Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Tychy

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Tychy W ostatnich latach stają się coraz bardziej popularną formą składowania ścieków. Nowoczesna technologia, sprawna praca, która zapewnia olbrzymie dogodności oraz niskie koszty eksploatacji sprawiają, że zainteresowanie tymi urządzenia wzrasta z roku na rok. Szczególnie przydatne okazują się w sytuacji, kiedy danego domostwa nie da się podłączyć do systemu kanalizacji, który odprowadza zanieczyszczenia. Przydomowe oczyszczalnie ścieków, bo to o nich właśnie mowa, to układy, które umożliwiają składowanie, pozbawianie zanieczyszczeń, a następnie wykorzystanie cieczy. Urządzenia hybrydowe bazują na połączeniu dwóch technologii. Jest to skorelowanie pracy osadu czynnego oraz złoża biologicznego, które pełnią rolę oczyszczaczy. Cały proces wspomagany jest napowietrzaniem ścieku, co wspomaga proces unoszenia się cząsteczek i oddzielania oczyszczonej cieczy oraz zanieczyszczonych drobin, które w postaci osadu kierowane są do zbiornika zewnętrznego. Cały proces nie wymaga żadnej ingerencji ze strony użytkownika. Technologia jest skuteczna, prosta i nieabsorbująca dodatkowej pracy.

Traidenis-Pol to firma, która produkuje i montuje profesjonalne przydomowe oczyszczalnie ścieków Tychy zaś to miejsce, w którym mieści się jej siedziba. Przedsiębiorstwo wyróżnia ponad jedenastoletnie doświadczenie w opracowywaniu i stałym doskonaleniu technologii umożliwiającej przydomowe oczyszczanie ścieków. Skuteczność rozwiązań oferowanych przez firmę potwierdza prestiżowa nagroda zdobyta w 2011 r. sygnowana jako "Nagroda Jakość roku 2011". Przedsiębiorstwo realizuje projekty zarówno na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami. Przydomowe oczyszczalnie ścieków Tychy realizowane przez Traidenis-Pol można zaobserwować m. in. w Norwegii, Estonii, Łotwie, Kuwejcie, Mołdawii czy Finlandii. Olbrzymią zaletą w oferowanych usługach firmy jest stosowanie rozwiązań hybrydowych, które łączą w sobie najskuteczniejsze technologie z różnych rodzajów oczyszczalni.

Fakt rosnącej popularności przydomowych oczyszczalni nie może dziwić. Technologia ta znacznie góruje nad staromodnym już szambem. Olbrzymią zaletą jest używanie tlenu w procesie oczyszczania ścieku, co przekłada się na całkowitą bezwonność. Dzięki temu, funkcjonująca oczyszczalnia nie wprowadza dyskomfortu związanego ze zmysłem węchu, który pojawia się w przypadku tradycyjnego szamba, w szczególnie w momencie jego opróżniania. Nowoczesne i samodzielne oczyszczalnie budowane w okolicach domowego gospodarstwa nie wymagają wywozu zanieczyszczeń. Jedyna operacja, jaką należy wykonać, to jednorazowe w ciągu roku wybranie nadmiernej ilości zgromadzonego osadu. Proces ten to koszt ok. dwustu złotych. Szambo tradycyjne wymaga regularnego wywożenia, co pochłania nakłady nawet ponad trzech tysięcy w skali roku. Oczyszczalnie przydomowe są zatem ekonomiczne i nie wymagają dodatkowej ingerencji użytkownika. Kolejna oszczędność wiąże się ze wspomnianym już procesem użycia tlenu przy oczyszczaniu ścieków. Ma to nie tylko wymiar estetyczny, ale także ekonomiczny. Brak bowiem nieprzyjemnego zapachu wyklucza konieczność zakupu dodatkowego środka niwelującego dyskomfort.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Tychy
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.