Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Koronowo

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Koronowo Ostatnie lata i duża kampania medialna uświadamiająca ludzi jak ważne jest nasze środowisko naturalne, sprawiły, że coraz więcej osób decyduje się na zastąpienie przestarzałych i niefunkcjonalnych rozwiązań nowoczesnymi i bardzo ekologicznymi systemami, jakimi są przydomowe oczyszczalnie ścieków. Wymiana wiąże się oczywiście z kosztami, które są wyższe niż w przypadku montażu tradycyjnych szamb, jednak koszty eksploatacyjne są nieporównywalnie niższe, co skutecznie zachęca coraz większą liczbę osób do skorzystania z przydomowych oczyszczalni. Średni koszt inwestycji zwraca się w mniej niż 10 lat, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na branżę budowlaną. Sam system oczyszczania ścieków jest stosunkowo prosty w montażu. Składa się z kilku zbiorników (w zależności od złożoności układu) oraz elementów, które odpowiadają za przepompowywanie nieczystości oraz rozprowadzanie ich poza system. Proces oczyszczania przebiega w dwóch etapach. Pierwszy z nich tzw. beztlenowy, w którym bakterie rozkładają ścieki na proste substancje, które zostają neutralizowane i filtrowane w dalszym procesie tlenowym. Wybór rozwiązania uwarunkowany jest specyfiką działki oraz gleby. W przypadku niewielkich działek oraz gliniastego i mokrego podłoża najlepszym rozwiązaniem będą oczyszczalnie biologiczne. Jeżeli jesteśmy właścicielami rozległej działki, możemy skorzystać z tańszych, ale bardzo skutecznych oczyszczalni z odprowadzeniem drenażowym.

Jakość i wydajność systemu uzależniona jest od odpowiedniego dopasowania go do własnych potrzeb. Z pomocą w tym zadaniu przychodzą profesjonalne firmy m.in. Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Koronowo. Firma od wielu lat świadczy usługi na terenie całego kraju. Przedsiębiorstwo w swojej ofercie ma profesjonalne doradztwo, planowanie oraz produkcję i montaż elementów wchodzących w skład oczyszczalni ścieków. Firma do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny. Wszystko po to, aby w jak najwyższym stopniu dopasować proponowane rozwiązanie do potrzeb danego klienta.

Porównanie kosztów eksploatacyjnych to tylko jedna z zalet, jakie przemawiają za wyborem przydomowej oczyszczalni ścieków. Inną jest jej niezawodność, która potwierdzona jest wieloma opiniami osób zadowolonych z działania systemów. Dostosowana do potrzeb klienta przydomowa oczyszczalnia ścieków przez wiele lat pracuje niezależnie od warunków atmosferycznych oraz zapewnia pełną funkcjonalność, co nie jest takie oczywiste w przypadku szamba bezodpływowego. Decydując się na przydomową oczyszczalnię, warto jednak pamiętać o regularnych wymianach filtrów oraz o opróżnianiu odstojników. Pozwoli to na przedłużenie żywotności oczyszczalni i zapewni niezawodność na długie lata. Jak widać, przewaga przydomowych oczyszczalni ścieków nad tradycyjnymi szambami bezodpływowymi jest ogromna. Czy mówimy o kwestiach finansowych, czy użyteczności obu rozwiązań, za każdym razem wygrywają przydomowe oczyszczalnie ścieków, które powoli stają się standardem wśród świadomych właścicieli nieruchomości.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Koronowo
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.