Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Czarna Woda

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Czarna Woda Przydomowe oczyszczalnie ścieków Czarna Woda to popularne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. To dobra opcja w miejscach, gdzie nie ma możliwości wykonania tradycyjnej kanalizacji. Współczesne technologie są na tyle rozwinięte, że montaż oraz uruchomienie tego rodzaju oczyszczalni przebiega całkowicie bezproblemowo. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy pamiętać, że funkcjonalność tego obiektu jest uzależniona od jakości zastosowanych materiałów. Do pełnej sprawności niezbędny jest również profesjonalny montaż, a także regularny serwis. Właśni dlatego tak ważne jest to, aby znaleźć godne zaufania przedsiębiorstwo. Szersza oferta nie zawsze jest lepsza. Istotne jest to, aby zainwestować w sprawdzoną technologię oczyszczania. Musi ona charakteryzować się nie tylko wysoką wydajnością, ale również ekonomicznością. To właśnie dzięki temu będziemy mieć sto procent pewności, że pieniądze zostały dobrze zainwestowane. Trzeba wiedzieć, że wysokiej klasy przydomowe oczyszczalnie ścieków mogą bezawaryjnie pracować nawet kilkadziesiąt lat, co przekłada się na wysoki komfort i swobodę eksploatacji.

Godną polecenia firmą specjalizującą się w wykonywaniu przydomowych oczyszczalni ścieków jest Traidenis-Pol. To przedsiębiorstwo z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Świadczy ono swoje usługi na terenie całego kraju. Usługi świadczone są przez wykwalifikowanych i rzetelnych ekspertów. Traidenis-Pol proponuje bezzapachowe oczyszczalnie NV. Technologia hybrydowa gwarantuje nie tylko wysoką wydajność, ale również stabilność pracy. Urządzenie to łączy metodę osady czynnego oraz złoża biologicznego. Pierwsza z nich stosowana jest już od pokoleń. Cechuje się ona wysoką efektywnością. Metoda złoża biologicznego zapewnia równomierną i nieprzerwaną pracę nawet w najcięższych warunkach otoczenia. Oczyszczenie ścieków możliwe jest dzięki procesom tlenowym. Właśnie dlatego użytkownicy nie muszą martwić się o nieprzyjemny zapach wydobywający się z urządzenia oczyszczającego ścieki.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Czarna Woda to urządzenia nowoczesne, które pomału wypierają szamba bezodpływowe. Są one droższe w montażu, jednak zapewniają nieprzeciętną wygodę użytkowania. Oczyszczalnie e złożem biologicznym są niemal niewyczuwalne dla otoczenia, czego nie można powiedzieć o tradycyjnych szambach. Dodatkowo proces oczyszczanie odbywa się w sposób stabilny i ciągły, nawet w przypadku nierównomiernego dostarczania ścieków. W przypadku oczyszczalni biologicznych jedynym obowiązkiem użytkownika jest eliminacja zanieczyszczeń zgromadzonych na osadniku wstępnym. Za taką usługę należy zapłacić kilkaset złotych, jednak wykonuje się ją raz na rok lub półtora roku. Szamba bezodpływowe należy opróżniać regularnie. W przypadku kilkuosobowych domostw może zajść konieczność wykonywania tej czynności nawet raz w miesiącu. Oznacza to, że roczny koszt eksploatacji szama może kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Warto więc przeanalizować wydatki jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji. Szambo bezodpływowe jest tańsze, jednak jego użytkowanie wcale nie należy do tanich. Ponadto jest to opcja awaryjna i uciążliwa dla otoczenia.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Czarna Woda
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.