PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 512 174 412

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków KrosnoPrzydomowe oczyszczalnie ścieków Krosno Wiele się mówi w mediach o ekologii i o tym, że bardzo często ekologiczne rozwiązania są droższe od tych, jakie wykorzystujemy dotychczas. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że pomimo znacznie wyższych początkowych kosztów, późniejsza eksploatacja ekologicznych urządzeń i systemów jest niższa niż tych, które z ekologią nie mają dużo wspólnego.

Jednym z takich rozwiązań są przydomowe oczyszczalnie ścieków. Tego typu rozwiązania są adresowane do osób, które nie mają możliwości podpięcia się do miejskiej kanalizacji lub tych, którzy chcą być bardziej EKO i nie chcą zanieczyszczać środowiska. Aby odpowiednio dopasować rodzaj oczyszczalni ścieków, warto znać podstawowe parametry gruntu, w jakim ma zostać zamontowana oczyszczalnia. Do najpopularniejszych oczyszczalni, które montowane są w naszym kraju najczęściej, należą oczyszczalnie z rozprowadzeniem drenażowym. Nie zawsze jednak można zastosować to rozwiązanie. Nie sprawdzi się ono na gliniastych podłożach oraz bardzo podmokłych terenach. Z problemami z montażem tego typu oczyszczalni mogą spotkać się także właściciele niewielkich działek budowlanych. Aby system prawidłowo funkcjonował, należy wygospodarować kilkadziesiąt metrów kwadratowych na poletko, na którym rozprowadzone zostaną nitki drenażowe.

Alternatywą są oczyszczalnie biologiczne. W ich przypadku powierzchnia potrzebna do montażu jest znacznie mniejsza, jednak koszty instalacji są wyższe niż drenażowej. Przed zdecydowaniem się na konkretny model warto zapoznać się z opinią ekspertów. Jedną z firm, która od lat zajmuje się tą tematyką, jest przedsiębiorstwo Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Krosno. Firma w swojej ofercie ma m.in. projektowanie oczyszczalni, montaż oraz produkcję. Przez wiele lat przedsiębiorstwo montując przydomowe oczyszczalnie ścieków w Krośnie, zdobyło setki zadowolonych klientów oraz doświadczenie niezbędne w tej branży. Firma działa także na rynku ogólnopolskim, z powodzeniem dostarczając bardzo wydajne i estetycznie zaprojektowane systemy oczyszczania ścieków domowych.

Osoby, które zastanawiają się nad wyborem pomiędzy tradycyjnym szambem a nowoczesnymi przydomowymi oczyszczalniami ścieków, powinny zdawać sobie sprawę, że początkowe koszty montażu oczyszczalni będą wyższe niż zakup i montaż szamba. Jednak inwestycja zwraca się już po kilku latach. Roczne koszty obsługi oczyszczalni są kilkukrotnie niższe niż nawet dużego szamba. Warto także zwrócić uwagę na uniwersalność i niezawodność oczyszczalni. Odpowiednio dopasowana do ilości użytkowników oczyszczalnia przez wiele lat będzie działała bez konieczności ingerencji naszej lub techników. Warto jednak zadbać o wymiany filtrów oraz kontrolę stanu osadu i w miarę potrzeb opróżnianie odstojnika. Są to nieporównywalnie mniej kłopotliwe prace niż w przypadku tradycyjnych szamb.

Inną ogromną zaletą instalacji przydomowej oczyszczalni ścieków jest brak nieprzyjemnego zapachu niezależnie od pogody, jaka panuje za oknami. Szczelne zbiorniki, w których odbywa się oczyszczanie ścieków, nie pozwalają na wydostanie się nieprzyjemnych zapachów na zewnątrz.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 512 174 412


Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków KrosnoZadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 512 174 412
Opinie Klientów: