PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Jastrzębie-ZdrójZalety oczyszczalni ścieków Jastrzębie-Zdrój

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Jastrzębie-Zdrój

Jeśli nie ma możliwości podłączenia się pod istniejącą instalację, warto zainwestować w wysokiej jakości przydomowe oczyszczalnie ścieków i rozwiązania indywidualnie. dopasowane do konkretnych potrzeb. Oferujemy Państwu sprawdzone rozwiązania, posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w doborze, produkcji, montażu przydomowych oczyszczalni ścieków w miejscowości Jastrzębie-Zdrój, woj. śląskie.

Firma Traidenis-Pol oferuje przydomowe oczyszczalnie o różnych przepustowościach dobowych. Rozwiązanie gospodarki ściekowej jest dobierane indywidualnie do potrzeb. klienta. Oczyszczalnie ścieków firmy Traidenis wyróżna bezzapachowa praca, brak konieczności dosypywania biopreparatów oraz wysoka jakość urządzeń potwierdzona 20-letnią gwarancją.. Oczyszczalnie ścieków z racji na budowę jednozbiornikową zajmują małą powierzchnię działki. Wytrzymałość korpusu oczyszczalni ścieków NV sprawia, że jako jedni z nielicznych pozwalamy. na montaż oczyszczalni pod terenem przejezdnym.

Dobrze dobrana przydomowa oczyszczalnia ścieków to gwarancja sprawnego funkcjonowania. Oferujemy produkty, które spełniają wszystkie normy europejskie. Są to. urządzenia certyfikowane, nowoczesne i posiadające praktyczne opcje, dzięki którym można zadbać o swoje gospodarstwo domowe, zakład przemysłowy czy też rolniczy. W naszej ofercie. znajdują się biologiczne oczyszczalnie ścieków, a także zbiorniki przeciwpożarowe, które wyróżniają się wysoką wytrzymałością i solidnym wykonaniem w. miejscowości Jastrzębie-Zdrój woj. śląskie. Nasze produkty są bezpieczne, przyjezne środowisku, a także bardzo ekonomiczne. To duża oszczędność, a inwestycja szybko się zwraca, gdyż można rzeczywiście. obniżyć koszty funkcjonowania swojego gospodarstwa domowego. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do firm na terenie miasta Jastrzębie-Zdrój.

Ponadto w ofercie naszej firmy znajdują się produkty dla gospodarki wodno-ściekowej: przydomowe biologiczne oczyszczalnie, oczyszczalnie kontenerowe, gminne, a także zbiorniki o. szerokim przeznaczeniu: przeciwpożarowe, magazynowe, do wody pitne czy silosy.

Zapewniamy wsparcie doradcze. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania odnoście oczyszczalni przydomowych podczas bezpłatnej wizji lokalnej na terenie miasta Jastrzębie-Zdrój. woj. śląskie Firma Traidenis-Pol to także profesjonalny montaż, pomoc w pozyskaniu dofinansowania, a także wysokiej jakości. wsparcie serwisowe przydomowych oczyszczalni ścieków w miejscowości Jastrzębie-Zdrój.Warto nam zaufać i postawić na nasze markowe produkty. Dla nas najważniejsze są najwyższe standardy i Państwa. zadowolenie, dlatego pomagamy na każdym etapie wyboru odpowiedniej przydomowej oczyszczalni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą przydomowych biologicznych oczyszczalni. w mieście Jastrzębie-Zdrój.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: