Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Solec Kujawski

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Solec Kujawski Wybór pomiędzy bezodpływowym szambem a przydomową oczyszczalnią ścieków nie jest prosty. Warto przeanalizować wszystkie za i przeciw i wybrać odpowiednią dla siebie metodę pozbywania się ścieków. Pod względem kosztów, jakie poniesiemy na montaż, to tradycyjne szambo wychodzi znacznie taniej. Jednak jest to tylko pozorna przewaga. Porównując roczne koszty obsługi, zauważyć można, że przydomowe oczyszczalnie ścieków są znacznie tańsze, a inwestycja zwraca się po około 10 latach. Kolejnym czynnikiem wpływającym za przewagą oczyszczalni nad szambami jest wygoda. Nowoczesne oczyszczalnie ścieków zapewniają stałą pracę niezależnie od warunków pogodowych. Niezwykle ważna w wyborze przydomowej oczyszczalni ścieków jest też ekologia. Systemy te oczyszczają ścieki w dwóch etapach. Pierwszy to beztlenowy etap, kiedy bakterie rozkładają szkodliwe związki na takie, które łatwiej zneutralizować w kolejnym etapie tlenowym. Tzw. szara woda poddawana jest w etapie tlenowym neutralizacji i filtracji. Następnie pozostałości mogą być bezpiecznie odprowadzone do gleby za pomocą drenaży. Klienci firm zajmujących się produkcją i montaże przydomowych oczyszczalni ścieków mają do wyboru kilka systemów. Ich wybór uzależniony jest m.in. od przepuszczalności gleby, wielkości działki oraz ilości wytwarzanych ścieków i liczby mieszkańców danej nieruchomości. Najbardziej popularne w naszym kraju są oczyszczalnie z systemem drenażowym, które świetnie sprawdzają się nawet przy sporych rozmiarach instalacji.

Decydując się na wdrożenie przydomowej oczyszczalni ścieków, warto wybrać sprawdzoną firmę, która na swoim koncie ma wiele udanych projektów. Jedną z takich firm jest Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Solec Kujawski. Firma działa na terenie całego kraju, a w swoim portfolio ma wiele tysięcy zamontowanych i bezawaryjnie działających oczyszczalni ścieków. Przedsiębiorstwo Traidenis-Pol wspiera swoich klientów na każdym etapie zlecenia. Począwszy od doradztwa i dobory odpowiedniego rozwiązania dostosowanego do zlecenia, poprzez produkcję elementów składowych oczyszczalni, a na montażu kończąc. Każde zlecenie objęte jest gwarancją niezawodnej pracy.

Kwestie finansowe są tylko jedną stroną medalu. Niezwykle ważne jest też niezawodne działanie, które oferują przydomowe oczyszczalnie ścieków Solec Kujawski. Dobrze dobrana instalacja i prawidłowo przeprowadzony montaż gwarantują wieloletnie działanie bez konieczności napraw. Oczywiście należy pamiętać o stałej kontroli oraz wymianie m.in. filtrów, oraz opróżnianiu odstojnika. Są to jednak niewielkie prace, które bez problemu możemy przeprowadzić samodzielnie. Porównując szamba bezodpływowe oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków, to wybór jest oczywisty. Wszystko wskazuje na przydomowe oczyszczalnie, które są najlepszym wyborem nie tylko dla osób, które starają się żyć ekologicznie, ale też dla tych, którzy pragną zaoszczędzić na rocznych kosztach utrzymania swojej nieruchomości. Jak widać ekologia, nie musi być wcale droga i trudna w utrzymaniu.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Solec Kujawski
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.