Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Wydminy

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Wydminy Nowoczesne oczyszczalnie ścieków, które montowane są przez coraz większą liczbę osób to ogromny krok w kierunki poprawy stanu przyrody, jaka nas otacza. Nowoczesne przydomowe oczyszczalnie ścieków adresowane są nie tylko do osób, które nie są w stanie podłączyć się do miejskiej lub gminnej kanalizacji. Coraz więcej właścicieli nieruchomości, którzy dotychczas wykorzystywali szamba bezodpływowe wymienia tę przestarzałą technologię właśnie na przydomowe oczyszczalnie.

Oferta sprzedawców oraz firm montujących oczyszczalnie jest tak duża, że każdy właściciel nieruchomości znajdzie ciekawe rozwiązanie dla siebie. Ważne jest jednak, aby odpowiednio dobrać rodzaj oczyszczalni do terenu, na jakim ma zostać zamontowana. Dużym czynnikiem, który wpływa na ten wybór, jest przepuszczalność gleby. Do wyboru mamy m.in. oczyszczalnie biologiczne przeznaczone do niewielkich działek, gdzie nie jest możliwe zastosowanie oczyszczalni z rozprowadzeniem drenażowym. Pomimo że koszty początkowe zakupu i montażu instalacji są znacznie wyższe niż przy szambie bezodpływowym, to inwestycja zwraca się w mniej niż 10 lat. Sprawia to, że przydomowe oczyszczalnie ścieków wybierane są już nie tylko przez osoby chcące żyć ekologicznie, ale i przez tych, którym zależy na ograniczeniu wydatków na utrzymanie domu.

Jedną z firm, która od wielu lat wspiera swoich klientów, oferując kompleksowe usługi związane z montażem oczyszczalni, jest przedsiębiorstwo Traidenis-Pol Przydomowe oczyszczalnie ścieków Wydminy. Firma oferuje m.in. projektowanie i produkcję systemów oczyszczania ścieków oraz montaż i doradztwo w tym zakresie. Warto wspomnieć, że firma Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Wydminy świadczy swoje usługi na terenie całego kraju. Zaowocowało to ogromnym doświadczeniem i możliwością zaoferowania klientom atrakcyjnych warunków cenowych, których nie są w stanie przebić konkurencyjne firmy z branży oczyszczalni ścieków. Pracownicy firmy udzielają rzetelnych i pomocnych rad na temat oferowanych przez siebie przydomowych oczyszczalni. Oszczędności związane z użytkowaniem oczyszczalni należą do najważniejszych czynników wpływających na popularność tego rozwiązania. Jednak nie tylko kwestie finansowe są ważne. Niezwykła niezawodność oraz trwałość urządzeń wchodzących w skład systemów oczyszczania ścieków także ma duże znaczenie. Odpowiednio dobrany system przez wiele lat będzie działał z pełną skutecznością i niezawodnością. Przydomowa oczyszczalnia ścieków nie wymaga stałego nadzoru i częstego opróżniania. Warto jednak zadbać o wymianę filtrów oraz kontrolę odstojników i w razie potrzeby ich opróżnianie.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków objęte są gwarancją, która zapewnia bezawaryjne funkcjonowanie systemu niezależnie od pogody, jaka panuje na zewnątrz. Te wszystkie zalety przydomowych oczyszczalni sprawiają, że powoli wypierają one z rynku przestarzałe i mało funkcjonalne szamba bezodpływowe. Niezwykle ważne jest to na osiedlach o ścisłej zabudowie. Oczyszczalnie są bezwonne, więc nie ma mowy o nieprzyjemnym zapachu, jaki ma miejsce przy wykorzystaniu tradycyjnego szamba.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Wydminy
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.