PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków GoleniówZalety oczyszczalni ścieków Goleniów

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Goleniów Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest sensowną alternatywą dla popularnego instalowania szamba bezodpływowego. Jest to jednak bez wątpienia rozwiązanie mniej kłopotliwe, tańsze w eksploatacji i bardziej profesjonalne, a na pewno - zdecydowanie bardziej nowoczesne. Głównym zadaniem takiej właśnie przydomowej oczyszczalni ścieków w Goleniowie jest usuwanie zanieczyszczeń w z brudnej wody, która zostanie wykorzystana w gospodarstwie domowym. Oczyszczanie wykonywane jest mechanicznie, chemicznie i biologicznie. Najpierw oddzielane są mechanicznie ciała stałe, następnie ścieki poddawane są rozkładowi tlenowemu, na koniec woda jest oczyszczana w złożu filtracyjnym lub w zbiornikach napowietrzanych. Zdecydowanie się na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków jest znacznie korzystniejsze od tradycyjnego szamba, gdyż nie trzeba się martwić regularnym wywozem zanieczyszczeń, a woda oczyszcza się sama. Jest to też rozwiązanie korzystne dla środowiska, dlatego też bardzo często osoby budujące dom mogą ubiegać się o dotację na ten cel. Przydomowe oczyszczalnie ścieków są produktem dedykowanym każdemu inwestorowi, który buduje dom, ale nie ma możliwości podpięcia się do sieci kanalizacyjnej, a musi w jakiś sposób odprowadzać ścieki. Może to w efektywny sposób rozwiązać właśnie poprzez budowę własnej oczyszczalni.

Jedną z popularniejszych firm, które oferują przydomowe oczyszczalnie ścieków Goleniów jest Traidenis-Pol. Przedsiębiorstwo to posiada 20 lat doświadczenia właśnie w temacie efektywnej gospodarki ściekami. Oferuje między innymi biologiczne oczyszczalnie ścieków HNV, które są doskonałym rozwiązaniem dla gmin czy też całych osiedli. Dla pojedynczych gospodarstw dedykowane są przydomowe oczyszczalnie ścieków NV, dzięki którym każde gospodarstwo może być samowystarczalne i radzić sobie z oczyszczaniem ścieków i ich utylizacją na własną rękę. Dodatkowo Traidenis-Pol oferuje też zbiorniki modułowe oraz przepompownie ścieków. Firma ta prowadzi działalność na terenie całego kraju. Jeśli więc nosimy się z myślą o zastosowaniu takiego rozwiązania na naszej działce - warto skontaktować się z tą firmą z prośbą o wskazanie najlepszego w naszym przypadku produktu oraz o przygotowanie szczegółowej wyceny projektu tak, abyśmy mogli określić budżet potrzebny na ten cel.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Goleniów mają ogromne przewagę nad zwykłym szambem, gdyż są znacznie wygodniejsze i tańsze w eksploatacji. Jeśli więc zależy nam na tym, aby od razu zbudować system, który później będzie nam dobrze służył przez lata i będzie prosty w obsłudze - zdecydujmy się na profesjonalnie zaprojektowaną, przydomową oczyszczalnie ścieków, bo będzie ona znacznie mniej kłopotliwa. Jest to też przede wszystkim takie rozwiązanie, które sprawia, że jesteśmy samowystarczalni. Nawet w przypadku, kiedy gmina będzie proponowała nam podłączenie do sieci kanalizacyjnej, albo wręcz to na nas wymuszała - nie musimy z tego korzystać, gdyż sami doskonale będziemy sobie radzić z utylizacją naszych ścieków, a to pozwala na szereg oszczędności. To profesjonalne rozwiązanie na wiele długich lat użytkowania.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026


Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków GoleniówZadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: