PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków BuczekZalety oczyszczalni ścieków Buczek

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Buczek W okolicach Buczka wiele domów nie ma dostępu do zbiorowych systemów kanalizacji. Z tego powodu ich właściciele korzystają z szamb bezodpływowych. Nie jest to jednak najbardziej wygodne ani ekologiczne rozwiązanie. Warto zwrócić uwagę na nowoczesną i higieniczną alternatywę, jaką stanowią przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Na początek warto wyjaśnić, czym są przydomowe oczyszczalnie ścieków. To urządzenia do domów, które wykorzystują zintensyfikowane procesy, które naturalnie zachodzą w przyrodzie, by rozkładać ścieki na proste związki organiczne, które nie są zagrożeniem dla środowiska. Po takim przetworzeniu mogą zostać one bezpiecznie odprowadzane do na przykład rowów melioracyjnych, nie grozi to skażeniem wód gruntowych czy gleby, nie stanowi również zagrożenia dla zdrowia. Możemy wyróżnić kilka rodzajów przydomowych oczyszczalni - najprostsze to oczyszczalnie drenażowe, bardziej nowoczesne to oczyszczalnie biologiczne i roślinne.

Jeżeli rozważają Państwo wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, warto zwrócić uwagę na produkty firmy Traidenis-Pol. To firma będąca liderem rynku w Polsce, świadcząca usługi na terenie całego kraju. Oferuje nowoczesne i niezawodne biologiczne oczyszczalnie ścieków, które nie wymagają zajęcia tak dużej powierzchni działki, jak ma to miejsce w przypadku oczyszczalni drenażowych. Jest również o wiele bardziej trwała - oczyszczalnie drenażowe wymagają wymiany po około 7-12 latach, tymczasem oczyszczalnie biologiczne i hybrydowe to inwestycja na dekady. Firma Traidenis-Pol świadczy kompleksową usługę dostawy i montażu produktów. Warto zapoznać się z bezpłatną wyceną.

Zastanawiają się Państwo, co się bardziej opłaca - szambo bezodpływowe czy przydomowe oczyszczalnie ścieków w Buczku? Przeanalizowaliśmy wady i zalety obydwu rozwiązań. Tradycyjne szambo ma przede wszystkim jedną zaletę - nie wymaga dużych środków na inwestycję. W przypadku przydomowej oczyszczalni ścieków będziemy musieli ponieść jednorazowy większy wydatek. Oczyszczalnia ścieków jest jednak o wiele bardziej ekologicznym i higienicznym rozwiązaniem. Jest bezobsługowa, dlatego też po jej montażu nie musisz się więcej martwić problemem odprowadzania nieczystości. Odpadają koszty związane z regularnym opróżnianiem szamba, dlatego też już po około trzech latach wydatek się zwraca.

Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat przydomowych oczyszczalni ścieków, zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z ofertą.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026


Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków BuczekZadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: