PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków GostyńZalety oczyszczalni ścieków Gostyń

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Gostyń Przydomowe oczyszczalnie ścieków to coraz częściej wybierana forma odprowadzania i oczyszczania ścieków z domów, która jest w pełni przyjazna dla środowiska naturalnego. Okazuje się, że metodę tę mogą stosować nie tylko mieszkańcy wsi - coraz częściej przydomowe oczyszczalnie ścieków lokalizowane są w centrum Gostynia. Bywa, że podłączenie do miejskiej sieci kanalizacyjnej jest nieopłacalne dla mieszkańców, dlatego inwestują oni w ekologiczne rozwiązania, które uchronią ich przed problemem ze ściekami lub montażem tradycyjnego szamba. Dobór konkretnej oczyszczalni ścieków jest sprawą złożoną, powinien zależeć od wielkości i lokalizacji działki, preferencji użytkownika czy zasobności jego portfela. Obecnie stosuje się kilka typów oczyszczalni ekologicznych - są to oczyszczalnie drenażowe, biologiczne oraz roślinne. Najbardziej popularne są oczyszczalnie drenażowe, które wyróżniają się prostą budową i stosunkowo tanią eksploatacją.

Bardzo ciekawe rozwiązania w zakresie produkcji i montażu ekologicznych oczyszczalni ścieków, oferuje firma Traidenis-Pol. Działa na rynku już od ponad 20 lat, doskonale znając nowoczesne trendy w ekologii i ich zastosowania, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla gmin, osiedli czy szkół. Traidenis-Pol zajmuje się nie tylko montażem i serwisem, ale także produkcją całego swojego asortymentu, fachowym doradztwem i uruchamianiem swoich produktów. Firma oferuje klientowi działalność na terenie całego kraju, dzięki czemu nie ma problemu z doborem dogodnej realizacji i skorzystaniem z ich usług. Co ciekawe, Traidenis-Pol oferuje swoim klientom możliwość uzyskania wstępnej, w pełni bezpłatnej wyceny inwestycji. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na ich stronie internetowej lub skontaktować się z firmą telefonicznie.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków okazują się mniej problematyczne w użytkowaniu niż bezodpływowe szamba. Mimo stosunkowo wysokich kosztów inwestycji związanej z budową oczyszczalni, zwraca się ona po kilku latach użytkowania. Szambo należy regularnie wywozić, nawet 1-2 razy w miesiącu, co generuje naprawdę wysokie koszty. Problemem w szambach jest także zapewnienie odpowiedniej wentylacji i brzydkie zapachy, które niejednokrotnie można poczuć z rur wentylacyjnych. W skrajnych przypadkach może nawet dojść do zatrucia gazami, które wytwarzają się w procesie fermentacji resztek organicznych. Zapach rozkładu przy nieodpowiedniej wentylacji szamba może również powracać do domów, znacznie obniżając komfort życia mieszkańców.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026


Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków GostyńZadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: