PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków KoszalinZalety oczyszczalni ścieków Koszalin

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Koszalin Nowoczesne systemy oczyszczania ścieków oferują swoim użytkownikom szereg udogodnień oraz rozwiązań, które potrafią w znacznym stopniu odciążyć domowy budżet. Warto jednak znać rodzaje i typy urządzeń, które wchodzą w skład przydomowych oczyszczalni ścieków.

Do najpopularniejszych systemów warto zaliczyć oczyszczalnie z drenażem rozsączającym. Do największych zalet należy niski koszt oraz niezawodność takiego rozwiązania. Innymi systemami, które są także bardzo popularne, są biologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków. Tego typu rozwiązanie wykorzystuje m.in. zbiornik z osadem czynnym. Ogranicza to potrzebną na montaż przestrzeń, co jest niezwykle przydatne przy niewielkich działkach, na których nie ma możliwości rozłożenia drenażu. To rozwiązanie jest znacznie droższe, jednak dzięki swoim niewielkim rozmiarom stale zyskuje na popularności.

Do najliczniejszej grupy klientów, którzy decydują się na zastosowanie przydomowej oczyszczalni ścieków, należą właściciele działek, które nie są uzbrojone w przyłącze do miejskiej lub gminnej kanalizacji. Także osoby, którym zależy na ekologii i bezpieczeństwie środowiska, decydują się na wykorzystanie tego typu rozwiązania.

Firmą, która w swojej ofercie ma wiele tego typu rozwiązań, jest przedsiębiorstwo Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Koszalin. Firma od wielu lat oferuje najwyższej klasy rozwiązania, pozwalające na ekologiczne pozbycie się płynnych nieczystości. Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Koszalin świadczy swoje usługi na terenie całego kraju. Zyskała spore grono zadowolonych klientów. Na dużą uwagę zasługuje fakt, że Traidenis-Pol oferuje bardzo długi okres gwarancyjny na montowane i produkowane przez siebie urządzenia oraz elementy tworzące przydomową oczyszczalnię ścieków. Decydując się na montaż takiej oczyszczalni, warto skontaktować się z biurem obsługi klienta i zapytać o wycenę oraz rozwiązania oferowane przez firmę.

Koszty początkowe montażu przydomowej oczyszczalni ścieków są znacznie wyższe niż budowa i podłączenie standardowego szamba. Jednak koszty eksploatacyjne oczyszczalni są kilkukrotnie niższe. Inwestycja zwraca się już po kilku latach, co jest niezwykle ważne i z pewnością poczujemy to w domowym budżecie.

Osoby, które zdecydują się na to rozwiązanie, powinny także zwrócić uwagę na niezawodność całej konstrukcji. Systemy oczyszczania ścieków działają przez wiele lat bez konieczności ich konserwacji lub jakiejkolwiek ingerencji. Wystarczy od czasu do czasu pozbyć się stałych nieczystości i to wszystko. Klienci, którzy cenią sobie ekologię, także powinni zastanowić się, nad wdrożeniem systemu oczyszcza ścieków we własnym domu. Przydomowe oczyszczalnie ścieków są w pełni ekologiczne i nie zanieczyszczają środowiska. Nie towarzyszy im także nieprzyjemny zapach, który spotkać można przy tradycyjnym szambie zbiorczym. Te wszystkie zalety sprawiają, że nowoczesne oczyszczalnie ścieków stają się powoli standardem i zastępują nieekologiczne i kłopotliwe w użytkowaniu szamba.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026


Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków KoszalinZadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: