Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Pabianice

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Pabianice Od wielu lat słyszymy, jak dużą rolę w naszym codziennym życiu odgrywa to, w jaki sposób pozbywamy się odpadków. Jednymi z rozwiązań, które w ostatnich latach zyskały na popularności, są przydomowe oczyszczalnie ścieków. Pozwalają one na znacznie bardziej ekologiczne i przyjazne środowisku pozbywanie się odpadów co przekłada się na lepszy stan otaczającego nas środowiska. Przydomowe oczyszczalnie adresowane są nie tylko do osób, które nie mają możliwości podłączenia się do sieci komunalnej. Coraz więcej użytkowników szamb bezodpływowych zastępuje to przestarzałe rozwiązanie właśnie przydomową oczyszczalnią ścieków. Aby jednak odpowiednio dobrać system oczyszczania i odprowadzania nieczystości, powinniśmy znać warunki, jakie panują nie tylko na naszej działce, ale też w glebie. Jej przepuszczalność ma duże znaczenie dla sposobu odprowadzania wody pozostałej po neutralizacji ścieków. Oczyszczanie składa się z dwóch etapów. Na pierwszym z nich bakterie żyjące w środowisku beztlenowym rozkładają substancje zawarte w ściekach na takie, które są mniej lub wcale nie są szkodliwe dla otoczenia. W kolejnym etapie tlenowym pozostałości są neutralizowane, a szkodliwe dla środowiska substancje filtrowane i pozostawiane w odstojnikach. Woda, która pozostaje po całym procesie, może być bezpiecznie odprowadzona do gleby lub systemów drenażowych.

Firmą, która świadczy usługi w tym zakresie i jest godna polecenia, jest Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Pabianice. Firma oferuje kompleksowe usługi, począwszy od projektowania i doradztwa, poprzez produkcję a na montażu i obsłudze kończąc. W ciągu wielu lat przedsiębiorstwo Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Pabianice zdobyło doświadczenie niezwykle potrzebne w tej branży. Tysiące klientów oraz zamontowanych systemów świadczą o profesjonalizmie i najwyższej jakości usługach. Przedsiębiorstwo działa na terenie całego kraju. Oferowane elementy przydomowych oczyszczalni ścieków dopasowane są do każdego klienta, co zapewnia maksymalne wykorzystanie możliwości oczyszczalni.

Warto także wspomnieć o kosztach takiej inwestycji. Jedno jest pewne. Początkowe koszty m.in. montażu i zakupu elementów będą znacznie wyższe od kosztów, jakie poniesiemy w przypadku tradycyjnego szamba bezodpływowego. Nie należy jednak zniechęcać się do tego rozwiązania. Inwestycja zwraca się w mniej niż 10 lat. Dodatkową zaletą przydomowej oczyszczalni ścieków jest brak nieprzyjemnych zapachów niezależnie od warunków atmosferycznych. Jest to szczególnie ważne w ciasnej zabudowie. Na dużą uwagę zasługuje także niezawodność przydomowych oczyszczalni ścieków. Działają one przez wiele lat od zamontowania bez konieczności napraw. Wystarczy na czas wymieniać filtry i kontrolować poziom w odstojnikach. Nowoczesne przydomowe oczyszczalnie są niezwykle wydajne oraz funkcjonalne. Duży wybór oraz możliwość wkomponowania ich w krajobraz otaczających naszą nieruchomość to ogromny atut, który wraz z zaletami w postaci oszczędności sprawia, że tego typu rozwiązania są coraz częściej wybierane.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Pabianice
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.