Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Goleniów

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Goleniów Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest sensowną alternatywą dla popularnego instalowania szamba bezodpływowego. Jest to jednak bez wątpienia rozwiązanie mniej kłopotliwe, tańsze w eksploatacji i bardziej profesjonalne, a na pewno - zdecydowanie bardziej nowoczesne. Głównym zadaniem takiej właśnie przydomowej oczyszczalni ścieków w Goleniowie jest usuwanie zanieczyszczeń w z brudnej wody, która zostanie wykorzystana w gospodarstwie domowym. Oczyszczanie wykonywane jest mechanicznie, chemicznie i biologicznie. Najpierw oddzielane są mechanicznie ciała stałe, następnie ścieki poddawane są rozkładowi tlenowemu, na koniec woda jest oczyszczana w złożu filtracyjnym lub w zbiornikach napowietrzanych. Zdecydowanie się na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków jest znacznie korzystniejsze od tradycyjnego szamba, gdyż nie trzeba się martwić regularnym wywozem zanieczyszczeń, a woda oczyszcza się sama. Jest to też rozwiązanie korzystne dla środowiska, dlatego też bardzo często osoby budujące dom mogą ubiegać się o dotację na ten cel. Przydomowe oczyszczalnie ścieków są produktem dedykowanym każdemu inwestorowi, który buduje dom, ale nie ma możliwości podpięcia się do sieci kanalizacyjnej, a musi w jakiś sposób odprowadzać ścieki. Może to w efektywny sposób rozwiązać właśnie poprzez budowę własnej oczyszczalni.

Jedną z popularniejszych firm, które oferują przydomowe oczyszczalnie ścieków Goleniów jest Traidenis-Pol. Przedsiębiorstwo to posiada 20 lat doświadczenia właśnie w temacie efektywnej gospodarki ściekami. Oferuje między innymi biologiczne oczyszczalnie ścieków HNV, które są doskonałym rozwiązaniem dla gmin czy też całych osiedli. Dla pojedynczych gospodarstw dedykowane są przydomowe oczyszczalnie ścieków NV, dzięki którym każde gospodarstwo może być samowystarczalne i radzić sobie z oczyszczaniem ścieków i ich utylizacją na własną rękę. Dodatkowo Traidenis-Pol oferuje też zbiorniki modułowe oraz przepompownie ścieków. Firma ta prowadzi działalność na terenie całego kraju. Jeśli więc nosimy się z myślą o zastosowaniu takiego rozwiązania na naszej działce - warto skontaktować się z tą firmą z prośbą o wskazanie najlepszego w naszym przypadku produktu oraz o przygotowanie szczegółowej wyceny projektu tak, abyśmy mogli określić budżet potrzebny na ten cel.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Goleniów mają ogromne przewagę nad zwykłym szambem, gdyż są znacznie wygodniejsze i tańsze w eksploatacji. Jeśli więc zależy nam na tym, aby od razu zbudować system, który później będzie nam dobrze służył przez lata i będzie prosty w obsłudze - zdecydujmy się na profesjonalnie zaprojektowaną, przydomową oczyszczalnie ścieków, bo będzie ona znacznie mniej kłopotliwa. Jest to też przede wszystkim takie rozwiązanie, które sprawia, że jesteśmy samowystarczalni. Nawet w przypadku, kiedy gmina będzie proponowała nam podłączenie do sieci kanalizacyjnej, albo wręcz to na nas wymuszała - nie musimy z tego korzystać, gdyż sami doskonale będziemy sobie radzić z utylizacją naszych ścieków, a to pozwala na szereg oszczędności. To profesjonalne rozwiązanie na wiele długich lat użytkowania.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Goleniów
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.