PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków BukowiecZalety oczyszczalni ścieków Bukowiec

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Bukowiec Wiele osób twierdzi, że rozwiązania ekologiczne są o wiele droższe niż tradycyjne, które używaliśmy dotychczas. Jednym z takich rozwiązań są przydomowe oczyszczalnie ścieków. Są to systemy, które świetnie sprawdzają się w sytuacjach, kiedy nie ma możliwości podpięcia się do miejskiej lub gminnej kanalizacji. Oczyszczalnie ścieków coraz częściej zastępują także tradycyjne szamba bezodpływowe. Powodem jest nie tylko kwestia ekologii, ale także niższych kosztów użytkowania takiego systemu filtracji ścieków. Procesy, jakie zachodzą wewnątrz zbiorników, eliminują szkodliwe dla środowiska substancje i pozwalają pozbyć się pozostałej wody wprost do gruntów lub rowów melioracyjnych. Cały proces oczyszczania ścieków przebiega w dwóch etapach. W pierwszym wykorzystuje się bakterie beztlenowe, które rozkładają szkodliwe substancje zawarte w ściekach. W kolejnym etapie tlenowym pozostałe substancje są neutralizowane oraz filtrowane i odprowadzane w zależności od zastosowanego rozwiązania np. do gleby lub rowów melioracyjnych. Na rynku dostępnych jest kilka rozwiązań, z których najpopularniejszymi są oczyszczalnie ścieków z rozprowadzeniem drenażowym. System ten wymaga jednak sporych powierzchni, na których prowadzimy dreny. Właściciele mniejszych działek mogą skorzystać z nieco droższych, ale równie niezawodnych oczyszczalni biologicznych. Nie wymagają one tak wiele miejsca oraz mogą być stosowane na praktycznie każdym gruncie niezależnie od jego przepuszczalności i wilgotności.

Najlepszym sposobem na dobranie odpowiedniego systemu jest zlecenie tego zadania profesjonalnej firmie takiej jak Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Bukowiec. Firma od wielu lat oferuje swoim klientom najwyższej jakości usługi z zakresu projektowania, wytwarzania oraz montażu przydomowych oczyszczalni ścieków. W ciągu wielu lat swojej pracy kadra zdobyła wymagane doświadczenie i umiejętności, które procentują coraz lepszymi projektami, które dopasowywane są na bieżąco do zróżnicowanych potrzeb klientów.

Ogromną zaletą przydomowych oczyszczalni ścieków jest ich niezawodność. Dobrze dopasowany i zamontowany system bez problemu może działać przez wiele lat bez konieczności napraw. Wystarczy zadbać o wymianę filtrów oraz kontrolę najważniejszych elementów wchodzących w skład systemu. Przydomowe oczyszczalnie są niezwykle wytrzymałe i bez problemu sprawdzają się w różnych warunkach atmosferycznych. Osoby, które na równi stawiają funkcjonalność i estetykę, także odkryją zalety przydomowych oczyszczalni ścieków. Nowoczesne systemy zapewniają nie tylko funkcjonalność, ale i ładny wygląd, który bez problemu możemy wkomponować w otoczenie naszej nieruchomości. Jak widać, zalet przydomowych oczyszczalni jest bardzo wiele, co sprawia, że wybór pomiędzy tradycyjnym szambem a oczyszczalnią jest oczywisty. Względy ekonomiczne, estetyczne oraz funkcjonalne przemawiają za przydomowymi oczyszczalniami ścieków. Obecnie nie ma lepszego rozwiązania, które pozwala na bezwonne oraz nieszkodliwe dla środowiska pozbycie się ścieków.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: