Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Kartuzy

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Kartuzy Od pewnego czasu zauważyć można wzrost zainteresowania przydomowymi oczyszczalniami ścieków. Fakt ten jest związany z możliwością uzyskania dofinansowania na taki system oczyszczania ścieków oraz opłacalność całej inwestycji. Standardowy zestaw tworzący przydomową oczyszczalnię ścieków pozwala na filtrowanie i neutralizację nieczystości, a następnie odprowadzenie pozostałej wody do gruntu. Minimalizuje to nakłady, jakie należy ponieść na obsługę i znacznie odciąży nasz domowy budżet. Ważna jest także ekologiczna strona wykorzystania tego systemu. Z uwagi na ten fakt, wiele osób decyduje się na zastąpienie tradycyjnych szamb bezodpływowych właśnie przydomową oczyszczalnią ścieków. Proces filtracji i neutralizacji przebiega w dwóch etapach. W pierwszym ścieki poddawane są rozkładowi przez bakterie beztlenowe. Neutralizują one cześć szkodliwych substancji i rozkładają je na związki łatwe do neutralizacji w kolejnym etapie tlenowym. Na tym etapie neutralizowane są pozostałe substancje, a następnie pozostała woda odprowadzana jest do gruntu przy pomocy drenaży. Do najpopularniejszych systemów oczyszczania ścieków należy zaliczyć oczyszczalnie z rozprowadzeniem drenażowym, oczyszczalnie biologiczne oraz oczyszczalnie wykorzystujące filtr żwirowy lub piaskowy. Wybór konkretnego systemu uwarunkowany jest m.in. przepuszczalnością gleby oraz rozmiarami działki klienta.

Na naszym rynku jest wiele firm, które oferują kompleksowe usługi montażu takich urządzeń, jednak mało kto może pochwalić się tak dużym doświadczeniem, jak przedsiębiorstwo Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Kartuzy. Firma od wielu lat świadczy usługi na terenie całego kraju. Zdobyła uznanie wśród swoich klientów za niezwykły profesjonalizm oraz doskonałe doradztwo. Przedsiębiorstwo Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Kartuzy samodzielnie projektuje, a następnie produkuje elementy wchodzące w skład oferowanych przydomowych oczyszczalni. Doświadczeni pracownicy z chęcią doradzają klientom najlepsze rozwiązania, które sprawdzą się w konkretnym przypadku. Już na etapie rozmowy telefonicznej możemy otrzymać wstępną wycenę inwestycji.

Wiele osób zastanawia się nad sensem wybierania droższego rozwiązania zamiast sprawdzonego, jakim jest szambo bezodpływowe. Wspomniane wcześniej niższe koszty obsługi i ekologiczny aspekt systemu to tylko część przemawiająca za przydomowymi oczyszczalniami ścieków. Do ważnych zalet oczyszczalni powinniśmy także zaliczyć ich niezawodność. Nawet 20 lat od zamontowania systemy działają bez zastrzeżeń. Prosta konstrukcja oraz wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne pozwala oczyszczalni pracować bez przerwy i jakichkolwiek awarii. Dużą zaletą nowoczesnych oczyszczalni jest możliwość wkomponowania ich w otoczenie. Ozdobne dekle maskujące wystawione ponad grunt elementy świetnie wkomponują się w otoczenie naszej nieruchomości. Nie dziwi więc nikogo już fakt, jak wiele osób decyduje się na nowoczesne i ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Kartuzy
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.