PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków BydgoszczZalety oczyszczalni ścieków Bydgoszcz

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Bydgoszcz Jeszcze kilkanaście lat temu, mieszkańcy domów jednorodzinnych, które ulokowane były w rejonie, w którym nie istniała możliwość podprowadzenia sieci kanalizacyjnej, byli skazani na korzystanie z tradycyjnego szamba. Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

Powoli, dominatorem rynku stają się przydomowe oczyszczalnie ścieków, które zapewniają znacznie większą funkcjonalność, a także ekonomiczność inwestycji. Są to urządzenia, które przejmują ścieki, neutralizują ich szkodliwość, oddzielają zanieczyszczenia od oczyszczonej cieczy i umożliwiają na ponowne jej wykorzystanie. Przydomowe oczyszczalnie ścieków, które realizuje Traidenis-Pol mają charakter hybrydowy. Oznacza to, że w procesie pozbywania się zanieczyszczeń, używany jest zarówno czynny osad, jak i złoże biologiczne. Układy takie składają się z dwóch komór: wewnętrznej i zewnętrznej. W tej pierwszej dokonuje się proces oczyszczania, który ma charakter napowietrzający. Powietrze przekazywane jest przez specjalną membranę, której praca dotlenia mikroorganizmy i stymuluje ich rozwój, a wprawione w ruch pęcherze powietrza powodują mieszanie się ścieków. Udział osadu czynnego i złoża biologicznego powoduje oddzielenie nieczystości od cieczy oraz ukierunkowanie jej do komory zewnętrznej. Ciecz pozbawiona nieczystości może być ponownie wykorzystana, np. do podlewania ogrodu. Należy jednak pamiętać, że nie jest ona przeznaczona do spożycia.

Traidenis-Pol produkuje i montuje wysokiej jakości przydomowe oczyszczalnie ścieków Bydgoszcz stanowi miejsce siedziby firmy. Nie znaczy to jednak, że firma ogranicza zasięg świadczonych usług do regionu, w którym się znajduje. Przeciwnie. Projekty realizowane są na terenie całego kraju, a także w niektórych państwach zagranicznych, jak np. Macedonia, Kuwejt, Estonia, Łotwa, Norwegia i inne. Traidenis-Pol charakteryzuje się łączeniem najlepszych technologii w jedną spójną całość. Rozwiązania firmy stanowią hybrydę użyteczności osadu czynnego ze złożem biologicznym. Wypracowanie najbardziej optymalnej formuły oczyszczania ścieków w domowym gospodarstwie, umożliwiły niemal dwunastoletnie doświadczenie w pracy i rozwoju technologii.

O tym, że przydomowe oczyszczalnie ścieków znacznie przodują nad funkcjonalnością tradycyjnego szamba, dzisiaj nie trzeba przekonywać chyba już nikomu. Jest to przede wszystkim rozwiązanie, które ogranicza niemal do zera aktywność i ingerencję użytkownika. Oczyszczalnia działa bowiem sama, a jej prosta konstrukcja rzutuje na bezawaryjność, a tym samym wyklucza konieczność przeprowadzania prac serwisowych. Największym atutem jest ciągłość pracy i brak konieczności wywozu ścieków, jak ma to miejsce w przypadku szamba. Proces taki kosztuje w skali roku ponad tysiące złotych przy czteroosobowej rodzinie. Inwestycja w oczyszczalnie jest zatem posunięciem ekonomicznym, które pozwala na czynienie widocznych oszczędności w skali roku. Koszt budowy hybrydowej oczyszczalni waha się w granicy tysiąca złotych. Inwestycja zwraca się zatem po ok. trzech latach użytkowania, po czym pozwala na wieloletnie, niemal już bezpłatne dalsze jej wykorzystywanie.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026


Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków BydgoszczZadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: