PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków SzczecinZalety oczyszczalni ścieków Szczecin

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Szczecin Jest wiele sposobów na skuteczne odprowadzanie ścieków kanalizacyjnych. W przypadku domów jednorodzinnych i budynków znajdujących się na terenach nieskanalizowanych najlepiej jednak sprawdzają się przydomowe oczyszczalnie ścieków. Mają one same zalety, dlatego warto w nie zainwestować. Podstawowym walorem tego wyjątkowego systemu kanalizacyjnego jest to, że nie wywiera on niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, a co więcej, jest on dla niego przyjazny. Nie ulega również wątpliwości, że tego rodzaju oczyszczalnia ścieków jest tanim i niezwykle wygodnym w użytkowaniu rozwiązaniem. Kolejną jej zaletą jest również to, że jest niemal bezobsługowa. Jej eksploatacja wiąże się głównie z regularnym usuwaniem osadów nadmiernych powstających w wyniku procesów oczyszczania ścieków.

Nasza firma od ponad dziesięciu lat zajmuje się produkcją, montażem jak również serwisem ekologicznych urządzeń do oczyszczania ścieków. Przez te lata udało nam się zdobyć ogromne doświadczenie, a dzięki produkcji najwyższej jakości oczyszczalni wyrobić markę. Dziś jesteśmy renomowanym przedsiębiorstwem, które produkuje przydomowe oczyszczalnie ścieków dla klientów krajowych, ale także dla zagranicznych kontrahentów. Pracujący w naszej firmie specjaliści są niewątpliwą siłą oraz motorem napędowym rozwoju naszej firmy. Dzięki nim możemy wykorzystywać coraz to lepsze rozwiązania i nowoczesne technologie, które sprawią, że nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością i są niezwykle efektywne w działaniu. Posiadamy bardzo dobrze rozwiniętą sieć dystrybucji. Na terenie całego kraju działają nasi przedstawiciele, gotowi i przygotowani do współpracy.

Jeszcze nie tak dawno w nieskanalizowanych miejscowościach, normą był montaż betonowych szamb, do których spływały ścieki z urządzeń kanalizacyjnych zamontowanych w domach. Taki rodzaj systemu kanalizacyjnego, choć stosunkowo niedrogi w budowie i niekłopotliwy w eksploatacji, posiada jednak sporo wad. Jedną z nich jest chociażby wysoki koszt jego użytkowania. Nie można również nie wspomnieć o nieprzyjemnym zapachu, który nieodłącznie towarzyszy szambom. Na szczęście istnieją alternatywne rozwiązania. Przydomowa oczyszczalnia ścieków, flagowy produkt naszej firmy, jest jednym z nich. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, a przede wszystkim ekologiczne i w pełni bezpieczne, czego nie można powiedzieć o tradycyjnym, betonowym szambie. I choć jej zakup nie należy do najtańszych, to niemal darmowa eksploatacja oraz ekologiczne zarządzanie odpadami są zaletami, jakie niewątpliwie zachęcają do inwestycji w przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026


Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków SzczecinZadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: