PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków KartuzyZalety oczyszczalni ścieków Kartuzy

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Kartuzy Od pewnego czasu zauważyć można wzrost zainteresowania przydomowymi oczyszczalniami ścieków. Fakt ten jest związany z możliwością uzyskania dofinansowania na taki system oczyszczania ścieków oraz opłacalność całej inwestycji. Standardowy zestaw tworzący przydomową oczyszczalnię ścieków pozwala na filtrowanie i neutralizację nieczystości, a następnie odprowadzenie pozostałej wody do gruntu. Minimalizuje to nakłady, jakie należy ponieść na obsługę i znacznie odciąży nasz domowy budżet. Ważna jest także ekologiczna strona wykorzystania tego systemu. Z uwagi na ten fakt, wiele osób decyduje się na zastąpienie tradycyjnych szamb bezodpływowych właśnie przydomową oczyszczalnią ścieków. Proces filtracji i neutralizacji przebiega w dwóch etapach. W pierwszym ścieki poddawane są rozkładowi przez bakterie beztlenowe. Neutralizują one cześć szkodliwych substancji i rozkładają je na związki łatwe do neutralizacji w kolejnym etapie tlenowym. Na tym etapie neutralizowane są pozostałe substancje, a następnie pozostała woda odprowadzana jest do gruntu przy pomocy drenaży. Do najpopularniejszych systemów oczyszczania ścieków należy zaliczyć oczyszczalnie z rozprowadzeniem drenażowym, oczyszczalnie biologiczne oraz oczyszczalnie wykorzystujące filtr żwirowy lub piaskowy. Wybór konkretnego systemu uwarunkowany jest m.in. przepuszczalnością gleby oraz rozmiarami działki klienta.

Na naszym rynku jest wiele firm, które oferują kompleksowe usługi montażu takich urządzeń, jednak mało kto może pochwalić się tak dużym doświadczeniem, jak przedsiębiorstwo Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Kartuzy. Firma od wielu lat świadczy usługi na terenie całego kraju. Zdobyła uznanie wśród swoich klientów za niezwykły profesjonalizm oraz doskonałe doradztwo. Przedsiębiorstwo Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Kartuzy samodzielnie projektuje, a następnie produkuje elementy wchodzące w skład oferowanych przydomowych oczyszczalni. Doświadczeni pracownicy z chęcią doradzają klientom najlepsze rozwiązania, które sprawdzą się w konkretnym przypadku. Już na etapie rozmowy telefonicznej możemy otrzymać wstępną wycenę inwestycji.

Wiele osób zastanawia się nad sensem wybierania droższego rozwiązania zamiast sprawdzonego, jakim jest szambo bezodpływowe. Wspomniane wcześniej niższe koszty obsługi i ekologiczny aspekt systemu to tylko część przemawiająca za przydomowymi oczyszczalniami ścieków. Do ważnych zalet oczyszczalni powinniśmy także zaliczyć ich niezawodność. Nawet 20 lat od zamontowania systemy działają bez zastrzeżeń. Prosta konstrukcja oraz wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne pozwala oczyszczalni pracować bez przerwy i jakichkolwiek awarii. Dużą zaletą nowoczesnych oczyszczalni jest możliwość wkomponowania ich w otoczenie. Ozdobne dekle maskujące wystawione ponad grunt elementy świetnie wkomponują się w otoczenie naszej nieruchomości. Nie dziwi więc nikogo już fakt, jak wiele osób decyduje się na nowoczesne i ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: