PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 512 174 412

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Stalowa WolaPrzydomowe oczyszczalnie ścieków Stalowa Wola Przydomowe oczyszczalnie ścieków stopniowo wypierają zbiorniki bezodpływowe. Zmianę tę zawdzięcza się większej świadomości obywateli, chęci dbałości o środowisko naturalne, ale także własny komfort. W przypadku chęci skorzystania z przydomowych oczyszczalni ścieków Stalowa Wola może skorzystać z usług wielu doświadczonych firm, z których jedna wyróżnia się najbardziej.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków są systemami opartymi na nowoczesnych technologiach, które umożliwiają oczyszczenie ścieków do tego stopnia, że mogą one zostać odprowadzone do gleby bez obaw. Odbywa się to w dwóch etapach. Pierwszy z nich obejmuje filtracji i rozdzielenie grubszych cząstek zanieczyszczeń od zanieczyszczonej wody. Tak przefiltrowane ścieki przechodzą przez kolejny etap, który polega na tlenowym lub beztlenowym (w zależności od rodzaju oczyszczalni) rozkładzie zanieczyszczeń. Tak przefiltrowane są formą tzw. "szarej wody", która już bezpiecznie może dostać się do środowiska. Przydomowe oczyszczalnie ścieków muszą spełniać konkretne wymagania. Jednakże w celu ich zainstalowania działka także musi posiadać odpowiednie parametry. Co więcej, niezbędne jest także miejsce, gdyż przydomowa oczyszczalnia ścieków zajmuje więcej miejsca niż pojedynczy zbiornik bezodpływowy.

Chcąc instalować przydomowe oczyszczalnie ścieków Stalowa Wola jest miejscem, gdzie można uciekać się o pomoc do firmy Traidenis-Pol, W stosunku do innych dostawców tego typu usług oferuje ona nie tylko projekt przydomowej oczyszczalni, ale przede wszystkim fachową pomoc i radę. Dzięki temu wyróżnia się na tle innych przedsiębiorców z branży. Ponadto jej usługi nie kończą się tylko na montażu instalacji. Przydomowa oczyszczalnia ścieków, zamontowana przez firmę Traidenis-Pol jest także przez nią serwisowana. Zapewnia to jej właściwe funkcjonowanie przez długie lata. Dodatkowo warto dodać, że produkty oferowane przez firmę charakteryzują się jeszcze jedną, ciekawą cechą. Wykorzystywane są w nich hybrydowe połączone technologię osadu czynnego oraz zanurzonego złoża biologicznego z udziałem procesów tlenowych. Po pierwsze pozwala to na bezpieczne oczyszczanie, po drugie uniezależnia system od ilości ścieków, a po trzecie niweluje nieprzyjemne zapachy związane z neutralizacją szkodliwych substancji.

Jaki widać w przypadku przydomowych oczyszczalni ścieków Stalowa Wola, a właściwie każdy jego mieszkaniec, może być pewien, że może otrzymać profesjonalne wsparcie. Jednak czy w ogóle warto instalować taką przydomową oczyszczalnię? Zdecydowanie! Pomimo większych nakładów finansowych na początku, koszty szybko się zwracają. Wynika to z mniejszej ilości nieczystości do wypompowania oraz małej częstotliwości wykonywania tej usługi (około 1 raz w roku). To zdecydowanie obniża koszty związane ze wzywaniem samochodu asenizacyjnego. Co więcej, dobrze dobrana przydomowa oczyszczalnia to też mniejsze ryzyko pojawienia się przykrego zapachu, zarówno każdego dnia, jak i podczas wypompowywania szamba. Oczywiście najistotniejszą zaletą jest dbałość o środowisko i ograniczenie jego zanieczyszczenia.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 512 174 412
Opinie Klientów: