Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Lądek-Zdrój

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Lądek-Zdrój Wiele osób nie ma możliwości podłączenia swojego domu do kanalizacji. Dotyczy to w szczególności mieszkańców małych miejscowości. W takiej sytuacji zwykle pojawia się dylemat - szambo bezodpływowe, czy biologiczna oczyszczalnia ścieków? Pierwsze rozwiązanie wybierane jest często z uwagi na niski koszt. Przydomowe oczyszczalnie ścieków Lądek Zdrój są jednak coraz bardziej opłacalne. Przede wszystkim wyróżniają się one wyższą funkcjonalnością oraz niezawodnością działania. Dodatkowym plusem jest to, że koszt ich użytkowania jest tańszy, a także mnie problemowy. Wiele osób obawia się jednak wysokiej ceny montażu takiego urządzenia. Należy jednak wziąć pod uwagę to, że jest to inwestycja na długie lata. Priorytetem jest to, aby wybrać przedsiębiorstwo, które dostarczy wysokiej klasy urządzenie, a także wykonana rzetelny montaż. Nie bez znaczenia jest także opieka serwisowa.

Traidenis-Pol to jedno z najlepszych przedsiębiorstw w całej Polsce, które na rynku funkcjonuje już od kilkudziesięciu lat. Oferowane przydomowe oczyszczalnie ścieków Lądek Zdrój są połączeniem tradycji z nowoczesnością. Są to urządzenia pracujące w oparciu o czynny osad oraz zanurzone złoża biologiczne. Ponadto podczas oczyszczania ścieków zachodzą procesy tlenowe, co zmniejsza ryzyko pojawienia się odoru. Producent zapewnia, że są to instalacje całkowicie bezzapachowe. Z urządzeń wyeliminowano osadnik wstępny, który mógłby być źródłem uciążliwych dla otoczenia zapachów. Innowacyjna konstrukcja sprawia, że ilość zadowolonych użytkowników cały czas rośnie. Firma Traidenis-Pol świadczy swoje usługi na terenie całego kraju. Każdy klient traktowany jest w sposób indywidualny, tak aby przedstawiony projekt spełniał wszelkie potrzeby i oczekiwania. Przydomowe oczyszczalnie ścieków Lądek Zdrój są objęte 20-letnią gwarancją, co jest najlepszym potwierdzeniem ich wysokiej żywotności oraz bezawaryjności. Firma ta proponuje urządzenia o różnej przepustowości, więc bez trudu można dobrać je do wymagań użytkownika. Wszystko po to, aby zagwarantować najwyższą stabilność i wydajność.

Biologiczne oczyszczalnie ścieków mają o wiele większą ilość zalet, niż szamba bezodpływowe. Przede wszystkim pracują one o wiele bardziej efektywnie. Doskonale radzą sobie nawet w trudnych warunkach eksploatacji. Są to urządzenia bezobsługowe, które nie generują dodatkowych kosztów. Oczyszczalnie wykorzystujące technologię hybrydową złóż naturalnych wykazują równomierną pracę nawet, jeśli dopływ ścieków jest zróżnicowany. Nadmierny osad wywożony jest zwykle raz do roku. W przypadku szamba konieczne jest to nawet raz w miesiącu, co oczywiście przekłada się na wyższe koszty. Warto również podkreślić, że do budowy oczyszczalni o przepustowości do 7,5m3/d nie ma konieczności posiadania pozwolenia na budowę. Jest to spore ułatwienie, które przyspiesza realizację inwestycji. Hybrydowe złoża biologiczne pozostają aktywne przez kilka tygodni. Przerwa w dopływie ścieków (np. spowodowana urlopem) nie stanowi więc żadnego zagrożenia dla instalacji.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Lądek-Zdrój
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.