Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Zamość

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Zamość Zbiornik bezodpływowy to po prostu nic innego jak zbiornik potocznie nazywany szambem. Do niedawna były one najbardziej popularnymi rozwiązaniami w miejscach, gdzie nie było kanalizacji. Obecnie są one coraz częściej wypierane przez przydomowe oczyszczalnie ścieków Zamość i okolice przodują w tej kategorii. Wynika to głównie z tego, że właśnie na tym terenie można znaleźć jednego z dostawców najnowocześniejszych rozwiązań w tej kategorii.

Czym są w ogóle przydomowe oczyszczalnie ścieków? Przydomowa oczyszczalnia ścieków to zespół urządzeń, który służy do neutralizowania zanieczyszczeń znajdujących się w ściekach pochodzących z gospodarstwa domowego. Zneutralizowane ścieki trafiają do gruntu. Jednak, by mogły one zostać odprowadzone w taki sposób, musi zostać spełnionych kilka warunków:
- ilość ścieków nie może przekraczać 5 m³/dobę,
- BZT5, czyli biochemiczne zapotrzebowanie tlenu, ścieków musi być zredukowane o co najmniej 20%, natomiast zawartość zawiesin ogólnych o 50%,
- miejsce wprowadzania ścieków musi być oddzielone od poziomu wodonośnego warstwą gruntu miąższości co najmniej 1,5 metra.
Oczywiście nie wszystkie działki są odpowiednio dostosowane do tego, aby mogły się tam znajdować przydomowe oczyszczalnie. W celu instalacji takich oczyszczalni niezbędna jest większa ilość powierzchni niż przy budowie zbiornika bezodpływowego.

W związku z tym niejeden gospodarz może się zatem wahać, czy wybór przydomowej oczyszczalni będzie dobrym wyborem. Z pomocą przychodzi wówczas firma Traidenis-Pol. Dostarcza ona przydomowe oczyszczalnie ścieków już od około 20 lat. Oprócz montażu oferuje ona przede wszystkim doradztwo. Jak wiadomo, rada może być cenniejsza niż najdroższy sprzęt. Specjaliści z Traidenis-Pol służą radę oraz gwarantują projekt odpowiedni do danej działki i gospodarstwa domowego. Ponadto, jeżeli chodzi o przydomowe oczyszczalnie ścieków Zamość i okolice wraz z firmą Traidenis-Pol są źródłem nowoczesnych rozwiązań. Mianowicie chodzi o połączone technologie osadu czynnego oraz zanurzonego złoża biologicznego. Zapewniają one wysoki poziom neutralizacji zanieczyszczeń oraz działanie niezależne od ilości zanieczyszczeń. Jak widać, są to rozwiązania idealne dla gospodarstw domowych.

Dlaczego zatem przydomowa oczyszczalnia ścieków jest rozwiązaniem lepszym niż tradycyjne szambo? Po pierwsze dlatego, że jest o wiele bezpieczniejsza, zarówno dla środowiska, jak i dla użytkownika. Po drugie pozwala oszczędzić na wywozie nieczystości, gdyż ich ilości są znacznie mniejsze. Po trzecie wywóz nieczystości jest znacznie rzadszy. Ułatwia to w znacznym stopniu organizację wywozów i zaoszczędza czas użytkownika. Po czwarte gospodarstwa domowe używające przydomowych oczyszczalni ścieków ograniczają ryzyko przepełnienia zbiornika do minimum. Zbiornik na osad nie przepełnia się tak szybko, jak zbiornik bezodpływowy. Jeżeli dalej pojawiają się wątpliwości dotyczące przydomowych oczyszczalni ścieków Zamość będzie kierunkiem, w którym można się udać po profesjonalne rady firmy Traidenis-Pol.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Zamość
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.