PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Strzelce OpolskieZalety oczyszczalni ścieków Strzelce Opolskie

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Strzelce Opolskie Będąc właścicielem wolno stojącego domu, posiadasz odpowiedzialność za gospodarkę kanalizacyjną, więc musisz zadbać o odpowiedni system odprowadzania ścieków. Jeśli jesteś podłączony pod systemowe przyłącze miejskiej kanalizacji - sprawa wydaje się być prosta. W przeciwnym razie, wybór właściwie zaprojektowanego systemu kanalizacji może zapewnić długotrwałe, ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie dla gospodarstwa domowego.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Strzelce Opolskie zakładają przetworzenie ścieków wg najwyższych standardów ekologicznych, a także nadają się do zastosowania mieszkalnego, jak i produkcyjnego. Ich główne zasady działania pozostają takie same, niezależnie od rodzaju. Sposób filtracji i odzyskiwania wody opiera się na działaniu pożytecznych bakterii, które na różnych etapach rozkładają zanieczyszczenia. Trzy poziomy oczyszczania: wstępne, wtórne oraz końcowe, przy wsparciu tlenu zapewniają skuteczne przefiltrowanie ścieków w celu ponownego użycia. Produkt końcowy, jakim jest woda, przy pozytywnych testach badawczych będzie posiadał dopuszczenie do włączenia w ciek wodny. Przy odpowiednich warunkach terenowych, wykorzystanie grawitacyjnego spływu wyeliminuje konieczność używania mechanicznych pomp, co znacząco będzie wpływać na ograniczenie kosztów energii elektrycznej. Niezbędna, czasowa konserwacja urządzeń pozwoli na skuteczne odzyskiwanie wody oraz zredukuje jej zużycie do niezbędnego minimum.

Polsko-litewska firma Traidenis-Pol, działająca na rynku urządzeń do oczyszczania ścieków, już od niespełna dwudziestu lat dostarcza rozwiązania najwyższej jakości. Satysfakcja ze świadczonych usług jest już doceniana przez klientów w Polsce, Litwie, Łotwie, Estonii, Rosji, Norwegii, Finlandii, Białorusi, Ukrainie, Mołdawii, Bułgarii, Macedonii, a nawet Kuwejcie. Sukces firmy budowany od podstaw, który rozpoczął się od kilkuosobowej grupy entuzjastów, obecnie skupia kilkaset współpracowników. W ofercie firmy, oprócz przydomowych oczyszczalni ścieków Strzelce Opolskie, znajdują się produkty najwyższej jakości, jak biologiczne oczyszczalnie ścieków, zbiorniki z żywicy poliestrowej, separatory substancji ropopochodnych, przepompownie ścieków oraz zbiorniki modułowe. Dowodem perfekcji jest polska nagroda "Jakość Roku", którą firma Traidenis-Pol uhonorowana została w roku 2011.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest bardziej złożoną jednostką niż tradycyjne szambo, występuje w różnych odmianach, zależnych w dużej mierze od możliwości terenowych działki budowlanej. Ogromną zaletą, w porównaniu do tradycyjnego szamba, jest dofinansowanie, o które można się starać w związku z chęcią działań nastawionych na ekologiczną gospodarkę wodną. Koszta budowy przydomowej oczyszczalni ścieków Strzelce Opolskie są, co prawda, znacznie wyższe w porównaniu z szambem tradycyjnym, jednak zwracają się już po 2-5 latach eksploatacji. Inwestycja jest więc korzystna zarówno z punktu widzenia ekonomicznego, jak i ekologicznego.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026


Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Strzelce OpolskieZadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: