PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Ośno LubuskieZalety oczyszczalni ścieków Ośno Lubuskie

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Ośno Lubuskie Wybór pomiędzy tradycyjnym szambem zbiorczym oraz przydomową oczyszczalnią ścieków jest dosyć trudny. Wiele osób decyduje się na tradycyjne szambo z prostego powodu. Montaż jest o wiele tańszy i szybszy. Osoby te nie zdają sobie jednak sprawy, że pomimo wyższych kosztów montażu, przydomowe oczyszczalnie ścieków zwracają się już po około 10 latach i są znacznie tańsze w obsłudze niż szamba.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków kierowane są do osób, którym zależy na oszczędnościach oraz ekologii. Najczęstszymi klientami firm zajmujących się montażem tego typu rozwiązań są właściciele nieruchomości usytuowanych w miejscach bez sieci kanalizacji gminnej lub miejskiej. Ważnymi klientami są także osoby ceniące sobie niezawodność tego typu oczyszczalni oraz klienci, dla których na pierwszym miejscu stoi ekologia.

Do wyboru jest kilka systemów oczyszczania ścieków, a wybór uzależniony jest m.in. od wielkości działki, gleby oraz ilości osób korzystających z kanalizacji. Do najczęściej stosowanych należy zaliczyć oczyszczalnie z drenażem. Wymagają one sporej powierzchni działki na rozprowadzenie drenażu. Im większa liczba użytkowników, tym większe poletko drenażowe. Dla klientów z mniejszymi działkami świetnym rozwiązaniem będą oczyszczalnie biologiczne. Wymagają one niewielkich powierzchni, jednak są znacznie droższe od wspomnianych wcześniej oczyszczalni wykorzystujących nitki drenażowe.

Doskonałą ofertą, w skład której wchodzą m.in. oczyszczalnie ścieków pochwalić się może przedsiębiorstwo Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Ośno Lubuskie. Firma od wielu lat świadczy usługi na terenie Ośna oraz całego kraju. W skład oferty wchodzi m.in. projektowanie dedykowanych rozwiązań, montaż, produkcja oraz obsługa gwarancyjna, oraz pogwarancyjna. Firma Traidenis-Pol Przydomowe oczyszczalnie ścieków Ośno Lubuskie oferuje kompleksowe rozwiązania, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów ceniących sobie estetykę wykonania oraz ogromną niezawodność systemów oczyszczania ścieków, które montuje ten producent.

Osoby niezdecydowane zapewne przekonają znaczne oszczędności, jakie daje użytkowanie przydomowych oczyszczalni ścieków. Niezwykle ważna jest także niezawodność systemów. Producenci dają gwarancję na bezawaryjne działanie niezależnie od warunków pogodowych oraz rodzaju gleby, w jakiej została zamontowana przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Ci, którzy obawiają się, że obsługa takiego systemu jest skomplikowana, powinni pozbyć się obaw. System jest praktycznie bezdotykowy. Wystarczy tylko od czasu do czasu usunąć stałe nieczystości ze zbiornika i to wszystko.

Oczyszczalnie ścieków mogą być montowane na podłożach piaszczystych, gliniastych oraz w dowolnych innych glebach. Firmy zajmujące się montażem takich rozwiązań dobierają odpowiednie urządzenie do warunków, jakie panują na działce klienta. Elementy znajdujące się nad powierzchnią ziemi nie muszą szpecić otoczenia. Są wykonane bardzo starannie i bardzo łatwo możemy wkomponować je w krajobraz naszej działki budowlanej.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: