Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Krosno

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Krosno Wiele się mówi w mediach o ekologii i o tym, że bardzo często ekologiczne rozwiązania są droższe od tych, jakie wykorzystujemy dotychczas. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że pomimo znacznie wyższych początkowych kosztów, późniejsza eksploatacja ekologicznych urządzeń i systemów jest niższa niż tych, które z ekologią nie mają dużo wspólnego.

Jednym z takich rozwiązań są przydomowe oczyszczalnie ścieków. Tego typu rozwiązania są adresowane do osób, które nie mają możliwości podpięcia się do miejskiej kanalizacji lub tych, którzy chcą być bardziej EKO i nie chcą zanieczyszczać środowiska. Aby odpowiednio dopasować rodzaj oczyszczalni ścieków, warto znać podstawowe parametry gruntu, w jakim ma zostać zamontowana oczyszczalnia. Do najpopularniejszych oczyszczalni, które montowane są w naszym kraju najczęściej, należą oczyszczalnie z rozprowadzeniem drenażowym. Nie zawsze jednak można zastosować to rozwiązanie. Nie sprawdzi się ono na gliniastych podłożach oraz bardzo podmokłych terenach. Z problemami z montażem tego typu oczyszczalni mogą spotkać się także właściciele niewielkich działek budowlanych. Aby system prawidłowo funkcjonował, należy wygospodarować kilkadziesiąt metrów kwadratowych na poletko, na którym rozprowadzone zostaną nitki drenażowe.

Alternatywą są oczyszczalnie biologiczne. W ich przypadku powierzchnia potrzebna do montażu jest znacznie mniejsza, jednak koszty instalacji są wyższe niż drenażowej. Przed zdecydowaniem się na konkretny model warto zapoznać się z opinią ekspertów. Jedną z firm, która od lat zajmuje się tą tematyką, jest przedsiębiorstwo Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Krosno. Firma w swojej ofercie ma m.in. projektowanie oczyszczalni, montaż oraz produkcję. Przez wiele lat przedsiębiorstwo montując przydomowe oczyszczalnie ścieków w Krośnie, zdobyło setki zadowolonych klientów oraz doświadczenie niezbędne w tej branży. Firma działa także na rynku ogólnopolskim, z powodzeniem dostarczając bardzo wydajne i estetycznie zaprojektowane systemy oczyszczania ścieków domowych.

Osoby, które zastanawiają się nad wyborem pomiędzy tradycyjnym szambem a nowoczesnymi przydomowymi oczyszczalniami ścieków, powinny zdawać sobie sprawę, że początkowe koszty montażu oczyszczalni będą wyższe niż zakup i montaż szamba. Jednak inwestycja zwraca się już po kilku latach. Roczne koszty obsługi oczyszczalni są kilkukrotnie niższe niż nawet dużego szamba. Warto także zwrócić uwagę na uniwersalność i niezawodność oczyszczalni. Odpowiednio dopasowana do ilości użytkowników oczyszczalnia przez wiele lat będzie działała bez konieczności ingerencji naszej lub techników. Warto jednak zadbać o wymiany filtrów oraz kontrolę stanu osadu i w miarę potrzeb opróżnianie odstojnika. Są to nieporównywalnie mniej kłopotliwe prace niż w przypadku tradycyjnych szamb.

Inną ogromną zaletą instalacji przydomowej oczyszczalni ścieków jest brak nieprzyjemnego zapachu niezależnie od pogody, jaka panuje za oknami. Szczelne zbiorniki, w których odbywa się oczyszczanie ścieków, nie pozwalają na wydostanie się nieprzyjemnych zapachów na zewnątrz.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Krosno
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.