Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Bukowiec

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Bukowiec Wiele osób twierdzi, że rozwiązania ekologiczne są o wiele droższe niż tradycyjne, które używaliśmy dotychczas. Jednym z takich rozwiązań są przydomowe oczyszczalnie ścieków. Są to systemy, które świetnie sprawdzają się w sytuacjach, kiedy nie ma możliwości podpięcia się do miejskiej lub gminnej kanalizacji. Oczyszczalnie ścieków coraz częściej zastępują także tradycyjne szamba bezodpływowe. Powodem jest nie tylko kwestia ekologii, ale także niższych kosztów użytkowania takiego systemu filtracji ścieków. Procesy, jakie zachodzą wewnątrz zbiorników, eliminują szkodliwe dla środowiska substancje i pozwalają pozbyć się pozostałej wody wprost do gruntów lub rowów melioracyjnych. Cały proces oczyszczania ścieków przebiega w dwóch etapach. W pierwszym wykorzystuje się bakterie beztlenowe, które rozkładają szkodliwe substancje zawarte w ściekach. W kolejnym etapie tlenowym pozostałe substancje są neutralizowane oraz filtrowane i odprowadzane w zależności od zastosowanego rozwiązania np. do gleby lub rowów melioracyjnych. Na rynku dostępnych jest kilka rozwiązań, z których najpopularniejszymi są oczyszczalnie ścieków z rozprowadzeniem drenażowym. System ten wymaga jednak sporych powierzchni, na których prowadzimy dreny. Właściciele mniejszych działek mogą skorzystać z nieco droższych, ale równie niezawodnych oczyszczalni biologicznych. Nie wymagają one tak wiele miejsca oraz mogą być stosowane na praktycznie każdym gruncie niezależnie od jego przepuszczalności i wilgotności.

Najlepszym sposobem na dobranie odpowiedniego systemu jest zlecenie tego zadania profesjonalnej firmie takiej jak Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Bukowiec. Firma od wielu lat oferuje swoim klientom najwyższej jakości usługi z zakresu projektowania, wytwarzania oraz montażu przydomowych oczyszczalni ścieków. W ciągu wielu lat swojej pracy kadra zdobyła wymagane doświadczenie i umiejętności, które procentują coraz lepszymi projektami, które dopasowywane są na bieżąco do zróżnicowanych potrzeb klientów.

Ogromną zaletą przydomowych oczyszczalni ścieków jest ich niezawodność. Dobrze dopasowany i zamontowany system bez problemu może działać przez wiele lat bez konieczności napraw. Wystarczy zadbać o wymianę filtrów oraz kontrolę najważniejszych elementów wchodzących w skład systemu. Przydomowe oczyszczalnie są niezwykle wytrzymałe i bez problemu sprawdzają się w różnych warunkach atmosferycznych. Osoby, które na równi stawiają funkcjonalność i estetykę, także odkryją zalety przydomowych oczyszczalni ścieków. Nowoczesne systemy zapewniają nie tylko funkcjonalność, ale i ładny wygląd, który bez problemu możemy wkomponować w otoczenie naszej nieruchomości. Jak widać, zalet przydomowych oczyszczalni jest bardzo wiele, co sprawia, że wybór pomiędzy tradycyjnym szambem a oczyszczalnią jest oczywisty. Względy ekonomiczne, estetyczne oraz funkcjonalne przemawiają za przydomowymi oczyszczalniami ścieków. Obecnie nie ma lepszego rozwiązania, które pozwala na bezwonne oraz nieszkodliwe dla środowiska pozbycie się ścieków.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Bukowiec
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.