Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Czerwionka-Leszczyny

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Czerwionka-Leszczyny Decydując się na przydomową oczyszczalnię ścieków, warto wiedzieć, czym charakteryzuje się tego typu instalacja. Przede wszystkim trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że jest to coś zupełnie innego niż szambo oraz kanalizacja. Jeżeli chodzi przydomowe oczyszczalnie ścieków Czerwionka-Leszczyny jest miastem, gdzie można skorzystać z usług firmy Traidenis-Pol.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków to zespół urządzeń, który można zastosować, jeżeli ilość ścieków jest nie większa niż 5 m3 na dobę. Dodatkowo są one zazwyczaj przystosowane do oczyszczania ścieków pochodzących z codziennego funkcjonowania człowieka. Właśnie dlatego jest to instalacja dedykowana dla prywatnych domów. Montaż przydomowej oczyszczalni ścieków wymaga odpowiedniej wielkości działki oraz warunków wodno-glebowych. Na niektórych terenach istnieją niestety przeciwwskazania do stosowania tego typu rozwiązań. Przydomowa oczyszczalnia ma za zadanie oczyścić nieczystości do tego poziomu, aby mogły bez szkody zostać oddane do środowiska. Oczyszczanie odbywa się zazwyczaj w warunkach tlenowych lub beztlenowych. Najpierw jednak nieczystości przechodzą przez osadnik, gdzie zachodzi oddzielanie poszczególnych frakcji oraz częściowe rozdrobnienie ich. Wszystkie te czynności mają na celu niwelację szkodliwych dla środowiska substancji.

Jeżeli chcemy zasięgnąć informacji na temat przydomowych oczyszczalni ścieków Czerwionka-Leszczyny i okolice mogą zwrócić się do firmy Traidenis-Pol z Olecka. Choć te dwie lokalizacje dzieli ogromny dystans, to warto wiedzieć, że firma działa na terenie całego kraju. W swojej dwudziestoletniej działalności firma przetestowała wiele rozwiązań, urządzeń i technologi. Z uwagi na to w ofercie firmy znajduje się hybrydowa technologia, która umożliwia oczyszczanie za pomocą procesów tlenowych. Ten rodzaj działania przydomowej oczyszczalni niweluje nieprzyjemny zapach związany z oczyszczaniem ścieków. Dzięki temu przydomowa oczyszczalnia wpływa korzystnie nie tylko na środowisko, ale także na atmosferę na posesji.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków mogą zniechęcać na początku dosyć wysokim kosztem startowym. Instalacja tego typu urządzeń może wymagać na początku nakładów finansowych, jednak wiele korzyści jest tak duża, że zdecydowanie się to opłaca. Są one bardzo korzystne dla środowiska, ponieważ nieczystości są oczyszczane tak naprawdę już w miejscu, gdzie są wytwarzane. Co więcej, tam też są oddawane do środowiska już po niwelacji substancji szkodliwych. Dzięki temu można wykluczyć wycieki szkodliwych substancji w transporcie beczkowozem lub za pomocą rur kanalizacyjnych. Dodatkowo w porównaniu do szamba i kanalizacji, koszty eksploatacji takiego systemu są znacznie niższe. Szambo musi być opróżniane regularnie, a duże objętości nieczystości skutkują wysokimi kosztami. Kanalizacja z kolei zwalnia nas z zamawiania wozu asenizacyjnego, natomiast także generuje wysokie koszty. W przypadku podjęcia decyzji o instalacji przydomowych oczyszczalni ścieków Czerwionka-Leszczyny i okolice mogą skorzystać z usług firmy Traidenis-Pol.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Czerwionka-Leszczyny
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.