PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków KoronowoZalety oczyszczalni ścieków Koronowo

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Koronowo Ostatnie lata i duża kampania medialna uświadamiająca ludzi jak ważne jest nasze środowisko naturalne, sprawiły, że coraz więcej osób decyduje się na zastąpienie przestarzałych i niefunkcjonalnych rozwiązań nowoczesnymi i bardzo ekologicznymi systemami, jakimi są przydomowe oczyszczalnie ścieków. Wymiana wiąże się oczywiście z kosztami, które są wyższe niż w przypadku montażu tradycyjnych szamb, jednak koszty eksploatacyjne są nieporównywalnie niższe, co skutecznie zachęca coraz większą liczbę osób do skorzystania z przydomowych oczyszczalni. Średni koszt inwestycji zwraca się w mniej niż 10 lat, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na branżę budowlaną. Sam system oczyszczania ścieków jest stosunkowo prosty w montażu. Składa się z kilku zbiorników (w zależności od złożoności układu) oraz elementów, które odpowiadają za przepompowywanie nieczystości oraz rozprowadzanie ich poza system. Proces oczyszczania przebiega w dwóch etapach. Pierwszy z nich tzw. beztlenowy, w którym bakterie rozkładają ścieki na proste substancje, które zostają neutralizowane i filtrowane w dalszym procesie tlenowym. Wybór rozwiązania uwarunkowany jest specyfiką działki oraz gleby. W przypadku niewielkich działek oraz gliniastego i mokrego podłoża najlepszym rozwiązaniem będą oczyszczalnie biologiczne. Jeżeli jesteśmy właścicielami rozległej działki, możemy skorzystać z tańszych, ale bardzo skutecznych oczyszczalni z odprowadzeniem drenażowym.

Jakość i wydajność systemu uzależniona jest od odpowiedniego dopasowania go do własnych potrzeb. Z pomocą w tym zadaniu przychodzą profesjonalne firmy m.in. Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Koronowo. Firma od wielu lat świadczy usługi na terenie całego kraju. Przedsiębiorstwo w swojej ofercie ma profesjonalne doradztwo, planowanie oraz produkcję i montaż elementów wchodzących w skład oczyszczalni ścieków. Firma do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny. Wszystko po to, aby w jak najwyższym stopniu dopasować proponowane rozwiązanie do potrzeb danego klienta.

Porównanie kosztów eksploatacyjnych to tylko jedna z zalet, jakie przemawiają za wyborem przydomowej oczyszczalni ścieków. Inną jest jej niezawodność, która potwierdzona jest wieloma opiniami osób zadowolonych z działania systemów. Dostosowana do potrzeb klienta przydomowa oczyszczalnia ścieków przez wiele lat pracuje niezależnie od warunków atmosferycznych oraz zapewnia pełną funkcjonalność, co nie jest takie oczywiste w przypadku szamba bezodpływowego. Decydując się na przydomową oczyszczalnię, warto jednak pamiętać o regularnych wymianach filtrów oraz o opróżnianiu odstojników. Pozwoli to na przedłużenie żywotności oczyszczalni i zapewni niezawodność na długie lata. Jak widać, przewaga przydomowych oczyszczalni ścieków nad tradycyjnymi szambami bezodpływowymi jest ogromna. Czy mówimy o kwestiach finansowych, czy użyteczności obu rozwiązań, za każdym razem wygrywają przydomowe oczyszczalnie ścieków, które powoli stają się standardem wśród świadomych właścicieli nieruchomości.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: