Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Krzeszowice

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Krzeszowice Wysokiej jakości przydomowe oczyszczalnie ścieków Krzeszowice to urządzenia odporne na skrajnie wysokie obciążenia. Daje to gwarancję niezawodnej i stabilnej pracy. Dodatkowym plusem jest to, że współczesne konstrukcje wyróżniają się wysoką wydajnością. Są wytrzymałe, a także odporne na oddziaływanie czynników zewnętrznych. Wiele osób obawia się jednak, że montaż przydomowej oczyszczalni biologicznej jest skomplikowany oraz kosztowny. Należy jednak podkreślić, że w przypadku standardowych instalacji nie ma konieczności posiadania zgody na budowę. Ponadto koszty eksploatacyjne są dużo niższe, niż w przypadku szamba bezodpływowego. Nie ma konieczności wywozu nieczystości, co generuje oszczędność na poziomie około trzech tysięcy rocznie. Jedynym obowiązkiem jest usunięcie osadu - za tę usługę zapłacimy kilkaset złotych rocznie.Kolejnym atutem jest fakt, że przydomowe oczyszczalnie ścieków Krzeszowice mogą zostać usytuowane w każdych warunkach gruntowo-wodnych, bez obawy o jej skuteczną pracę.

Poszukując zaufanego przedsiębiorstwa specjalizującego się w sprzedaży oraz montażu przydomowych oczyszczalni warto wziąć pod uwagę Traidenis-Pol. Jest to przedsiębiorstwo, które już od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem. Ponad dwadzieścia lat doświadczenia to najlepsze potwierdzenie wysokiego standardu usług. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajdują się wyłącznie sprawdzone rozwiązania, które wyróżniają się bezawaryjnością oraz efektywnością. Usługi świadczone są na terenie całej Polski. Każdy klient może liczyć na fachowe wsparcie ekspertów. Projekty oczyszczalni biologicznych dostosowywane są w sposób indywidualny. Montaż przebiega sprawnie i rzetelnie, więc zakupiona oczyszczalni szybko zostanie uruchomiona. Proponowane przydomowe oczyszczalnie ścieków Krzeszowice to instalacje posiadające hybrydowe złoża biologiczne. Nie wymagają one stosowania biopreparatów, co jeszcze bardziej obniża koszty użytkowania.

Urządzenia stosowane do budowy oczyszczalni biologicznych wymagają dostawy prądu. Warto jednak wiedzieć, że sporadyczne kilkugodzinne przerwy w dostawie energii nie zakłócają pracy instalacji. Na uwagę zasługuje również fakt, że użytkownicy mogą swobodnie stosować detergenty oraz inne środki chemiczne. Oczyszczalnie biologiczne to inwestycja na długie lata. Nie generują one nieprzyjemnych zapachów, a także nie wymagają regularnego oczyszczania zbiornika. Pod tym względem znacząco przewyższają one szamba bezodpływowe. Wielkim plusem jest również fakt, że takie instalacje pracują równomiernie nawet w przypadku zmiennych warunków. Zupełnie inaczej jest w przypadku tradycyjnego szamba, które może ulec awarii np. podczas wizyty gości. Jeśli chodzi o koszty eksploatacyjne, to oczyszczalnie biologiczne są o wiele tańsze niż szamba bezodpływowe. Interesującym jest, że osoby planujące montaż przydomowej oczyszczalni ścieków (z złożami biologicznymi) mogą starać się o dotację. Dzięki niej znacząco zmniejsza się koszt inwestycji. Tego rodzaju dotacje przyznawane są przez samorządy terytorialne, czy też jednostki o charakterze proekologicznym.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Krzeszowice
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.