są odpowiednio dostosowane do tego, aby mogły się tam znajdować przydomowe oczyszczalnie. W celu instalacji takich oczyszczalni niezbędna jest większa ilość powierzchni niż przy budowie zbiornika bezodpływowego.

W związku z tym niejeden gospodarz może się zatem wahać, czy wybór przydomowej oczyszczalni będzie dobrym wyborem. Z pomocą przychodzi wówczas firma Traidenis-Pol. Dostarcza ona przydomowe oczyszczalnie ścieków już od około 20 lat. Oprócz montażu oferuje ona przede wszystkim doradztwo. Jak wiadomo, rada może być cenniejsza niż najdroższy sprzęt. Specjaliści z Traidenis-Pol służą radę oraz gwarantują projekt odpowiedni do danej działki i gospodarstwa domowego. Ponadto, jeżeli chodzi o przydomowe oczyszczalnie ścieków Zamość i okolice wraz z firmą Traidenis-Pol są źródłem nowoczesnych rozwiązań. Mianowicie chodzi o połączone technologie osadu czynnego oraz zanurzonego złoża biologicznego. Zapewniają one wysoki poziom neutralizacji zanieczyszczeń oraz działanie niezależne od ilości zanieczyszczeń. Jak widać, są to rozwiązania idealne dla gospodarstw domowych.

Dlaczego zatem przydomowa oczyszczalnia ścieków jest rozwiązaniem lepszym niż tradycyjne szambo? Po pierwsze dlatego, że jest o wiele bezpieczniejsza, zarówno dla środowiska, jak i dla użytkownika. Po drugie pozwala oszczędzić na wywozie nieczystości, gdyż ich ilości są znacznie mniejsze. Po trzecie wywóz nieczystości jest znacznie rzadszy. Ułatwia to w znacznym stopniu organizację wywozów i zaoszczędza czas użytkownika. Po czwarte gospodarstwa domowe używające przydomowych oczyszczalni ścieków ograniczają ryzyko przepełnienia zbiornika do minimum. Zbiornik na osad nie przepełnia się tak szybko, jak zbiornik bezodpływowy. Jeżeli dalej pojawiają się wątpliwości dotyczące przydomowych oczyszczalni ścieków Zamość będzie kierunkiem, w którym można się udać po profesjonalne rady firmy Traidenis-Pol.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: