Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Łódź

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Łódź Każdy z nas wie, jak dużą uwagę w ostatnich latach przykłada się do ekologicznych aspektów naszego życia. Coraz więcej osób jest świadoma tego, jak duży wpływ na naturę ma człowiek i produkowane przez niego odpadki i nieczystości. Z uwagi na ten fakt wielu z nas decyduje się na nowoczesne rozwiązania, które nie tylko poprawiają stan naszego otoczenia, ale i pozwalają zaoszczędzić sporą ilość gotówki. Takim rozwiązaniem są przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Przydomowy system oczyszczania ścieków adresowany jest głównie do osób, które nie mogą podpiąć się do gminnej lub miejskiej instalacji kanalizacyjnej. Także osoby, które dotychczas używały tradycyjnych szamb, wymieniają ten przestarzały sposób pozbywania się ścieków i montują przydomowe oczyszczalnie. W zależności od potrzeb i możliwości działki budowlanej mamy do wyboru m.in. oczyszczalnie z odprowadzeniem drenażowym, oczyszczalnie biologiczne, oczyszczalnie z filtrem żwirowym lub piaskowym oraz oczyszczalnie roślinne. Najbardziej popularna oraz najtańsza w montażu jest oczyszczalnia z rozprowadzeniem drenażowym. Wymaga ona jednak sporych powierzchni, na których rozprowadzamy dreny. Właściciele niewielkich działek mogą wybrać trochę droższe oczyszczalnie biologiczne.

Wybierając ofertę montażu oczyszczalni, warto zapoznać się z jakością usługi oraz czy firma zapewnia gwarancję na zamontowane urządzenia. Przedsiębiorstwem godnym polecenia jest Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Łódź. Przedsiębiorstwo w swojej ofercie ma m.in. projektowanie, produkcję oraz montaż i usługi pogwarancyjne. Na przestrzeni lat firma wdrożyła wiele dedykowanych rozwiązań, które objęte są gwarancją bezawaryjnego działania przez wiele lat. Przedsiębiorstwo Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Łódź działa na terenie całego kraju. Pracownicy firmy mają odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę z zakresu montażu oczyszczalni, oraz ich produkcji i projektowania. Firma dostosowuje swoją ofertę do każdego klienta po zapoznaniu się z konkretnym przypadkiem m.in. podłożem oraz ilością użytkowników oczyszczalni. Firma jest jednym z głównych dostawców kompleksowych rozwiązań z branży przydomowych oczyszczalni w naszym kraju.

Poza zaletami czysto ekologicznymi przydomowe oczyszczalnie ścieków to także duża oszczędność. Początkowe koszty montażu oraz projektu są znacznie wyższe niż zamontowanie tradycyjnego szamba, jednak wydane pieniądze bardzo szybko się zwracają. Dużą zaletą przydomowych oczyszczalni jest też ich bezawaryjność i uniwersalność. Mogą być wybudowane w dowolnym miejscu, wystarczy tylko dostosować specyfikacje oczyszczalni do konkretnego zlecenia i przypadku. Wiele osób doceni także fakt, że oczyszczalnie przydomowe są praktycznie bezzapachowe niezależnie od pory roku. Odpowiednio zaprojektowana i zamontowana oczyszczalnia może działać przez wiele lat bez konieczności napraw. Wystarczy zadbać o opróżnianie odstojnika oraz dostarczanie bakterii, które rozkładają szkodliwe substancje i neutralizują ich działanie. Dzięki temu przez wiele lat możemy cieszyć się z dobrze wydanych pieniędzy.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Łódź
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.