Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Radom

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Radom Wiele osób waha się, czy zdecydować się na przydomową oczyszczalnię ścieków, czy też tradycyjna zbiornik bezodpływowy zwany szambem. W tym przypadku najlepiej skonsultować się z profesjonalną firmą, która dostarcza usługi z tego zakresu. W przypadku poszukiwań najlepszych przydomowych oczyszczalni ścieków Radom, jest kluczowym punktem. Można tam bowiem odnaleźć firmę, która nie tylko oferuję sprzedaż i instalację, ale także doradzi w wyborze odpowiedniego sprzętu. Ważne jest jednak, by najpierw zapoznać się ze sposobem funkcjonowania przydomowych oczyszczalni.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków umożliwiają oczyszczanie ścieków pochodzących z gospodarstwa domowego "na własną rękę". Oznacza to, że nie jest do tego potrzebna kanalizacja. Dzięki temu właściciel posesji jest niezależny od dostępu do kanalizacji. Takie rozwiązanie umożliwia rozkład zanieczyszczeń przez bakterie tlenowe lub beztlenowe, drenaż ścieków, a następnie odprowadzenie ich. Co więcej, przydomowe oczyszczalnie pozwalają na zrezygnowanie z tradycyjnych zbiorników bezodpływowych wiążących z koniecznością "magazynowania" ścieków na działce. Instalacja przydomowej oczyszczalni ścieków wymaga odpowiednich warunków na działce oraz wystarczającej ilości przestrzeni. Zajmuje ona więcej miejsca niż tradycyjny zbiornik. Dlatego, zanim podejmie się decyzję o instalacji takiego systemu, warto poradzić się fachowca.

Jeżeli zatem potrzebujemy rady w kwestii doboru odpowiednich przydomowych oczyszczalni ścieków Radom jest miastem, gdzie można szukać fachowej firmy świadczącej usługi z tego zakresu. Firma Traidenis-Pol od lat świadcząca usługi z zakresu doradztwa, projektowania oraz technicznych aspektów instalacji znajduje się właśnie w okolicach Radomia. Już w przypadku pojawienia się wątpliwości lub pytań dotyczących przydomowych oczyszczalni ścieków jeszcze przed podjęciem decyzji o instalacji, można kontaktować się z firmą. Służy ona radą oraz pomocą w zaprojektowaniu oczyszczalni odpowiedniej dla danej działki i rodzaju terenu. Oczywiście później można skorzystać z usług dotyczących instalacji oczyszczalni. Warto wiedzieć, że firma Traidenis-Pol nie zostawia na pastwę losu swoich klientów po zamontowaniu oczyszczalni. Oferuję ona profesjonalny serwis urządzeń oczyszczających ścieki. Zapewne właśnie ze względu na tak szeroki zakres usług jest ona liderem w swojej branży nie tylko w okolicach, ale na terenie całej Polski!

Zastanawiając się nad zainstalowaniem przydomowej oczyszczalni ścieków, warto rozważyć, że posiada ona liczne zalety w zestawieniu ze zbiornikami bezodpływowymi. Jeżeli chodzi o instalację przydomowych oczyszczalni ścieków Radom jest na zwycięskiej pozycji, bo posiada w swoich okolicach sprawdzonego dostawcę. Jednak już kilkanaście lat temu wiele osób poznało się na fenomenie tego rozwiązania. Zapewnia ono rzadszy wywóz szamba oraz zniwelowanie ogromnych kosztów wiążących się z tym wywozem. Co więcej, przydomowe oczyszczalnie ścieków ograniczają emisję nieprzyjemnego zapachu ścieków pochodzących z gospodarstwa domowego, zarówno na co dzień, jak i podczas wywozu nieczystości.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Radom
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.