Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Gliwice

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Gliwice Wiele osób ma problem z nieustannie przepełniającym się szambem oraz kosztami, jakie muszą ponosić w związku z jego opróżnianiem. Dlatego też dobrym rozwiązaniem jest budowa przydomowej oczyszczalni ścieków. Jest to rozwiązanie nie tylko korzystne dla środowiska, ale przede wszystkim ekonomiczne oraz bardzo wygodne. Oczywiście nakład finansowy jest na początku większy niż w przypadku szamba, jednak w dłuższej perspektywie jest to świetne rozwiązanie. Jeżeli chodzi o przydomowe oczyszczalnie ścieków Gliwice jest miejscem, gdzie funkcjonuje jedna z firm posiadająca szerokie doświadczenie w budowie tego typu rozwiązań.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków są niczym innym, jak zespołem urządzeń, których celem jest neutralizacja ścieków pochodzących z gospodarstwa domowego. Przydomowe oczyszczalnie ścieków nadają się tylko i wyłącznie do oczyszczania ścieków bytowo-gospodarczych. Nie można odprowadzać za ich pomocą ścieków z hodowli zwierząt, działalności przemysłowej itp. Przydomowa oczyszczalnia ścieków zazwyczaj składa się m.in. z osadnika gnilnego oraz kosza filtracyjnego. Najpierw wszystkie nieczystości trafiają do osadnika i przebywają tam około 2-3 dni. Tam zachodzą pierwsze etapy fermentacji. Po tym czasie ścieki przechodzą przez koszt filtracyjny, który zatrzymuje nierozłożone cząstki. Tak powstała tzw. szara woda przypływa do kolejnej części oczyszczalni, by tam następnie mogło dojść do oczyszczania w warunkach tlenowych i neutralizacji zanieczyszczeń niebezpiecznych dla środowiska.

W przypadku, gdy interesującym nas tematem są przydomowe oczyszczalnie ścieków Gliwice będzie jednym z miast, gdzie z pewnością można otrzymać pomoc i wsparcie w tej kwestii. Firma Traidenis-Pol, która od dwóch dekad zajmuje się dostarczaniem przydomowych oczyszczalni ścieków oraz innych rozwiązań z zakresu oczyszczania płynnych nieczystości. Usługi świadczone przez firmę są profesjonalne oraz obejmują bardzo szeroki zakres. Począwszy od doradztwa i projektowania, poprzez montaż i uruchomienie, a skończywszy na serwisie. W ofercie firmy znajdują się rozwiązania przeznaczone zarówno dla odbiorców prywatnych, jak i dla większych odbiorców takich jak firmy lub szkoły. Firma Traidenis-Pol nie ogranicza się z działalnością tylko do Gliwic oraz jego okolic. Wiele realizacji prowadzonych jest w różnych zakątkach kraju.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków są inwestycją coraz częściej uważaną za bardziej ekonomiczną oraz praktyczną w porównaniu do tradycyjnego szamba. Bardzo zachęcającą zaletą przydomowych oczyszczalni jest fakt, że nie trzeba opróżniać ich aż tak często. Po pierwsze nie trzeba aż tak dokładnie pilnować terminów wywozu, a po drugie nakłady finansowe na to przedsięwzięcie są znacznie mniejsze. Oczywiście decydując się na instalację oczyszczalni, trzeba przygotować odpowiednią sumą, trochę większą niż ta wymagana przy instalacji zwykłego szamba. W przypadku zainteresowania przydomowymi oczyszczalniami ścieków Gliwice oraz inne miasta mogą skorzystać z usług firmy Traidenis-Pol. Będzie to gwarancja dobrych produktów i profesjonalnych usług.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Gliwice
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.