Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Stargard Szczeciński

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Stargard Szczeciński Są coraz bardziej popularne. I nie może to dziwić. Zachwycają bowiem wyjątkowo niskimi kosztami eksploatacji, sprawnością działania, samodzielnością oraz możliwością powtórnego wykorzystania odzyskanej cieczy. Mowa oczywiście o przydomowych oczyszczalniach ścieków Stargard Szczeciński, które coraz częściej bywają montowane w gospodarstwach domowych, które nie posiadają przyłączenia do kanalizacji. Firma Traidenis-Pol opracowała technologię urządzeń hybrydowych, które oczyszczają przy wykorzystaniu czynnego osadu oraz złoża biologicznego. Mogą one występować w trzech wariantach: Typ NV-a, Typ NV-m, Typ NV-t. Pierwszy posiada dwie komory w jednym zbiorniku. W wewnętrznej części dochodzi do mieszania ścieku z osadem czynnym w wyniku działania sprężonego powietrza. Drugi typ bazuje na worku filtrującym, który znajduje się wewnątrz zbiornika. Ostatni typ różni się posiadaniem dwóch, a nie jednego zbiornika. W tym typie wykorzystuje się pompę mamutową do usuwania osadu.

Postawienie na rozwiązania proponowane przez Traidenis-Pol to wybór wysokiej jakości, ekonomicznej technologii i sprawdzonych patentów. Firma funkcjonuje na rynku od roku 2007, co przedkłada się na bogaty bagaż doświadczenia. Przedsiębiorstwo realizowało swoje projekty w takich krajach jak Rosja, Norwegia, Estonia, Łotwa, Finlandia, Kuwejt. Oddział firmy mieści się w Stargardzie Szczecińskim, ale firma realizuje swoje usługi na terenie całego państwa. Wysoką jakość oferowanych rozwiązań potwierdza nagroda "Nagroda Jakość roku 2011". Traidenis-Pol realizuje zamówienia pojedyncze, które realizowane są dla osób prywatnych, jak również wykonuje projekty zbiorowe, które obsługują np. całe osiedla mieszkalne.

Budowa i sposób działania, jakim charakteryzują się przydomowe oczyszczalnie ścieków Stargard Szczeciński, stawia tę technologię znacznie wyżej niż tradycyjne szamba. Po pierwsze, jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala na czynienie wielu oszczędności związanych z wyjątkowo niskimi kosztami eksploatacji. Oczyszczalnia nie wymaga regularnego opróżniania, w przeciwieństwie do szamba. Wystarczy raz w roku opróżnić nadmiar osadu. Szambo wymaga przynajmniej jednego w miesiąc zamawiania szambiarki do wybrania i wywozu nieczystości. Zazwyczaj proces ten wiąże się z zaśmieceniem podwórka i unoszeniem się nieprzyjemnego zapachu. W przypadku oczyszczalni problem taki nie istnieje ze względu na wykorzystywanie tlenu w procesie oczyszczania. Po drugie, odzyskana ze ścieku oczyszczona woda, może być wykorzystana ponownie. Nie nadaje się ona wprawdzie do spożycia, jednak z powodzeniem może być ona traktowana np. do podlewania roślinności. W skali rocznej, stworzy to kolejną możliwość zaoszczędzenia. Po trzecie, przydomowe oczyszczalnie ścieków nie wymagają ingerencji użytkownika. Pracują one w pełni samodzielnie, a ich prosta konstrukcja przekłada się na bezawaryjność, co nie wymaga częstego zamawiania serwisu naprawczego. Przydomowe oczyszczalnie ścieków to zatem oszczędność, wygoda, estetyczny komfort, wysoka jakość usuwania zanieczyszczeń i możliwość ponownego wykorzystania odzyskanej cieczy.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Stargard Szczeciński
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.