PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków WydminyZalety oczyszczalni ścieków Wydminy

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Wydminy Nowoczesne oczyszczalnie ścieków, które montowane są przez coraz większą liczbę osób to ogromny krok w kierunki poprawy stanu przyrody, jaka nas otacza. Nowoczesne przydomowe oczyszczalnie ścieków adresowane są nie tylko do osób, które nie są w stanie podłączyć się do miejskiej lub gminnej kanalizacji. Coraz więcej właścicieli nieruchomości, którzy dotychczas wykorzystywali szamba bezodpływowe wymienia tę przestarzałą technologię właśnie na przydomowe oczyszczalnie.

Oferta sprzedawców oraz firm montujących oczyszczalnie jest tak duża, że każdy właściciel nieruchomości znajdzie ciekawe rozwiązanie dla siebie. Ważne jest jednak, aby odpowiednio dobrać rodzaj oczyszczalni do terenu, na jakim ma zostać zamontowana. Dużym czynnikiem, który wpływa na ten wybór, jest przepuszczalność gleby. Do wyboru mamy m.in. oczyszczalnie biologiczne przeznaczone do niewielkich działek, gdzie nie jest możliwe zastosowanie oczyszczalni z rozprowadzeniem drenażowym. Pomimo że koszty początkowe zakupu i montażu instalacji są znacznie wyższe niż przy szambie bezodpływowym, to inwestycja zwraca się w mniej niż 10 lat. Sprawia to, że przydomowe oczyszczalnie ścieków wybierane są już nie tylko przez osoby chcące żyć ekologicznie, ale i przez tych, którym zależy na ograniczeniu wydatków na utrzymanie domu.

Jedną z firm, która od wielu lat wspiera swoich klientów, oferując kompleksowe usługi związane z montażem oczyszczalni, jest przedsiębiorstwo Traidenis-Pol Przydomowe oczyszczalnie ścieków Wydminy. Firma oferuje m.in. projektowanie i produkcję systemów oczyszczania ścieków oraz montaż i doradztwo w tym zakresie. Warto wspomnieć, że firma Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Wydminy świadczy swoje usługi na terenie całego kraju. Zaowocowało to ogromnym doświadczeniem i możliwością zaoferowania klientom atrakcyjnych warunków cenowych, których nie są w stanie przebić konkurencyjne firmy z branży oczyszczalni ścieków. Pracownicy firmy udzielają rzetelnych i pomocnych rad na temat oferowanych przez siebie przydomowych oczyszczalni. Oszczędności związane z użytkowaniem oczyszczalni należą do najważniejszych czynników wpływających na popularność tego rozwiązania. Jednak nie tylko kwestie finansowe są ważne. Niezwykła niezawodność oraz trwałość urządzeń wchodzących w skład systemów oczyszczania ścieków także ma duże znaczenie. Odpowiednio dobrany system przez wiele lat będzie działał z pełną skutecznością i niezawodnością. Przydomowa oczyszczalnia ścieków nie wymaga stałego nadzoru i częstego opróżniania. Warto jednak zadbać o wymianę filtrów oraz kontrolę odstojników i w razie potrzeby ich opróżnianie.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków objęte są gwarancją, która zapewnia bezawaryjne funkcjonowanie systemu niezależnie od pogody, jaka panuje na zewnątrz. Te wszystkie zalety przydomowych oczyszczalni sprawiają, że powoli wypierają one z rynku przestarzałe i mało funkcjonalne szamba bezodpływowe. Niezwykle ważne jest to na osiedlach o ścisłej zabudowie. Oczyszczalnie są bezwonne, więc nie ma mowy o nieprzyjemnym zapachu, jaki ma miejsce przy wykorzystaniu tradycyjnego szamba.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: