Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Ośno Lubuskie

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Ośno Lubuskie Wybór pomiędzy tradycyjnym szambem zbiorczym oraz przydomową oczyszczalnią ścieków jest dosyć trudny. Wiele osób decyduje się na tradycyjne szambo z prostego powodu. Montaż jest o wiele tańszy i szybszy. Osoby te nie zdają sobie jednak sprawy, że pomimo wyższych kosztów montażu, przydomowe oczyszczalnie ścieków zwracają się już po około 10 latach i są znacznie tańsze w obsłudze niż szamba.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków kierowane są do osób, którym zależy na oszczędnościach oraz ekologii. Najczęstszymi klientami firm zajmujących się montażem tego typu rozwiązań są właściciele nieruchomości usytuowanych w miejscach bez sieci kanalizacji gminnej lub miejskiej. Ważnymi klientami są także osoby ceniące sobie niezawodność tego typu oczyszczalni oraz klienci, dla których na pierwszym miejscu stoi ekologia.

Do wyboru jest kilka systemów oczyszczania ścieków, a wybór uzależniony jest m.in. od wielkości działki, gleby oraz ilości osób korzystających z kanalizacji. Do najczęściej stosowanych należy zaliczyć oczyszczalnie z drenażem. Wymagają one sporej powierzchni działki na rozprowadzenie drenażu. Im większa liczba użytkowników, tym większe poletko drenażowe. Dla klientów z mniejszymi działkami świetnym rozwiązaniem będą oczyszczalnie biologiczne. Wymagają one niewielkich powierzchni, jednak są znacznie droższe od wspomnianych wcześniej oczyszczalni wykorzystujących nitki drenażowe.

Doskonałą ofertą, w skład której wchodzą m.in. oczyszczalnie ścieków pochwalić się może przedsiębiorstwo Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Ośno Lubuskie. Firma od wielu lat świadczy usługi na terenie Ośna oraz całego kraju. W skład oferty wchodzi m.in. projektowanie dedykowanych rozwiązań, montaż, produkcja oraz obsługa gwarancyjna, oraz pogwarancyjna. Firma Traidenis-Pol Przydomowe oczyszczalnie ścieków Ośno Lubuskie oferuje kompleksowe rozwiązania, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów ceniących sobie estetykę wykonania oraz ogromną niezawodność systemów oczyszczania ścieków, które montuje ten producent.

Osoby niezdecydowane zapewne przekonają znaczne oszczędności, jakie daje użytkowanie przydomowych oczyszczalni ścieków. Niezwykle ważna jest także niezawodność systemów. Producenci dają gwarancję na bezawaryjne działanie niezależnie od warunków pogodowych oraz rodzaju gleby, w jakiej została zamontowana przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Ci, którzy obawiają się, że obsługa takiego systemu jest skomplikowana, powinni pozbyć się obaw. System jest praktycznie bezdotykowy. Wystarczy tylko od czasu do czasu usunąć stałe nieczystości ze zbiornika i to wszystko.

Oczyszczalnie ścieków mogą być montowane na podłożach piaszczystych, gliniastych oraz w dowolnych innych glebach. Firmy zajmujące się montażem takich rozwiązań dobierają odpowiednie urządzenie do warunków, jakie panują na działce klienta. Elementy znajdujące się nad powierzchnią ziemi nie muszą szpecić otoczenia. Są wykonane bardzo starannie i bardzo łatwo możemy wkomponować je w krajobraz naszej działki budowlanej.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Ośno Lubuskie
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.