PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Stargard SzczecińskiZalety oczyszczalni ścieków Stargard Szczeciński

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Stargard Szczeciński Są coraz bardziej popularne. I nie może to dziwić. Zachwycają bowiem wyjątkowo niskimi kosztami eksploatacji, sprawnością działania, samodzielnością oraz możliwością powtórnego wykorzystania odzyskanej cieczy. Mowa oczywiście o przydomowych oczyszczalniach ścieków Stargard Szczeciński, które coraz częściej bywają montowane w gospodarstwach domowych, które nie posiadają przyłączenia do kanalizacji. Firma Traidenis-Pol opracowała technologię urządzeń hybrydowych, które oczyszczają przy wykorzystaniu czynnego osadu oraz złoża biologicznego. Mogą one występować w trzech wariantach: Typ NV-a, Typ NV-m, Typ NV-t. Pierwszy posiada dwie komory w jednym zbiorniku. W wewnętrznej części dochodzi do mieszania ścieku z osadem czynnym w wyniku działania sprężonego powietrza. Drugi typ bazuje na worku filtrującym, który znajduje się wewnątrz zbiornika. Ostatni typ różni się posiadaniem dwóch, a nie jednego zbiornika. W tym typie wykorzystuje się pompę mamutową do usuwania osadu.

Postawienie na rozwiązania proponowane przez Traidenis-Pol to wybór wysokiej jakości, ekonomicznej technologii i sprawdzonych patentów. Firma funkcjonuje na rynku od roku 2007, co przedkłada się na bogaty bagaż doświadczenia. Przedsiębiorstwo realizowało swoje projekty w takich krajach jak Rosja, Norwegia, Estonia, Łotwa, Finlandia, Kuwejt. Oddział firmy mieści się w Stargardzie Szczecińskim, ale firma realizuje swoje usługi na terenie całego państwa. Wysoką jakość oferowanych rozwiązań potwierdza nagroda "Nagroda Jakość roku 2011". Traidenis-Pol realizuje zamówienia pojedyncze, które realizowane są dla osób prywatnych, jak również wykonuje projekty zbiorowe, które obsługują np. całe osiedla mieszkalne.

Budowa i sposób działania, jakim charakteryzują się przydomowe oczyszczalnie ścieków Stargard Szczeciński, stawia tę technologię znacznie wyżej niż tradycyjne szamba. Po pierwsze, jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala na czynienie wielu oszczędności związanych z wyjątkowo niskimi kosztami eksploatacji. Oczyszczalnia nie wymaga regularnego opróżniania, w przeciwieństwie do szamba. Wystarczy raz w roku opróżnić nadmiar osadu. Szambo wymaga przynajmniej jednego w miesiąc zamawiania szambiarki do wybrania i wywozu nieczystości. Zazwyczaj proces ten wiąże się z zaśmieceniem podwórka i unoszeniem się nieprzyjemnego zapachu. W przypadku oczyszczalni problem taki nie istnieje ze względu na wykorzystywanie tlenu w procesie oczyszczania. Po drugie, odzyskana ze ścieku oczyszczona woda, może być wykorzystana ponownie. Nie nadaje się ona wprawdzie do spożycia, jednak z powodzeniem może być ona traktowana np. do podlewania roślinności. W skali rocznej, stworzy to kolejną możliwość zaoszczędzenia. Po trzecie, przydomowe oczyszczalnie ścieków nie wymagają ingerencji użytkownika. Pracują one w pełni samodzielnie, a ich prosta konstrukcja przekłada się na bezawaryjność, co nie wymaga częstego zamawiania serwisu naprawczego. Przydomowe oczyszczalnie ścieków to zatem oszczędność, wygoda, estetyczny komfort, wysoka jakość usuwania zanieczyszczeń i możliwość ponownego wykorzystania odzyskanej cieczy.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: