Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Chocianów

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Chocianów Budując lub modernizując swoją nieruchomość, warto zadbać także o instalacje m.in. kanalizacyjne. Wiele domów nadal wykorzystuje tanie w montażu szamba bezodpływowe, które są problematyczne w użytkowaniu. Nie można także zapomnieć o częstym opróżnianiu takiego szamba, co generuje niepotrzebne koszty i obciąża nasz domowy budżet. Czy jest jakieś rozwiązanie? Najlepszym jest zainwestowanie w przydomową oczyszczalnię ścieków. Wykorzystanie zaawansowanych systemów oczyszczających i neutralizujących ścieki staje się powoli standardem. Pomimo wyższych w porównaniu z szambem tradycyjnym kosztów instalacji, inwestycja jest niezwykle opłacalna. Po mniej niż 10 latach koszty, jakie ponieśliśmy na przydomową oczyszczalnię ścieków, zwracają się nam, a od tego momentu już tylko oszczędzamy. W wielu przypadkach jest też możliwość zdobycia dofinansowania, które pokryje część kosztów związanych z budową oczyszczalni. Samo działanie przydomowej oczyszczalni ścieków jest stosunkowo proste. Wyposażona w dwa lub więcej zbiorników oczyszczalnia filtruje i neutralizuje nieczystości w dwóch etapach. Pierwszym beztlenowym, w którym bakterie rozkładają związki chemiczne na takie, które nie są szkodliwe dla otoczenia. Następny jest etap tlenowy, w którym neutralizowane są i filtrowane pozostałe substancje. Pozostała po całym procesie woda może być bez obaw odprowadzona do gruntu. Do dyspozycji klientów jest kilka systemów różniących się sposobem odprowadzania wody oraz filtracji. Najpopularniejszy z nich i zarazem najtańszy w montażu jest system, którego odprowadzanie wody oparte jest o sieć drenów umieszczonych na działce. Wymagana jest do tego dosyć spora przestrzeń. Właściciele niewielkich działek mogą skorzystać z nieco droższych oczyszczalni biologicznych.

Zlecając montaż przydomowej oczyszczalni ścieków, powinniśmy zwrócić uwagę na referencje i doświadczenie firmy, która podejmuje się tego zadania. Jedną z firm, której warto zaufać, jest Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Chocianów. Firma od wielu lat dostarcza swoim klientom rozwiązania niezwykle nowoczesne i niezawodne. Wiele lat doświadczenia oraz fakt, że Traidenis-Pol samodzielnie produkuje elementy wdrażanych przez siebie systemów, stawia przedsiębiorstwo na wysokim miejscu w branży przydomowych oczyszczalni ścieków Chocianów.

Cechami, jakie wyróżniają przydomowe oczyszczalnie ścieków, jest przyjazność dla środowiska. Odprowadzana z oczyszczalni woda jest w pełni bezpieczna dla otoczenia i nie powoduje zanieczyszczenia wód gruntowych. Do zalet warto także zaliczyć trwałość konstrukcji oraz jej niezawodność. Nowoczesne przydomowe oczyszczalnie ścieków działają bezawaryjnie przez wiele lat. Wystarczy tylko zadbać o wymiany filtrów oraz opróżnianie odstojników, w których zbierają się pozostałości po filtracji ścieków. Wszystkie te zalety sprawiają, że przydomowa oczyszczalnia ścieków staje się standardem, z którego korzysta coraz więcej osób. Nie jest to już, tylko kwestia ekologii, a czystej ekonomii i opłacalności inwestowania pieniędzy w tego typu rozwiązania.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Chocianów
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.