PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków PabianiceZalety oczyszczalni ścieków Pabianice

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Pabianice Od wielu lat słyszymy, jak dużą rolę w naszym codziennym życiu odgrywa to, w jaki sposób pozbywamy się odpadków. Jednymi z rozwiązań, które w ostatnich latach zyskały na popularności, są przydomowe oczyszczalnie ścieków. Pozwalają one na znacznie bardziej ekologiczne i przyjazne środowisku pozbywanie się odpadów co przekłada się na lepszy stan otaczającego nas środowiska. Przydomowe oczyszczalnie adresowane są nie tylko do osób, które nie mają możliwości podłączenia się do sieci komunalnej. Coraz więcej użytkowników szamb bezodpływowych zastępuje to przestarzałe rozwiązanie właśnie przydomową oczyszczalnią ścieków. Aby jednak odpowiednio dobrać system oczyszczania i odprowadzania nieczystości, powinniśmy znać warunki, jakie panują nie tylko na naszej działce, ale też w glebie. Jej przepuszczalność ma duże znaczenie dla sposobu odprowadzania wody pozostałej po neutralizacji ścieków. Oczyszczanie składa się z dwóch etapów. Na pierwszym z nich bakterie żyjące w środowisku beztlenowym rozkładają substancje zawarte w ściekach na takie, które są mniej lub wcale nie są szkodliwe dla otoczenia. W kolejnym etapie tlenowym pozostałości są neutralizowane, a szkodliwe dla środowiska substancje filtrowane i pozostawiane w odstojnikach. Woda, która pozostaje po całym procesie, może być bezpiecznie odprowadzona do gleby lub systemów drenażowych.

Firmą, która świadczy usługi w tym zakresie i jest godna polecenia, jest Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Pabianice. Firma oferuje kompleksowe usługi, począwszy od projektowania i doradztwa, poprzez produkcję a na montażu i obsłudze kończąc. W ciągu wielu lat przedsiębiorstwo Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Pabianice zdobyło doświadczenie niezwykle potrzebne w tej branży. Tysiące klientów oraz zamontowanych systemów świadczą o profesjonalizmie i najwyższej jakości usługach. Przedsiębiorstwo działa na terenie całego kraju. Oferowane elementy przydomowych oczyszczalni ścieków dopasowane są do każdego klienta, co zapewnia maksymalne wykorzystanie możliwości oczyszczalni.

Warto także wspomnieć o kosztach takiej inwestycji. Jedno jest pewne. Początkowe koszty m.in. montażu i zakupu elementów będą znacznie wyższe od kosztów, jakie poniesiemy w przypadku tradycyjnego szamba bezodpływowego. Nie należy jednak zniechęcać się do tego rozwiązania. Inwestycja zwraca się w mniej niż 10 lat. Dodatkową zaletą przydomowej oczyszczalni ścieków jest brak nieprzyjemnych zapachów niezależnie od warunków atmosferycznych. Jest to szczególnie ważne w ciasnej zabudowie. Na dużą uwagę zasługuje także niezawodność przydomowych oczyszczalni ścieków. Działają one przez wiele lat od zamontowania bez konieczności napraw. Wystarczy na czas wymieniać filtry i kontrolować poziom w odstojnikach. Nowoczesne przydomowe oczyszczalnie są niezwykle wydajne oraz funkcjonalne. Duży wybór oraz możliwość wkomponowania ich w krajobraz otaczających naszą nieruchomość to ogromny atut, który wraz z zaletami w postaci oszczędności sprawia, że tego typu rozwiązania są coraz częściej wybierane.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026


Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków PabianiceZadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: