PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków GliwiceZalety oczyszczalni ścieków Gliwice

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Gliwice Wiele osób ma problem z nieustannie przepełniającym się szambem oraz kosztami, jakie muszą ponosić w związku z jego opróżnianiem. Dlatego też dobrym rozwiązaniem jest budowa przydomowej oczyszczalni ścieków. Jest to rozwiązanie nie tylko korzystne dla środowiska, ale przede wszystkim ekonomiczne oraz bardzo wygodne. Oczywiście nakład finansowy jest na początku większy niż w przypadku szamba, jednak w dłuższej perspektywie jest to świetne rozwiązanie. Jeżeli chodzi o przydomowe oczyszczalnie ścieków Gliwice jest miejscem, gdzie funkcjonuje jedna z firm posiadająca szerokie doświadczenie w budowie tego typu rozwiązań.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków są niczym innym, jak zespołem urządzeń, których celem jest neutralizacja ścieków pochodzących z gospodarstwa domowego. Przydomowe oczyszczalnie ścieków nadają się tylko i wyłącznie do oczyszczania ścieków bytowo-gospodarczych. Nie można odprowadzać za ich pomocą ścieków z hodowli zwierząt, działalności przemysłowej itp. Przydomowa oczyszczalnia ścieków zazwyczaj składa się m.in. z osadnika gnilnego oraz kosza filtracyjnego. Najpierw wszystkie nieczystości trafiają do osadnika i przebywają tam około 2-3 dni. Tam zachodzą pierwsze etapy fermentacji. Po tym czasie ścieki przechodzą przez koszt filtracyjny, który zatrzymuje nierozłożone cząstki. Tak powstała tzw. szara woda przypływa do kolejnej części oczyszczalni, by tam następnie mogło dojść do oczyszczania w warunkach tlenowych i neutralizacji zanieczyszczeń niebezpiecznych dla środowiska.

W przypadku, gdy interesującym nas tematem są przydomowe oczyszczalnie ścieków Gliwice będzie jednym z miast, gdzie z pewnością można otrzymać pomoc i wsparcie w tej kwestii. Firma Traidenis-Pol, która od dwóch dekad zajmuje się dostarczaniem przydomowych oczyszczalni ścieków oraz innych rozwiązań z zakresu oczyszczania płynnych nieczystości. Usługi świadczone przez firmę są profesjonalne oraz obejmują bardzo szeroki zakres. Począwszy od doradztwa i projektowania, poprzez montaż i uruchomienie, a skończywszy na serwisie. W ofercie firmy znajdują się rozwiązania przeznaczone zarówno dla odbiorców prywatnych, jak i dla większych odbiorców takich jak firmy lub szkoły. Firma Traidenis-Pol nie ogranicza się z działalnością tylko do Gliwic oraz jego okolic. Wiele realizacji prowadzonych jest w różnych zakątkach kraju.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków są inwestycją coraz częściej uważaną za bardziej ekonomiczną oraz praktyczną w porównaniu do tradycyjnego szamba. Bardzo zachęcającą zaletą przydomowych oczyszczalni jest fakt, że nie trzeba opróżniać ich aż tak często. Po pierwsze nie trzeba aż tak dokładnie pilnować terminów wywozu, a po drugie nakłady finansowe na to przedsięwzięcie są znacznie mniejsze. Oczywiście decydując się na instalację oczyszczalni, trzeba przygotować odpowiednią sumą, trochę większą niż ta wymagana przy instalacji zwykłego szamba. W przypadku zainteresowania przydomowymi oczyszczalniami ścieków Gliwice oraz inne miasta mogą skorzystać z usług firmy Traidenis-Pol. Będzie to gwarancja dobrych produktów i profesjonalnych usług.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026


Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków GliwiceZadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: