Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Koszalin

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Koszalin Nowoczesne systemy oczyszczania ścieków oferują swoim użytkownikom szereg udogodnień oraz rozwiązań, które potrafią w znacznym stopniu odciążyć domowy budżet. Warto jednak znać rodzaje i typy urządzeń, które wchodzą w skład przydomowych oczyszczalni ścieków.

Do najpopularniejszych systemów warto zaliczyć oczyszczalnie z drenażem rozsączającym. Do największych zalet należy niski koszt oraz niezawodność takiego rozwiązania. Innymi systemami, które są także bardzo popularne, są biologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków. Tego typu rozwiązanie wykorzystuje m.in. zbiornik z osadem czynnym. Ogranicza to potrzebną na montaż przestrzeń, co jest niezwykle przydatne przy niewielkich działkach, na których nie ma możliwości rozłożenia drenażu. To rozwiązanie jest znacznie droższe, jednak dzięki swoim niewielkim rozmiarom stale zyskuje na popularności.

Do najliczniejszej grupy klientów, którzy decydują się na zastosowanie przydomowej oczyszczalni ścieków, należą właściciele działek, które nie są uzbrojone w przyłącze do miejskiej lub gminnej kanalizacji. Także osoby, którym zależy na ekologii i bezpieczeństwie środowiska, decydują się na wykorzystanie tego typu rozwiązania.

Firmą, która w swojej ofercie ma wiele tego typu rozwiązań, jest przedsiębiorstwo Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Koszalin. Firma od wielu lat oferuje najwyższej klasy rozwiązania, pozwalające na ekologiczne pozbycie się płynnych nieczystości. Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Koszalin świadczy swoje usługi na terenie całego kraju. Zyskała spore grono zadowolonych klientów. Na dużą uwagę zasługuje fakt, że Traidenis-Pol oferuje bardzo długi okres gwarancyjny na montowane i produkowane przez siebie urządzenia oraz elementy tworzące przydomową oczyszczalnię ścieków. Decydując się na montaż takiej oczyszczalni, warto skontaktować się z biurem obsługi klienta i zapytać o wycenę oraz rozwiązania oferowane przez firmę.

Koszty początkowe montażu przydomowej oczyszczalni ścieków są znacznie wyższe niż budowa i podłączenie standardowego szamba. Jednak koszty eksploatacyjne oczyszczalni są kilkukrotnie niższe. Inwestycja zwraca się już po kilku latach, co jest niezwykle ważne i z pewnością poczujemy to w domowym budżecie.

Osoby, które zdecydują się na to rozwiązanie, powinny także zwrócić uwagę na niezawodność całej konstrukcji. Systemy oczyszczania ścieków działają przez wiele lat bez konieczności ich konserwacji lub jakiejkolwiek ingerencji. Wystarczy od czasu do czasu pozbyć się stałych nieczystości i to wszystko. Klienci, którzy cenią sobie ekologię, także powinni zastanowić się, nad wdrożeniem systemu oczyszcza ścieków we własnym domu. Przydomowe oczyszczalnie ścieków są w pełni ekologiczne i nie zanieczyszczają środowiska. Nie towarzyszy im także nieprzyjemny zapach, który spotkać można przy tradycyjnym szambie zbiorczym. Te wszystkie zalety sprawiają, że nowoczesne oczyszczalnie ścieków stają się powoli standardem i zastępują nieekologiczne i kłopotliwe w użytkowaniu szamba.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Koszalin
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.