Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Międzychód

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Międzychód Przydomowe oczyszczalnie ścieków mogą być rozwiązaniem na bolączki wielu osób związane z ciągle przepełniającym się szambem, problemami z kanalizacją lub innymi problemami. Jeżeli chodzi o przydomowe oczyszczalnie ścieków Międzychód jest miastem, w którym wiele osób korzysta z tego rodzaju rozwiązań. Na tym terenie funkcjonuje wielu dostawców oczyszczalni, jednak nieliczni oferują rozwiązania nowoczesne, pewne i warte uwagi.

Dla niewtajemniczonych warto powiedzieć, czym jest przydomowa oczyszczalnia ścieków. Jest to system urządzeń, które przy użyciu technologii drenażu oraz procesów tlenowych lub beztlenowych zapewnia oczyszczenie ścieków. Tego typu instalacje przeznaczone są głównie dla gospodarstw domowych i zdecydowanie nie wolno ich używać do oczyszczania ścieków przemysłowych. Ich funkcjonowanie i procesy zachodzące na wszystkich etapach działania, dedykowane są do oczyszczania ścieków bytowych. Takie ścieki są następnie odprowadzane do środowiska, nie wyrządzając przy tym żadnej krzywdy glebie, roślinności itp. Na ogół działka oraz teren, na którym ma zostać zainstalowana przydomowa oczyszczalnia ścieków, musi spełniać odpowiednie wymagania. Są one związane m.in. z wielkością działki, ukształtowaniem terenu oraz rodzajem podłoża. Ilość ścieków także ma znaczenie. Przydomowe oczyszczalnie nie powinny być wykorzystywane, gdy przekracza 5 m³ na dobę. Wpisując w wyszukiwarkę internetową "przydomowe oczyszczalnie ścieków Międzychód" można trafić na wyjątkową firmę, która udzieli wszelkich informacji na temat tego typu rozwiązań.

Choć w poprzednim akapicie wspomniano o oczyszczalniach na terenie Międzychodu, to firma Traidenis-Pol świadczy swoje usługi na terenie całego kraju. Jest to firma z ogromnym doświadczeniem, działająca na rynku od 20 lat. Liczne doświadczenia na przestrzeni tego okresu zaowocowały wyborem najlepszej technologi umożliwiającej oczyszczanie ścieków na własnej posesji. Przykładem takiego rozwiązania jest oczyszczalnia ścieków wykorzystująca procesy tlenowe, możliwe do osiągnięcia dzięki hybrydowej technologii. Łączy ona rozwiązania umożliwiające bezpieczne odprowadzanie ścieków, przy jednoczesnej niwelacji szkodliwego i nieprzyjemnego zapachu. Zatem jeżeli chodzi o przydomowe oczyszczalnie ścieków Międzychód może skorzystać z usług tej właśnie firmy, choć jej główna siedziba mieści się kilkaset kilometrów od Międzychodu.

Warto zdecydować się na przydomową oczyszczalnię ścieków, ponieważ bije ona tradycyjne szambo na głowę. Szambiarka w celu opróżnienia osadnika przyjeżdża znacznie rzadziej, wypompowując znacznie mniejsze ilości nieczystości. W związku z tym koszty eksploatacji szamba są znacznie mniejsze. Co więcej, nieprzyjemny zapach przy wypompowywaniu zbiornika jest ograniczony, a na co dzień praktycznie wcale nie występuje. Oczywiście niezaprzeczalną zaletą przydomowych oczyszczalni ścieków jest oczywiście brak negatywnego oddziaływania na środowisko, przy jednoczesnym uniezależnieniu się użytkownika od kanalizacji. Przydomowe oczyszczalnie ścieków są rozwiązaniem, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Międzychód
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.