Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Bydgoszcz

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Bydgoszcz Jeszcze kilkanaście lat temu, mieszkańcy domów jednorodzinnych, które ulokowane były w rejonie, w którym nie istniała możliwość podprowadzenia sieci kanalizacyjnej, byli skazani na korzystanie z tradycyjnego szamba. Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

Powoli, dominatorem rynku stają się przydomowe oczyszczalnie ścieków, które zapewniają znacznie większą funkcjonalność, a także ekonomiczność inwestycji. Są to urządzenia, które przejmują ścieki, neutralizują ich szkodliwość, oddzielają zanieczyszczenia od oczyszczonej cieczy i umożliwiają na ponowne jej wykorzystanie. Przydomowe oczyszczalnie ścieków, które realizuje Traidenis-Pol mają charakter hybrydowy. Oznacza to, że w procesie pozbywania się zanieczyszczeń, używany jest zarówno czynny osad, jak i złoże biologiczne. Układy takie składają się z dwóch komór: wewnętrznej i zewnętrznej. W tej pierwszej dokonuje się proces oczyszczania, który ma charakter napowietrzający. Powietrze przekazywane jest przez specjalną membranę, której praca dotlenia mikroorganizmy i stymuluje ich rozwój, a wprawione w ruch pęcherze powietrza powodują mieszanie się ścieków. Udział osadu czynnego i złoża biologicznego powoduje oddzielenie nieczystości od cieczy oraz ukierunkowanie jej do komory zewnętrznej. Ciecz pozbawiona nieczystości może być ponownie wykorzystana, np. do podlewania ogrodu. Należy jednak pamiętać, że nie jest ona przeznaczona do spożycia.

Traidenis-Pol produkuje i montuje wysokiej jakości przydomowe oczyszczalnie ścieków Bydgoszcz stanowi miejsce siedziby firmy. Nie znaczy to jednak, że firma ogranicza zasięg świadczonych usług do regionu, w którym się znajduje. Przeciwnie. Projekty realizowane są na terenie całego kraju, a także w niektórych państwach zagranicznych, jak np. Macedonia, Kuwejt, Estonia, Łotwa, Norwegia i inne. Traidenis-Pol charakteryzuje się łączeniem najlepszych technologii w jedną spójną całość. Rozwiązania firmy stanowią hybrydę użyteczności osadu czynnego ze złożem biologicznym. Wypracowanie najbardziej optymalnej formuły oczyszczania ścieków w domowym gospodarstwie, umożliwiły niemal dwunastoletnie doświadczenie w pracy i rozwoju technologii.

O tym, że przydomowe oczyszczalnie ścieków znacznie przodują nad funkcjonalnością tradycyjnego szamba, dzisiaj nie trzeba przekonywać chyba już nikomu. Jest to przede wszystkim rozwiązanie, które ogranicza niemal do zera aktywność i ingerencję użytkownika. Oczyszczalnia działa bowiem sama, a jej prosta konstrukcja rzutuje na bezawaryjność, a tym samym wyklucza konieczność przeprowadzania prac serwisowych. Największym atutem jest ciągłość pracy i brak konieczności wywozu ścieków, jak ma to miejsce w przypadku szamba. Proces taki kosztuje w skali roku ponad tysiące złotych przy czteroosobowej rodzinie. Inwestycja w oczyszczalnie jest zatem posunięciem ekonomicznym, które pozwala na czynienie widocznych oszczędności w skali roku. Koszt budowy hybrydowej oczyszczalni waha się w granicy tysiąca złotych. Inwestycja zwraca się zatem po ok. trzech latach użytkowania, po czym pozwala na wieloletnie, niemal już bezpłatne dalsze jej wykorzystywanie.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Bydgoszcz
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.