PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków OlsztynZalety oczyszczalni ścieków Olsztyn

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Olsztyn Ekologiczne rozwiązania dotyczące gospodarowania ściekami są polecane właścicielom domów jednorodzinnych, pensjonatów, szkół czy przedszkoli, jak również małym przedsiębiorcom w Olsztynie, podobnie jak i w całym kraju. Budowa przydomowej oczyszczalni ścieków Olsztyn jest inwestycją, na którą można pozyskać fundusze unijne oraz inwestycją która szybko się zwraca i jest przyjazna środowisku naturalnemu. Zasada działania oczyszczalni jest zwykle działa w oparciu o co najmniej dwustopniowe ich oczyszczanie. Pierwszy etap obejmuje beztlenowe oczyszczanie (poprzez zachodzące procesy biochemiczne, sedymentacji i floatacji) w osadniku wstępnym - gnilnym, umieszczonym pod powierzchnią gruntu. W drugim etapie klarowne już ścieki zostają poddawane tlenowemu oczyszczaniu - rozkładane i neutralizowane, przez co stają się bezpieczne dla środowiska naturalnego. Są jednak dostępne przydomowe oczyszczalnie ścieków opierające się jedynie na procesach tlenowych, przez co są bezzapachowe.

Firmą oferująca budowę bezzapachowej przydomowej oczyszczalni ścieków i wykorzystującej jedynie procesy tlenowe, jest polsko-litewska spółka Traidenis-Pol. Firma jest znana i ceniona nie tylko w Polsce i Litwie, ale także poza ich granicami. Traidenis prowadzi działalność na terenie całego kraju. W związku z czym przydomowe oczyszczalnie ścieków Olsztyn czy na terenie województwa wielkopolskiego są jak najbardziej w ofercie firmy. Wieloletnie doświadczenie firmy Traidenis pozwoliło wybrać jedynie najbardziej skuteczne (według większości naukowców) technologie w oczyszczaniu ścieków i połączyć ich zalety w innowacyjnej, przydomowej oczyszczalni NV. Oczyszczalnia ta jest urządzeniem hybrydowym pracującym w połączeniu technologii:
- osadu czynnego - od lat wykorzystywaną w oczyszczaniu ścieków, gwarantująca bardzo wysoką redukcje zanieczyszczeń;
- zanurzonego złoża biologicznego - gwarantująca wysoką i stabilną pracę w trudnych warunkach (np. nierówny dopływ ścieków czy też ich brak podczas urlopu).
Firma Traidenis oferuje przydomowe oczyszczalnie ścieków NV w 3 modyfikacjach, więc bez problemu można dostosować ją do swoich potrzeb. Firma oferuje profesjonalne konsultacje, projekt, produkcję, montaż i serwis z darmową wyceną na terenie całego kraju.

Warto więc rozważyć budowę przydomowej oczyszczalni ścieków Olsztyn, która będzie ekologiczna i w przypadku rozwiązań firmy Traidenis bezzapachowa i najtańsza w eksploatacji. Innym ekologicznym rozwiązaniem są także szamba bezodpływowe, które sprawdzają się jedynie w domach, gdzie powstaje mało ścieków i wymagają stałego zasilania ściekami. Z koli za budową przydomowej oczyszczalni ścieków NV przemawiają:
- możliwość zastosowania jej w każdych warunkach gruntowo-wodnych;
- wymaga niewielkiej powierzchni do instalacji zbiornika bez potrzeby montażu zbiornika wstępnego;
- możliwość montażu pod terenem przejezdnym;
- oczyszczone ścieki są bezwonne i bezbarwne;
- nie wymaga stosowania dodatkowych biopreparatów;
- wysoka redukcja zanieczyszczeń ((do 98% BZT5).

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: