PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Oborniki ŚląskieZalety oczyszczalni ścieków Oborniki Śląskie

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Oborniki Śląskie Nowoczesne rozwiązania technologiczne mają za zadanie ułatwić nam życie oraz w wielu przypadkach zadbać o otaczającą nas przyrodę. Szczególnie widoczne jest to w przypadku przydomowych oczyszczalni ścieków. Systemy te początkowo miały za zadanie pomóc w pozbywaniu się ścieków osobom, które nie miały możliwości podłączenia się do miejskiej sieci kanalizacyjnej. Rozwiązanie to jest też alternatywą dla tradycyjnych szamb bezodpływowych. Ma jednak sporą przewagę nad tym przestarzałym sposobem pozbywania się nieczystości. Jest nią oszczędność. Pomimo sporo wyższych kosztów montażu, przydomowe oczyszczalnie ścieków są znacznie tańsze w eksploatacji. Ogromną zaletą tych systemów jest także aspekt ekologiczny. Pozostałości po oczyszczeniu nie są toksyczne i można je odprowadzić w bezpieczny sposób do rowów lub wprost do ziemi za pomocą sieci drenaży. Obecnie w sprzedaży jest kilka rozwiązań składających się na przydomową oczyszczalnię ścieków. Pierwszym z nich jest oczyszczalnia biologiczna. Przeznaczona jest do niewielkich działek, na których nie jest możliwe poprowadzenie odpowiednio dużej sieci drenów. Z racji zastosowania bardziej zaawansowanych technologii, oczyszczalnie biologiczne są droższe od najbardziej popularnych w naszym kraju oczyszczalni z rozprowadzeniem drenażowym. Specyfika działania wszystkich przydomowych oczyszczalni ścieków jest podobna. Oczyszczanie i neutralizacja ścieków odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy to etap beztlenowy, w którym bakterie rozkładają poszczególne substancje na mniej szkodliwe związki, które w kolejnym etapie tlenowym są neutralizowane i oczyszczane, a następnie pozostała woda odprowadzana do gruntu.

Osoby zainteresowane wykonaniem takiej oczyszczalni ścieków z pewnością zainteresuje oferta firmy Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Oborniki Śląskie. Firma świadczy usługi na terenie całego kraju. Przez wiele lat zdobyła wiele wyróżnień oraz uznanie wśród klientów. Przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom m.in. projektowanie nietypowych rozwiązań, produkcję zbiorników wykorzystywanych do budowy systemów oczyszczania ścieków oraz montaż i obsługę przydomowych oczyszczalni ścieków. Ogromną zaletą firmy Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Oborniki Śląskie jest doświadczenie oraz umiejętność dopasowania swoich rozwiązań do każdego z klientów.

Oszczędności związane z użytkowaniem przydomowych oczyszczalni to nie jedyne zalety tego rozwiązania. Innymi są m.in. niezawodność oraz trwałość. Systemy oczyszczające ścieki przy odpowiedniej konserwacji i kontroli działają przez wiele lat bez konieczności napraw. Jest to szczególnie ważne dla osób, które nie mają czasu na tego typu sprawy oraz oczekują niezawodności i trwałości. Bardzo często przydomowe oczyszczalnie ścieków wykorzystywane są na osiedlach domków jednorodzinnych. W odróżnieniu od tradycyjnych szamb bezodpływowych w przypadku oczyszczalni nie ma możliwości wydobycia się nieprzyjemnych zapachów na zewnątrz zbiorników. Te czynniki mają ogromny wpływ i są powodem wypierania z rynku tradycyjnych szamb bezodpływowych.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: