Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Nowy Targ

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Nowy Targ Obecnie duży nacisk kładzie się na innowacyjne rozwiązania, zawłaszcza ekologicznie w niemal każdej branży. Dlatego też warte uwagi są przydomowe oczyszczalnie ścieków Nowy Targ, polecane dla różnego rodzaju obiektów bytowo-gospodarczych (np. domy, punkty gastronomiczne, ośrodki zdrowia, pensjonaty czy ośrodki kempingowe) na których budowę można pozyskać fundusze unijne lub pozyskać preferencyjne kredyty proekologiczne. Przydomowe oczyszczalnie ścieków, przyjazne środowisku naturalnemu, są inwestycja długoletnią, ale szybko zwracającą się i wyróżniającą się niskimi kosztami eksploatacyjnymi. Działanie przydomowej oczyszczalni ścieków może odbywać się na dwa sposoby: - bazujące na oczyszczaniu beztlenowym w osadniku wstępnym oraz oczyszczaniu tlenowym zależnego od typu oczyszczalni (np. w gruncie, złożu filtracyjnym, zbiornikach napowietrzanych); - bazujące tylko na oczyszczaniu tlenowym z komorą wewnętrzną (napowietrzania) oraz zewnętrzną (w roli osadnika wtórnego) wyposażoną w koryto z przelewem pilastym.

Na szczególną uwagę zasługują więc przydomowe oczyszczalnie ścieków oparte o wyłączne oczyszczanie tlenowe (pozbawione wydobywaniu się nieprzyjemnych zapachów). Takie rozwiązania oferuje firma Traidenis-Pol - wiodącą marka w branży wodno-kanalizacyjnej, świadcząc usługi na terenie całego kraju. Dlatego też budowa przydomowej oczyszczalni ścieków Nowy Targ będzie jak najbardziej możliwa. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło firmie Traidenis zaoferować najtańsze w eksploatacji oczyszczalnie biologiczne, które łączą w sobie zalety najbardziej skutecznych technologii oczyszczania ścieków. Innowacyjna przydomowa oczyszczalnia ścieków NV tej firmy jest urządzeniem hybrydowym, wykorzystującym następujące technologie oczyszczania:
- osadu czynnego - sprawdzonej i od lat wykorzystywanej metody oczyszczania cechującej się wysoką redukcją zanieczyszczeń;
- zanurzonego złoża biologicznego - zapewniającego wysoką i stabilną pracę nawet w trudnych warunkach (np. nierówny dopływ ścieków).
Firma oferuje kompleksowe usługi od projektu, produkcję, po montaż i serwis z bezpłatną wyceną na terenie całego kraju. Przydomowa oczyszczalnia ścieków Nowy Targ wykonana przez firmę Traidenis sprawdzi się nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale również w małych i w większych przedsiębiorstwach. Firma posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, potrzebne do uzyskania choćby unijnej dotacji.

Przewaga tego typu rozwiązań nad szambem bezodpływowym jest związana z niskimi kosztami eksploatacyjnymi oraz zastosowanymi ekologicznymi systemami oczyszczania. Szamba bezodpływowe są tańsze w budowie, ale wymagają stałego ich opróżniania (w skali roku są to nie małe koszty) oraz stałego przepływu ścieków. Z kolei przydomowa oczyszczalnie ścieków NV będzie wiązała się z niższymi koszty eksploatacji o wysokiej redukcji zanieczyszczeń (do 98% BZT5). Ponadto można ją zastosować w każdych warunkach gruntowo-wodnych, także w miejscach przejezdnych oraz nie wymaga stosowania dodatkowych biopreparatów.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Nowy Targ
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.