PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 512 174 412

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków BirczaPrzydomowe oczyszczalnie ścieków Bircza Nowoczesne technologie oraz rozwiązania wykorzystywane są w wielu dziedzinach naszego życia. Jedną z nich jest budownictwo. Na szczególną uwagę zasługują przydomowe oczyszczalnie ścieków. Znajdują one zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie jest możliwe podłączenie się do miejskich lub gminnych sieci kanalizacyjnych. Przydomowe oczyszczalnie ścieków doskonale zastępują tradycyjne szamba, a nawet przerastają je pod względem niezawodności, oszczędności oraz jakości.

Osoby zainteresowane przydomową oczyszczalnią ścieków mają do wyboru kilka systemów, które sprawdzają się w różnych zastosowaniach. Najbardziej popularne są drenażowe przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz oczyszczalnie biologiczne. Niezależnie od modelu oczyszczalni, proces filtracji oraz neutralizowania odpadów dzieli się na dwa etapy. Pierwszy to tzw. proces beztlenowy, podczas którego bakteria żyjące w środowisku beztlenowym rozkładają substancje zawarte w nieczystościach i neutralizują część szkodliwych związków. Kolejny etap to etap tlenowy, podczas którego pozostałości zanieczyszczeń rozkładane są i neutralizowane. W kolejnych etapach w zależności od modelu oczyszczalni ścieków pozostałości odprowadzane są np. do rowów lub drenaży, a następnie bezpośrednio do gleby.

Decydując się na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków, powinniśmy kierować się doświadczeniem firmy oferującej usługę. Jedną z takich firm jest Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Bircza. Firma od wielu lat świadczy usługi na terenie całego kraju. Do swojej pracy podchodzi bardzo rzetelnie, o czym świadczą pozytywne opinie wystawiane przedsiębiorstwu przez klientów.

Firma oferuje kompleksowe usługi związane nie tylko z montażem przydomowych oczyszczalni ścieków Bircza, ale także z projektowaniem i obsługą gwarancyjną. Urządzenia i systemy objęte są gwarancją, co zapewnia nieprzerwane i bezawaryjne działanie. Traidenis-Pol przydomowe oczyszczalnie ścieków Bircza w swojej ofercie ma wszystkie niezbędne elementy wchodzące w skład nowoczesnej oczyszczalni.

Wykorzystanie przydomowych oczyszczalni ścieków to nie tylko względy ekologiczne, które także są niezwykle ważne. Nowoczesne oczyszczalnie pozwalają na znaczne oszczędności. Koszty rocznej obsługi w zależności od rozmiarów to około 100 do 500 zł. Jest to kilkukrotnie mniejsza kwota niż w przypadku tradycyjnych szamb zbiorczych.

Na dużą uwagę zasługuje także fakt, że oczyszczalnie ścieków są bardzo uniwersalne. Można je zamontować praktycznie na każdym terenie oraz działają nieprzerwanie niezależnie od warunków atmosferycznych. Warto wspomnieć też o czystości i braku nieprzyjemnego zapachu, który towarzyszy tradycyjnym rozwiązaniom jak szamba. W przypadku przydomowych oczyszczalni ścieków Bircza nie może być mowy o przykrym zapachu. Prawidłowo zaprojektowana i zamontowana przydomowa oczyszczalnia działa bez konieczności napraw i konserwacji przez wiele lat. Nie dziwi więc nikogo fakt, że przydomowe oczyszczalnie są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem pozbywania się ścieków.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 512 174 412
Opinie Klientów: