PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Solec KujawskiZalety oczyszczalni ścieków Solec Kujawski

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Solec Kujawski Wybór pomiędzy bezodpływowym szambem a przydomową oczyszczalnią ścieków nie jest prosty. Warto przeanalizować wszystkie za i przeciw i wybrać odpowiednią dla siebie metodę pozbywania się ścieków. Pod względem kosztów, jakie poniesiemy na montaż, to tradycyjne szambo wychodzi znacznie taniej. Jednak jest to tylko pozorna przewaga. Porównując roczne koszty obsługi, zauważyć można, że przydomowe oczyszczalnie ścieków są znacznie tańsze, a inwestycja zwraca się po około 10 latach. Kolejnym czynnikiem wpływającym za przewagą oczyszczalni nad szambami jest wygoda. Nowoczesne oczyszczalnie ścieków zapewniają stałą pracę niezależnie od warunków pogodowych. Niezwykle ważna w wyborze przydomowej oczyszczalni ścieków jest też ekologia. Systemy te oczyszczają ścieki w dwóch etapach. Pierwszy to beztlenowy etap, kiedy bakterie rozkładają szkodliwe związki na takie, które łatwiej zneutralizować w kolejnym etapie tlenowym. Tzw. szara woda poddawana jest w etapie tlenowym neutralizacji i filtracji. Następnie pozostałości mogą być bezpiecznie odprowadzone do gleby za pomocą drenaży. Klienci firm zajmujących się produkcją i montaże przydomowych oczyszczalni ścieków mają do wyboru kilka systemów. Ich wybór uzależniony jest m.in. od przepuszczalności gleby, wielkości działki oraz ilości wytwarzanych ścieków i liczby mieszkańców danej nieruchomości. Najbardziej popularne w naszym kraju są oczyszczalnie z systemem drenażowym, które świetnie sprawdzają się nawet przy sporych rozmiarach instalacji.

Decydując się na wdrożenie przydomowej oczyszczalni ścieków, warto wybrać sprawdzoną firmę, która na swoim koncie ma wiele udanych projektów. Jedną z takich firm jest Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Solec Kujawski. Firma działa na terenie całego kraju, a w swoim portfolio ma wiele tysięcy zamontowanych i bezawaryjnie działających oczyszczalni ścieków. Przedsiębiorstwo Traidenis-Pol wspiera swoich klientów na każdym etapie zlecenia. Począwszy od doradztwa i dobory odpowiedniego rozwiązania dostosowanego do zlecenia, poprzez produkcję elementów składowych oczyszczalni, a na montażu kończąc. Każde zlecenie objęte jest gwarancją niezawodnej pracy.

Kwestie finansowe są tylko jedną stroną medalu. Niezwykle ważne jest też niezawodne działanie, które oferują przydomowe oczyszczalnie ścieków Solec Kujawski. Dobrze dobrana instalacja i prawidłowo przeprowadzony montaż gwarantują wieloletnie działanie bez konieczności napraw. Oczywiście należy pamiętać o stałej kontroli oraz wymianie m.in. filtrów, oraz opróżnianiu odstojnika. Są to jednak niewielkie prace, które bez problemu możemy przeprowadzić samodzielnie. Porównując szamba bezodpływowe oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków, to wybór jest oczywisty. Wszystko wskazuje na przydomowe oczyszczalnie, które są najlepszym wyborem nie tylko dla osób, które starają się żyć ekologicznie, ale też dla tych, którzy pragną zaoszczędzić na rocznych kosztach utrzymania swojej nieruchomości. Jak widać ekologia, nie musi być wcale droga i trudna w utrzymaniu.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: