PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków KrzeszowiceZalety oczyszczalni ścieków Krzeszowice

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Krzeszowice Wysokiej jakości przydomowe oczyszczalnie ścieków Krzeszowice to urządzenia odporne na skrajnie wysokie obciążenia. Daje to gwarancję niezawodnej i stabilnej pracy. Dodatkowym plusem jest to, że współczesne konstrukcje wyróżniają się wysoką wydajnością. Są wytrzymałe, a także odporne na oddziaływanie czynników zewnętrznych. Wiele osób obawia się jednak, że montaż przydomowej oczyszczalni biologicznej jest skomplikowany oraz kosztowny. Należy jednak podkreślić, że w przypadku standardowych instalacji nie ma konieczności posiadania zgody na budowę. Ponadto koszty eksploatacyjne są dużo niższe, niż w przypadku szamba bezodpływowego. Nie ma konieczności wywozu nieczystości, co generuje oszczędność na poziomie około trzech tysięcy rocznie. Jedynym obowiązkiem jest usunięcie osadu - za tę usługę zapłacimy kilkaset złotych rocznie.Kolejnym atutem jest fakt, że przydomowe oczyszczalnie ścieków Krzeszowice mogą zostać usytuowane w każdych warunkach gruntowo-wodnych, bez obawy o jej skuteczną pracę.

Poszukując zaufanego przedsiębiorstwa specjalizującego się w sprzedaży oraz montażu przydomowych oczyszczalni warto wziąć pod uwagę Traidenis-Pol. Jest to przedsiębiorstwo, które już od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem. Ponad dwadzieścia lat doświadczenia to najlepsze potwierdzenie wysokiego standardu usług. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajdują się wyłącznie sprawdzone rozwiązania, które wyróżniają się bezawaryjnością oraz efektywnością. Usługi świadczone są na terenie całej Polski. Każdy klient może liczyć na fachowe wsparcie ekspertów. Projekty oczyszczalni biologicznych dostosowywane są w sposób indywidualny. Montaż przebiega sprawnie i rzetelnie, więc zakupiona oczyszczalni szybko zostanie uruchomiona. Proponowane przydomowe oczyszczalnie ścieków Krzeszowice to instalacje posiadające hybrydowe złoża biologiczne. Nie wymagają one stosowania biopreparatów, co jeszcze bardziej obniża koszty użytkowania.

Urządzenia stosowane do budowy oczyszczalni biologicznych wymagają dostawy prądu. Warto jednak wiedzieć, że sporadyczne kilkugodzinne przerwy w dostawie energii nie zakłócają pracy instalacji. Na uwagę zasługuje również fakt, że użytkownicy mogą swobodnie stosować detergenty oraz inne środki chemiczne. Oczyszczalnie biologiczne to inwestycja na długie lata. Nie generują one nieprzyjemnych zapachów, a także nie wymagają regularnego oczyszczania zbiornika. Pod tym względem znacząco przewyższają one szamba bezodpływowe. Wielkim plusem jest również fakt, że takie instalacje pracują równomiernie nawet w przypadku zmiennych warunków. Zupełnie inaczej jest w przypadku tradycyjnego szamba, które może ulec awarii np. podczas wizyty gości. Jeśli chodzi o koszty eksploatacyjne, to oczyszczalnie biologiczne są o wiele tańsze niż szamba bezodpływowe. Interesującym jest, że osoby planujące montaż przydomowej oczyszczalni ścieków (z złożami biologicznymi) mogą starać się o dotację. Dzięki niej znacząco zmniejsza się koszt inwestycji. Tego rodzaju dotacje przyznawane są przez samorządy terytorialne, czy też jednostki o charakterze proekologicznym.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: