PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków TychyZalety oczyszczalni ścieków Tychy

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Tychy W ostatnich latach stają się coraz bardziej popularną formą składowania ścieków. Nowoczesna technologia, sprawna praca, która zapewnia olbrzymie dogodności oraz niskie koszty eksploatacji sprawiają, że zainteresowanie tymi urządzenia wzrasta z roku na rok. Szczególnie przydatne okazują się w sytuacji, kiedy danego domostwa nie da się podłączyć do systemu kanalizacji, który odprowadza zanieczyszczenia. Przydomowe oczyszczalnie ścieków, bo to o nich właśnie mowa, to układy, które umożliwiają składowanie, pozbawianie zanieczyszczeń, a następnie wykorzystanie cieczy. Urządzenia hybrydowe bazują na połączeniu dwóch technologii. Jest to skorelowanie pracy osadu czynnego oraz złoża biologicznego, które pełnią rolę oczyszczaczy. Cały proces wspomagany jest napowietrzaniem ścieku, co wspomaga proces unoszenia się cząsteczek i oddzielania oczyszczonej cieczy oraz zanieczyszczonych drobin, które w postaci osadu kierowane są do zbiornika zewnętrznego. Cały proces nie wymaga żadnej ingerencji ze strony użytkownika. Technologia jest skuteczna, prosta i nieabsorbująca dodatkowej pracy.

Traidenis-Pol to firma, która produkuje i montuje profesjonalne przydomowe oczyszczalnie ścieków Tychy zaś to miejsce, w którym mieści się jej siedziba. Przedsiębiorstwo wyróżnia ponad jedenastoletnie doświadczenie w opracowywaniu i stałym doskonaleniu technologii umożliwiającej przydomowe oczyszczanie ścieków. Skuteczność rozwiązań oferowanych przez firmę potwierdza prestiżowa nagroda zdobyta w 2011 r. sygnowana jako "Nagroda Jakość roku 2011". Przedsiębiorstwo realizuje projekty zarówno na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami. Przydomowe oczyszczalnie ścieków Tychy realizowane przez Traidenis-Pol można zaobserwować m. in. w Norwegii, Estonii, Łotwie, Kuwejcie, Mołdawii czy Finlandii. Olbrzymią zaletą w oferowanych usługach firmy jest stosowanie rozwiązań hybrydowych, które łączą w sobie najskuteczniejsze technologie z różnych rodzajów oczyszczalni.

Fakt rosnącej popularności przydomowych oczyszczalni nie może dziwić. Technologia ta znacznie góruje nad staromodnym już szambem. Olbrzymią zaletą jest używanie tlenu w procesie oczyszczania ścieku, co przekłada się na całkowitą bezwonność. Dzięki temu, funkcjonująca oczyszczalnia nie wprowadza dyskomfortu związanego ze zmysłem węchu, który pojawia się w przypadku tradycyjnego szamba, w szczególnie w momencie jego opróżniania. Nowoczesne i samodzielne oczyszczalnie budowane w okolicach domowego gospodarstwa nie wymagają wywozu zanieczyszczeń. Jedyna operacja, jaką należy wykonać, to jednorazowe w ciągu roku wybranie nadmiernej ilości zgromadzonego osadu. Proces ten to koszt ok. dwustu złotych. Szambo tradycyjne wymaga regularnego wywożenia, co pochłania nakłady nawet ponad trzech tysięcy w skali roku. Oczyszczalnie przydomowe są zatem ekonomiczne i nie wymagają dodatkowej ingerencji użytkownika. Kolejna oszczędność wiąże się ze wspomnianym już procesem użycia tlenu przy oczyszczaniu ścieków. Ma to nie tylko wymiar estetyczny, ale także ekonomiczny. Brak bowiem nieprzyjemnego zapachu wyklucza konieczność zakupu dodatkowego środka niwelującego dyskomfort.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: