Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Wrocław

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Wrocław Oczyszczalnia ścieków zazwyczaj kojarzy się z całą infrastrukturą przeznaczoną do tego celu, która ma za zadanie oczyszczać ścieki z terenu całej gminy lub miasta. Na szczęście na rynku są dostępne także przydomowe oczyszczalnie ścieków, które umożliwiają uniezależnienie się od obecności kanalizacji, a są o wiele bardziej praktyczne niż tradycyjne szamba. W przypadku, gdy interesują nas przydomowe oczyszczalnie ścieków Wrocław będzie miejscem, gdzie na pewno można szukać tego typu rozwiązań.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków popularne są już od kilkunastu lat. Ich funkcjonowanie oparte jest na systemie filtrowania zanieczyszczeń. Zazwyczaj przeznaczone są one tylko do oczyszczania ścieków pochodzących z gospodarstw domowych. Najbardziej praktyczne są nowoczesne oczyszczalnie ścieków, które nie posiadają osadnika beztlenowego. To właśnie procesy w nim zachodzące są odpowiedzialne za brzydkie uciążliwe zapachy. Wykorzystanie procesów tlenowych umożliwia otrzymanie ścieków, które mogą zostać uwolnione do środowiska i nie powodują wówczas żadnych szkód. Dodatkowo użytkownicy nie uskarżają się na nieprzyjemne zapachy. Warto zastanowić się dobrze nad wyborem oczyszczalni, zanim ją zamontujemy. W końcu ma ona za zadanie służyć długie lata.

Jeżeli decydujemy się na poszukiwanie przydomowych oczyszczalni ścieków Wrocław jest miejscem koniecznym do odwiedzenia. Mieści się tam firma Traidenis-Pol. Ma ona w swojej ofercie szeroki wybór oczyszczalni, zbiorników oraz innych rozwiązań mających na celu ochronę naszego środowiska. Firma ma w sprzedaży m.in. właśnie przydomowe oczyszczalnie ścieków, które opierają się na technologii osadników beztlenowych. Wspomniane oczyszczalnie wykorzystują dwie podstawowe technologie połączone:
- osadu czynnego,
- zanurzonego złoża biologicznego.

Te dwa rozwiązania gwarantują wysoką redukcję zanieczyszczeń oraz pracą w warunkach, kiedy dopływ zanieczyszczeń jest zróżnicowany. Jest to niezwykle ważne rozwiązanie w przypadku domów mieszkalnych, ponieważ dopływ zanieczyszczeń nie jest tam zawsze równomierny. Wszystko uwarunkowane jest ilością osób przebywających w domu, wyjazdami służbowymi lub urlopami. Dodatkowo firma, poza montażem i uruchomieniem, oferuje także doradztwo i projekt. Po zamontowaniu można liczyć także na usługi serwisowe.

Oczywiście w razie potrzeby montażu przydomowych oczyszczalni ścieków Wrocław jest na wygranej pozycji, ponieważ ma po sąsiedzku doświadczoną firmę. Jednak z racji, że rozwiązania te są bardzo praktyczne i zdecydowanie wygrywają w całym kraju, firma świadczy usługi także w innych rejonach Polski. W końcu przydomowa oczyszczalnia nie musi być tak często opróżniana, jak zwykłe szambo. Nieprzyjemne zapachy wydobywające się z tego systemu też są zdecydowanie mniejsze. Ponadto pomimo większych nakładów finansowych, oczyszczalnie przydomowe generują znacznie mniejsze koszty w trakcie eksploatacji. Szacuje się, że takie systemy oczyszczania zwracają się już po trzech latach, a czasem nawet jeszcze wcześniej. Daje to im ogromną przewagę nad zbiornikami bezodpływowymi.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Wrocław
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.