Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Krzyż Wielkopolski

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Krzyż Wielkopolski Biologiczne oczyszczalnie ścieków zyskały w ostatnich latach na popularności. Jest to najlepsza opcja dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą podłączyć się do kanalizacji. Przydomowe oczyszczalnie ścieków Krzyż Wielkopolski powinny charakteryzować się niewielkimi rozmiarami. Właśnie dlatego najlepszym rozwiązaniem są urządzenia biologiczne. Na budowę takich instalacji nie potrzebujemy pozwolenia na budowę, co jest sporym ułatwieniem. Dzięki temu możemy nie tylko przyspieszyć realizację prac, ale również zaoszczędzić sporą ilość gotówki. Tego rodzaju urządzenia wyróżniają się wysoką wydajnością. Oczywiście są one dopasowywane do indywidualnych potrzeb użytkowników. Wszystko po to, aby zagwarantować najwyższy poziom efektywności. Użytkowanie oczyszczalni biologicznej jest wyjątkowo opłacalne. Ponosimy jedynie koszt energii elektrycznej, która niezbędna jest do zasilania dmuchawy znajdującej się w urządzeniu. Oprócz tego raz/ dwa razy w roku należy eliminować nagromadzony osad. Nie jest to jednak duży koszt.

Przed zakupem i montażem oczyszczalni biologicznej powinniśmy pamiętać, że nie każda instalacja działa tak samo. Przedsiębiorstwo Traidenis-Pol proponuje urządzenia wykonane z certyfikowanych materiałów. Takie przydomowe oczyszczalnie ścieków spełniają rygorystyczne normy i standardy, dzięki czemu posłużą niezawodnie długie lata. Warto również wspomnieć o tym, że producent zapewnia kilkadziesiąt lat gwarancji. Traidenis-Pol to firma, która już od wielu lat cieszy się pozytywną opinią wśród klientów. Plusem jest fakt, że działa on na terenie całej Polski. Każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo. Dzięki temu projekt przydomowej oczyszczalni biologicznej będzie doskonale dopasowany do potrzeb. Usługi świadczone są w sposób fachowy i rzetelny. W przypadku, jakichkolwiek problemów związanych z funkcjonowaniem oczyszczalni możemy zwrócić się o pomoc serwisantów. Traidenis-Pol nie posiada rozbudowanej oferty. Priorytetem tej marki jest to, aby oferować wyłącznie najlepsze rozwiązania, które doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji. Na pierwszym miejscu stawiana jest jakość i niezawodność.

Wiele osób z pewnością rozważa montaż szamba bezodpływowego. Jest ono dość tanie w montażu, jednak należy wziąć pod uwagę, że jego eksploatacja może wynosić nawet kilka tysięcy złotych. Oprócz tego nie jest to instalacja stabilna. W przypadku zwiększonej ilości osób w domostwie (np. podczas przyjazdu gości) urządzenie może nie poradzić sobie z nadmierną ilością ścieków. Częstym problemem jest również niska szczelność oraz nieprzyjemny zapach. Przydomowe oczyszczalnie ścieków Krzyż Wielkopolski to instalacje bezzapachowe. W nowoczesnych urządzeniach wyeliminowano procesy beztlenowe, które są przyczyną odoru wydobywającego się do otoczenia. Znacząco zwiększa to standard eksploatacji. Oprócz tego biologiczne oczyszczalnie ścieków pracują równomiernie i bezawaryjnie. Nie ma więc znaczenia ilość dostarczanych ścieków. Złoża hybrydowe funkcjonują nawet kilka tygodni bez dopływu nieczystości. Jest to szczególnie istotne, jeśli często wyjeżdżamy.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Krzyż Wielkopolski
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.