PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków WrocławZalety oczyszczalni ścieków Wrocław

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Wrocław Oczyszczalnia ścieków zazwyczaj kojarzy się z całą infrastrukturą przeznaczoną do tego celu, która ma za zadanie oczyszczać ścieki z terenu całej gminy lub miasta. Na szczęście na rynku są dostępne także przydomowe oczyszczalnie ścieków, które umożliwiają uniezależnienie się od obecności kanalizacji, a są o wiele bardziej praktyczne niż tradycyjne szamba. W przypadku, gdy interesują nas przydomowe oczyszczalnie ścieków Wrocław będzie miejscem, gdzie na pewno można szukać tego typu rozwiązań.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków popularne są już od kilkunastu lat. Ich funkcjonowanie oparte jest na systemie filtrowania zanieczyszczeń. Zazwyczaj przeznaczone są one tylko do oczyszczania ścieków pochodzących z gospodarstw domowych. Najbardziej praktyczne są nowoczesne oczyszczalnie ścieków, które nie posiadają osadnika beztlenowego. To właśnie procesy w nim zachodzące są odpowiedzialne za brzydkie uciążliwe zapachy. Wykorzystanie procesów tlenowych umożliwia otrzymanie ścieków, które mogą zostać uwolnione do środowiska i nie powodują wówczas żadnych szkód. Dodatkowo użytkownicy nie uskarżają się na nieprzyjemne zapachy. Warto zastanowić się dobrze nad wyborem oczyszczalni, zanim ją zamontujemy. W końcu ma ona za zadanie służyć długie lata.

Jeżeli decydujemy się na poszukiwanie przydomowych oczyszczalni ścieków Wrocław jest miejscem koniecznym do odwiedzenia. Mieści się tam firma Traidenis-Pol. Ma ona w swojej ofercie szeroki wybór oczyszczalni, zbiorników oraz innych rozwiązań mających na celu ochronę naszego środowiska. Firma ma w sprzedaży m.in. właśnie przydomowe oczyszczalnie ścieków, które opierają się na technologii osadników beztlenowych. Wspomniane oczyszczalnie wykorzystują dwie podstawowe technologie połączone:
- osadu czynnego,
- zanurzonego złoża biologicznego.

Te dwa rozwiązania gwarantują wysoką redukcję zanieczyszczeń oraz pracą w warunkach, kiedy dopływ zanieczyszczeń jest zróżnicowany. Jest to niezwykle ważne rozwiązanie w przypadku domów mieszkalnych, ponieważ dopływ zanieczyszczeń nie jest tam zawsze równomierny. Wszystko uwarunkowane jest ilością osób przebywających w domu, wyjazdami służbowymi lub urlopami. Dodatkowo firma, poza montażem i uruchomieniem, oferuje także doradztwo i projekt. Po zamontowaniu można liczyć także na usługi serwisowe.

Oczywiście w razie potrzeby montażu przydomowych oczyszczalni ścieków Wrocław jest na wygranej pozycji, ponieważ ma po sąsiedzku doświadczoną firmę. Jednak z racji, że rozwiązania te są bardzo praktyczne i zdecydowanie wygrywają w całym kraju, firma świadczy usługi także w innych rejonach Polski. W końcu przydomowa oczyszczalnia nie musi być tak często opróżniana, jak zwykłe szambo. Nieprzyjemne zapachy wydobywające się z tego systemu też są zdecydowanie mniejsze. Ponadto pomimo większych nakładów finansowych, oczyszczalnie przydomowe generują znacznie mniejsze koszty w trakcie eksploatacji. Szacuje się, że takie systemy oczyszczania zwracają się już po trzech latach, a czasem nawet jeszcze wcześniej. Daje to im ogromną przewagę nad zbiornikami bezodpływowymi.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026


Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków WrocławZadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: