PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków GdańskZalety oczyszczalni ścieków Gdańsk

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Gdańsk Ekologiczne, przydomowe oczyszczalnie ścieków są tematem wyjątkowo popularnym. Ekologiczne oczyszczalnie stosuje się między innymi w Gdańsku, gdzie mimo stosunkowo gęstej zabudowy, podłączenie do miejskiej sieci kanalizacyjnej nie zawsze okazuje się opłacalne. Montaż przydomowych oczyszczalni pozwala na obniżenie wydatków ponoszonych za ścieki, a do tego przyczynia się do ochrony naturalnego środowiska. Do dyspozycji mamy kilka rodzajów oczyszczalni ekologicznych - mogą być to oczyszczalnie drenażowe, roślinne czy biologiczne. Dobór odpowiedniego tylu produktów powinien jednak zależeć od użytkownika, jego preferencji oraz kosztów, jakie jest gotów ponieść w związku z inwestycją.

Firmą, która posiada ogromne doświadczenie w zakresie tworzenia produktów i systemów związanych z przydomowymi oczyszczalniami ścieków, jest Traidenis-Pol. Zajmuje się ona kompleksowymi inwestycjami, tworzonymi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, bazując na ponad 20-letnim doświadczeniu w branży. W ofercie Traidenis-Pol można znaleźć ekologiczne urządzenia do oczyszczania ścieków, w tym przydomowe oczyszczalnie ścieków, oczyszczalnie biologiczne, pojemniki z żywicy poliestrowej, przepompownie ścieków. Montaż, serwis i projektowanie prowadzone jest dla klientów na terenie całej Polski, dzięki czemu firma może świadczyć usługi bez względu na państwa lokalizację. Traidenis-Pol proponuje klientowi bezpłatną wycenę konkretnej realizacji - wystarczy jedynie uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie. Dzięki temu można dostać wstępną wycenę usługi i fachową poradę odnośnie możliwości rozmieszczenia ekologicznych oczyszczalni w preferowanej przez klienta lokalizacji.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków z całą pewnością sprawdzą się znacznie lepiej niż zwykłe szamba bezodpływowe, które tracą na popularności. Oczyszczalnie to rozwiązania ekologiczne, dlatego można ubiegać się o dofinansowanie do ich budowy z funduszy gminnych lub starać się o kredyt na bardzo korzystnych zasadach. Niestety, takich możliwości przy wyborze szamba zazwyczaj nie mamy. Budowa szamba jest stosunkowo tania, jednak regularne wywożenie jego zawartości przez wyspecjalizowana firmę, może użytkownika słono kosztować. Inwestycja w przydomową oczyszczalnię pod względem ekonomicznym dużo bardziej się opłaca, mimo wysokich kosztów początkowych. Zwrócą się one jednak już w kilka lat użytkowania. W przypadku oczyszczalni nie ma również problemów z brzydkimi zapachami, które przy nieodpowiedniej wentylacji mogą być wracane z szamba do toalety czy zlewu.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026


Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków GdańskZadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: