Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Bielsko-Biała

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Bielsko-Biała Wiele gospodarstw domowych, szczególnie usytuowanych w miejscowościach, w których nie poprowadzono zbiorczego systemu kanalizacji, boryka się z problemem, jakim jest pozbycie się nieczystości. Do niedawna jedynym rozwiązaniem była budowa tradycyjnego szamba.

Obecnie jest jeszcze inne rozwiązanie, które zyskuje na popularności. Są to przydomowe oczyszczalnie ścieków. W zależności od potrzeb gospodarstwa domowego oraz możliwości finansowych do wyboru jest kilka rodzajów przydomowych oczyszczalni ścieków. Są to m.in. oczyszczalnie drenażowe, oczyszczalnie biologiczne oraz oczyszczalnie roślinne. Różnią się one sposobem pozbywania się nieczystości oraz ich rozkładem.

Zasada działania wszystkich wymienionych przydomowych oczyszczalni ścieków jest zbliżona. Składa się z dwóch etapów. Pierwszym jest etap rozkładu beztlenowego. Podczas tego etapu dochodzi do fermentacji oraz rozkładu odpadków na proste związki, które możemy odprowadzić do dalszego oczyszczania. Drugim etapem jest oczyszczanie w warunkach tlenowych. Na tym etapie rozkładane są szkodliwe dla środowiska substancje oraz związki. Pozostałości zostają odprowadzone np. do rowu melioracyjnego lub do rzeki bez obaw o skażenie.

W naszym kraju jest kilka firm, które w tej branży wiodą prym. Jedną z nich jest przedsiębiorstwo Traidenis-Pol. Ich oferta obejmuje m.in. przydomowe oczyszczalnie ścieków Bielsko Biała. Warto nadmienić, że firma działa na terenie całego kraju, a z jej usług skorzystało już wielu odbiorców prywatnych oraz firm, które pragną wprowadzić u siebie ekologiczne i bardzo wydajne przydomowe oczyszczalnie ścieków. Przedsiębiorstwo projektuje swoje urządzenia z myślą o dostosowaniu ich do potrzeb klienta oraz terenu, na jakim mają zostać zamontowane, co czyni je jednym z najlepszych w tej branży.

Firma oferuje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu przydomowych oczyszczalni ścieków, które objęte są gwarancją na 20 lat. Przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom nie tylko montaż przydomowych oczyszczalni ścieków, ale także doradztwo i obsługę przez cały okres użytkowania zamontowanych oczyszczalni.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Bielsko Biała to nie tylko nowinka technologiczna. Montaż tego typu rozwiązań to także oszczędność pieniędzy. Koszty utrzymania tego typu instalacji oczyszczającej są kilkukrotnie niższe, iż tradycyjnego szamba. Ważna jest także wygoda. Samoczyszczące się szamba nie wymagają od nas częstych ingerencji.

Ważną zaletą przydomowych oczyszczalni jest też ekologia. Pozostałości po procesie oczyszczania są nieszkodliwe dla środowiska i bez problemu możemy ich się pozbyć, nie wpływając na nasze środowisko. Nowoczesne oczyszczalnie ścieków mogą być montowane praktycznie w każdym miejscu. Sam montaż zbiorników oraz całego systemu filtrującego i odprowadzającego jest niezwykle prosty i przebiega bardzo szybko.

Producenci oczyszczalni ścieków dają na swoje urządzenia gwarancję. System działa bezawaryjnie przez wiele lat od montażu, niezależnie od warunków pogodowych czy usytuowania terenu, na jakim został zamontowany. Osoby, które cenią sobie oszczędności oraz niezawodność z pewnością będą zadowolone z tego typu rozwiązania.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Bielsko-Biała
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.