PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków RawiczZalety oczyszczalni ścieków Rawicz

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Rawicz Posiadanie sprawnego systemu kanalizacyjnego jest niezbędne dla każdego właściciela domu lub firmy. Jeśli twoja posiadłość jest blisko sieci wodociągowej, nie powinno być problemu. Jeśli jednak znajdujesz się dalej od głównego połączenia, możesz potrzebować oczyszczalni ścieków lub szamba. Druga pozycja jest względnie zrozumiała, jednak jak działają przydomowe oczyszczalnie ścieków?

Wykorzystując mechanizmy wewnętrzne, oczyszczalnia ścieków działa poprzez rozkładanie odpadów stałych w celu wytworzenia czystszego, bardziej przyjaznego dla środowiska ścieku. Ale od początku. Ścieki są dostarczane do głównego zbiornika, gdzie następuje rozproszenie ciał stałych i cieczy. Otrzymany roztwór przechodzi do drugiej komory, w której przy udziale pożytecznych bakterii oraz doprowadzaniu powietrza następuje kondensacja materii organicznej. Po opuszczeniu końcowej komory na odpady, pozostały odpad jest w 95% czysty i gotowy do rozprowadzenia w lokalnych rowach lub systemach suchych, pod warunkiem uzyskania zgody odpowiedniej agencji ochrony środowiska.

Uznanym wykonawcą m.in. przydomowych oczyszczalni ścieków jest polsko-litewska spółka Traidenis-Pol, będąca częścią konsorcjum Traidenis, która powstała w 2007 roku. Od tamtego czasu firma zyskała sporą rzeszę zadowolonych klientów, czego dowodem jest nagroda "Jakość roku 2011", która była efektem zaangażowania wielu doświadczonych specjalistów z dziedziny technologii, projektowania oraz wykonania. Oprócz Litwy i Polski, firma Traidenis swoje interesy lokuje w Łotwie, Estonii, Rosji, Norwegii, Finlandii, Białorusi, Ukrainie, Mołdawii, Bułgarii, oraz Macedonii. Profesjonalizm firmy od niedawna doceniają również, ceniący rozwiązania najwyższej jakości, szejkowie z Kuwejtu.

Ludzie nie związani z tematem, bardzo często mylą przydomowe oczyszczalnie ścieków Rawicz z szambem, a to przecież wcale nie jest ten sam produkt. Główna różnica to końcowy odpad, który w przypadku szamba w pokaźnej ilości musi być czasowo opróżniany. Przydomowa oczyszczalnia ścieków produkuje czysty, wolny od zanieczyszczeń wyciek, który może być odprowadzany bezpośrednio do rowu strumieniowego lub innego cieku wodnego. Często wymagają zasilania elektrycznego, a ich budowa jest znacznie droższa od montażu tradycyjnego szamba, jednak zwraca się szacunkowo po ok. 2-5 latach funkcjonowania. Również z punktu widzenia ekologii, budowa przydomowych oczyszczalni ścieków Rawicz zdaje się być wzorowym rozwiązaniem. Z uwagi na wzrastający trend nastawiony na ochronę środowiska, budżety miast i gmin bardzo często przewidują różnej rangi dofinansowania (także z budżetu Unii Europejskiej), które redukują koszta, stawiając cały ten system w jeszcze bardziej korzystnym położeniu.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026


Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków RawiczZadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: