PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Czarna WodaZalety oczyszczalni ścieków Czarna Woda

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Czarna Woda Przydomowe oczyszczalnie ścieków Czarna Woda to popularne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. To dobra opcja w miejscach, gdzie nie ma możliwości wykonania tradycyjnej kanalizacji. Współczesne technologie są na tyle rozwinięte, że montaż oraz uruchomienie tego rodzaju oczyszczalni przebiega całkowicie bezproblemowo. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy pamiętać, że funkcjonalność tego obiektu jest uzależniona od jakości zastosowanych materiałów. Do pełnej sprawności niezbędny jest również profesjonalny montaż, a także regularny serwis. Właśni dlatego tak ważne jest to, aby znaleźć godne zaufania przedsiębiorstwo. Szersza oferta nie zawsze jest lepsza. Istotne jest to, aby zainwestować w sprawdzoną technologię oczyszczania. Musi ona charakteryzować się nie tylko wysoką wydajnością, ale również ekonomicznością. To właśnie dzięki temu będziemy mieć sto procent pewności, że pieniądze zostały dobrze zainwestowane. Trzeba wiedzieć, że wysokiej klasy przydomowe oczyszczalnie ścieków mogą bezawaryjnie pracować nawet kilkadziesiąt lat, co przekłada się na wysoki komfort i swobodę eksploatacji.

Godną polecenia firmą specjalizującą się w wykonywaniu przydomowych oczyszczalni ścieków jest Traidenis-Pol. To przedsiębiorstwo z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Świadczy ono swoje usługi na terenie całego kraju. Usługi świadczone są przez wykwalifikowanych i rzetelnych ekspertów. Traidenis-Pol proponuje bezzapachowe oczyszczalnie NV. Technologia hybrydowa gwarantuje nie tylko wysoką wydajność, ale również stabilność pracy. Urządzenie to łączy metodę osady czynnego oraz złoża biologicznego. Pierwsza z nich stosowana jest już od pokoleń. Cechuje się ona wysoką efektywnością. Metoda złoża biologicznego zapewnia równomierną i nieprzerwaną pracę nawet w najcięższych warunkach otoczenia. Oczyszczenie ścieków możliwe jest dzięki procesom tlenowym. Właśnie dlatego użytkownicy nie muszą martwić się o nieprzyjemny zapach wydobywający się z urządzenia oczyszczającego ścieki.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Czarna Woda to urządzenia nowoczesne, które pomału wypierają szamba bezodpływowe. Są one droższe w montażu, jednak zapewniają nieprzeciętną wygodę użytkowania. Oczyszczalnie e złożem biologicznym są niemal niewyczuwalne dla otoczenia, czego nie można powiedzieć o tradycyjnych szambach. Dodatkowo proces oczyszczanie odbywa się w sposób stabilny i ciągły, nawet w przypadku nierównomiernego dostarczania ścieków. W przypadku oczyszczalni biologicznych jedynym obowiązkiem użytkownika jest eliminacja zanieczyszczeń zgromadzonych na osadniku wstępnym. Za taką usługę należy zapłacić kilkaset złotych, jednak wykonuje się ją raz na rok lub półtora roku. Szamba bezodpływowe należy opróżniać regularnie. W przypadku kilkuosobowych domostw może zajść konieczność wykonywania tej czynności nawet raz w miesiącu. Oznacza to, że roczny koszt eksploatacji szama może kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Warto więc przeanalizować wydatki jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji. Szambo bezodpływowe jest tańsze, jednak jego użytkowanie wcale nie należy do tanich. Ponadto jest to opcja awaryjna i uciążliwa dla otoczenia.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: