PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Rawa MazowieckaZalety oczyszczalni ścieków Rawa Mazowiecka

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Rawa Mazowiecka Obecnie duży nacisk kładzie się na innowacyjne rozwiązania, zawłaszcza ekologicznie w niemal każdej branży. Dlatego też warte uwagi są przydomowe oczyszczalnie ścieków Rawa Mazowiecka, polecane dla różnego rodzaju obiektów bytowo-gospodarczych (np. domy, punkty gastronomiczne, ośrodki zdrowia, pensjonaty czy ośrodki kempingowe) na których budowę można pozyskać fundusze unijne lub pozyskać preferencyjne kredyty proekologiczne. Przydomowe oczyszczalnie ścieków, przyjazne środowisku naturalnemu, są inwestycja długoletnią, ale szybko zwracającą się i wyróżniającą się niskimi kosztami eksploatacyjnymi. Działanie przydomowej oczyszczalni ścieków może odbywać się na dwa sposoby:
- bazujące na oczyszczaniu beztlenowym w osadniku wstępnym oraz oczyszczaniu tlenowym zależnego od typu oczyszczalni (np. w gruncie, złożu filtracyjnym, zbiornikach napowietrzanych);
- bazujące tylko na oczyszczaniu tlenowym z komorą wewnętrzną (napowietrzania) oraz zewnętrzną (w roli osadnika wtórnego) wyposażoną w koryto z przelewem pilastym.

Na szczególną uwagę zasługują więc przydomowe oczyszczalnie ścieków oparte o wyłączne oczyszczanie tlenowe (pozbawione wydobywaniu się nieprzyjemnych zapachów). Takie rozwiązania oferuje firma Traidenis-Pol - wiodącą marka w branży wodno-kanalizacyjnej, świadcząc usługi na terenie całego kraju. Dlatego też budowa przydomowej oczyszczalni ścieków Rawa Mazowiecka będzie jak najbardziej możliwa. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło firmie Traidenis zaoferować najtańsze w eksploatacji oczyszczalnie biologiczne, które łączą w sobie zalety najbardziej skutecznych technologii oczyszczania ścieków. Innowacyjna przydomowa oczyszczalnia ścieków NV tej firmy jest urządzeniem hybrydowym, wykorzystującym następujące technologie oczyszczania:
- osadu czynnego - sprawdzonej i od lat wykorzystywanej metody oczyszczania cechującej się wysoką redukcją zanieczyszczeń;
- zanurzonego złoża biologicznego - zapewniającego wysoką i stabilną pracę nawet w trudnych warunkach (np. nierówny dopływ ścieków).
Firma oferuje kompleksowe usługi od projektu, produkcję, po montaż i serwis z bezpłatną wyceną na terenie całego kraju. Przydomowa oczyszczalnia ścieków Rawa Mazowiecka wykonana przez firmę Traidenis sprawdzi się nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale również w małych i w większych przedsiębiorstwach. Firma posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, potrzebne do uzyskania choćby unijnej dotacji.

Przewaga tego typu rozwiązań nad szambem bezodpływowym jest związana z niskimi kosztami eksploatacyjnymi oraz zastosowanymi ekologicznymi systemami oczyszczania. Szamba bezodpływowe są tańsze w budowie, ale wymagają stałego ich opróżniania (w skali roku są to nie małe koszty) oraz stałego przepływu ścieków. Z kolei przydomowa oczyszczalnie ścieków NV będzie wiązała się z niższymi koszty eksploatacji o wysokiej redukcji zanieczyszczeń (do 98% BZT5). Ponadto można ją zastosować w każdych warunkach gruntowo-wodnych, także w miejscach przejezdnych oraz nie wymaga stosowania dodatkowych biopreparatów.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: