PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków ŁódźZalety oczyszczalni ścieków Łódź

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Łódź Każdy z nas wie, jak dużą uwagę w ostatnich latach przykłada się do ekologicznych aspektów naszego życia. Coraz więcej osób jest świadoma tego, jak duży wpływ na naturę ma człowiek i produkowane przez niego odpadki i nieczystości. Z uwagi na ten fakt wielu z nas decyduje się na nowoczesne rozwiązania, które nie tylko poprawiają stan naszego otoczenia, ale i pozwalają zaoszczędzić sporą ilość gotówki. Takim rozwiązaniem są przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Przydomowy system oczyszczania ścieków adresowany jest głównie do osób, które nie mogą podpiąć się do gminnej lub miejskiej instalacji kanalizacyjnej. Także osoby, które dotychczas używały tradycyjnych szamb, wymieniają ten przestarzały sposób pozbywania się ścieków i montują przydomowe oczyszczalnie. W zależności od potrzeb i możliwości działki budowlanej mamy do wyboru m.in. oczyszczalnie z odprowadzeniem drenażowym, oczyszczalnie biologiczne, oczyszczalnie z filtrem żwirowym lub piaskowym oraz oczyszczalnie roślinne. Najbardziej popularna oraz najtańsza w montażu jest oczyszczalnia z rozprowadzeniem drenażowym. Wymaga ona jednak sporych powierzchni, na których rozprowadzamy dreny. Właściciele niewielkich działek mogą wybrać trochę droższe oczyszczalnie biologiczne.

Wybierając ofertę montażu oczyszczalni, warto zapoznać się z jakością usługi oraz czy firma zapewnia gwarancję na zamontowane urządzenia. Przedsiębiorstwem godnym polecenia jest Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Łódź. Przedsiębiorstwo w swojej ofercie ma m.in. projektowanie, produkcję oraz montaż i usługi pogwarancyjne. Na przestrzeni lat firma wdrożyła wiele dedykowanych rozwiązań, które objęte są gwarancją bezawaryjnego działania przez wiele lat. Przedsiębiorstwo Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Łódź działa na terenie całego kraju. Pracownicy firmy mają odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę z zakresu montażu oczyszczalni, oraz ich produkcji i projektowania. Firma dostosowuje swoją ofertę do każdego klienta po zapoznaniu się z konkretnym przypadkiem m.in. podłożem oraz ilością użytkowników oczyszczalni. Firma jest jednym z głównych dostawców kompleksowych rozwiązań z branży przydomowych oczyszczalni w naszym kraju.

Poza zaletami czysto ekologicznymi przydomowe oczyszczalnie ścieków to także duża oszczędność. Początkowe koszty montażu oraz projektu są znacznie wyższe niż zamontowanie tradycyjnego szamba, jednak wydane pieniądze bardzo szybko się zwracają. Dużą zaletą przydomowych oczyszczalni jest też ich bezawaryjność i uniwersalność. Mogą być wybudowane w dowolnym miejscu, wystarczy tylko dostosować specyfikacje oczyszczalni do konkretnego zlecenia i przypadku. Wiele osób doceni także fakt, że oczyszczalnie przydomowe są praktycznie bezzapachowe niezależnie od pory roku. Odpowiednio zaprojektowana i zamontowana oczyszczalnia może działać przez wiele lat bez konieczności napraw. Wystarczy zadbać o opróżnianie odstojnika oraz dostarczanie bakterii, które rozkładają szkodliwe substancje i neutralizują ich działanie. Dzięki temu przez wiele lat możemy cieszyć się z dobrze wydanych pieniędzy.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026


Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków ŁódźZadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: