Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Nysa

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Nysa Brak możliwości podłączenia domostwa do sieci kanalizacyjnej stwarza wiele problemów. Nie zawsze istnieje szansa na uzbrojenie działki. W takich sytuacjach należy skorzystać z alternatywnej formy utylizacji zanieczyszczeń. Do wyboru są tradycyjne szamba, które tańsze w budowie, ale znacznie droższe w eksploatacji lub nowoczesne i ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków. Te drugie wiążą się z koniecznością wyższej inwestycji. Koszt budowy hybrydowej oczyszczalni wynosi ok. tysiąca złotych. Urządzenie takie zapewnia jednak wysoką sprawność i niskie koszty eksploatacji. Nie zachodzi tu potrzeba wywożenia ścieków, co pozwala na oszczędność rzędu ok. trzech tysięcy rocznie w stosunku do posiadania szamba. Dodatkowym atutem jest fakt, że przydomowe oczyszczalnie ścieków Nysa są rozwiązaniem ekologicznym i pozwalają na powtórne wykorzystanie oczyszczonej wody, np. w celach podlewania ogrodu. Właśnie z tego powodu, istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do inwestycji. Zajmuje się tym Gminny Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Postawienie na takie rozwiązanie stwarza zatem możliwość oszczędności w związku z codziennym użytkowaniem systemu i znacznego zmniejszania kosztów inwestycji.

Firma Traidenis-Pol istnieje na rynku od 2007 roku. Niespełna dwanaście lat doświadczenia i ciężkiej pracy, zaowocowały wypracowaniem w pełni nowatorskiej technologii, która polega na połączeniu pracy osadu czynnego ze złożem biologicznym i systemem napowietrzania ścieków. Dzięki temu, klienci firmy nie muszą stawać przed wyborem rodzaju oczyszczalni, na który powinni postawić. Rozwiązanie Traidenis-Pol oferuje kompromis, który scala dwie optymalne formy oczyszczania ścieku. Profesjonalizm i jakość technologii przekłada się realizacje projektów na szeroką skalę. Firma oferuje swoje usługi na terenie całego kraju, a także wykonuje projekty zagranicą. Przydomowe oczyszczalnie ścieków postawione przez Traidenis-Pol można zaobserwować m.in. w Kuwejcie, Estonii, Norwegii czy Finlandii.

Inwestycja w przydomowe oczyszczalnie ścieków Nysa jest dużo bardziej opłacalnym posunięciem niż budowa tradycyjnego szamba. Przede wszystkim, ekologiczny charakter takiej inwestycji umożliwia uzyskanie dotacji unijnej. Po drugie, kwota jaką przyjdzie nam zapłacić za budowę oczyszczalni wróci się w przeciągu półtora-trzech lat. Jest to zależne od stopnia uzyskanej dotacji. Roczne koszty eksploatacji takiej oczyszczalnie to zaledwie ok. dwieście złotych, podczas gdy koszty związane z opróżnianiem szamba szacuje się na ponad trzy tysiące złotych w skali rocznej. Warto wziąć też pod uwagę fakt, że odzyskiwana ze ścieku woda, może być powtórnie wykorzystana, np. do podlewania ogrodu. To również stanowi źródło potężnych oszczędności w skali roku, szczególnie, kiedy dysponujemy potężnym ogrodem, a lato jest wyjątkowo upalne, co w ostatnich latach stało się w polskich warunkach normą. Przydomowe oczyszczalnie ścieków górują zatem znacznie nad tradycyjnym szambem w kwestii finansowej. Możliwość dofinansowania i niskie koszty eksploatacji sprawiają, że inwestycja jest wyjątkowo opłacalna.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Nysa
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.