Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni

Zadzwoń - 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.

Wysyłając wiadomość akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wizyta i doradztwo GRATIS! Kompleksowa usługa od samego początku na najwyższym poziomie. Zobacz nasze największe atuty:

20 LAT GWARANCJI

Na wszystkie nasze produkty

Ponad 16 000 urządzeń w Polsce

Pracujemy na terenie całego kraju

30 LAT W EUROPIE

Współpracujemy na innych rynkach

Ponad 50 000 urządzeń w Europie.

Posiadamy doświadczony zespół specjalistów

Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Białe Błota

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Białe Błota Jeśli na działce, na której budujemy dom nie ma możliwości podpięcia się do sieci kanalizacyjnej - stoimy przed koniecznym zadaniem wybrania jakiegoś sposobu na utylizację ścieków. To, do czego najczęściej jesteśmy przyzwyczajeni to budowa tradycyjnego, bezodpływowego szamba, w którym ścieki systematycznie się gromadzą, a zbiornik ten trzeba raz na jakiś czas opróżnić. Jednakże, istnieje także alternatywne i znacznie bardziej nowoczesne rozwiązanie, które dedykowane jest właśnie inwestorom indywidualnym, którzy są akurat na etapie budowy domu - jest to możliwość zbudowania przydomowej oczyszczalni ścieków. Taka oczyszczalnia "na własnym podwórku" działa inaczej niż szambo, gdyż w jej wnętrzu gromadzone się nieczystości, a następnie są sposób mechaniczny, chemiczny i biologiczny przetwarzane i oczyszczane tak, aby można było odprowadzić je do gruntu bez konieczności ich wywozu do miejsca, w tym zostanie przeprowadzone ich oczyszczanie. W praktyce oznacza to, że gospodarstwo pod tym względem może stać się całkowicie niezależne i samowystarczalne. Przydomowe oczyszczalnie ścieków Białe Błota, ale i w innych polskich miastach pojawiają się na działkach coraz częściej i stają się coraz popularniejsze.

W jaki sposób zabrać się do budowy takiej oczyszczalni? Najlepiej jest w tej kwestii poradzić się firmy, która od 20 lat zajmuje się dostarczaniem produktów do przydomowych oczyszczalni ścieków, ale i oczyszczalni, które mają obsługiwać szereg obiektów na przykład na terenie całego osiedla, a nawet gminy. Taką firmą o ugruntowanej pozycji na rynku jest Traidenis-Pol, a to, co może nas szczególnie zainteresować to fakt, że możemy zgłosić się do nich z naszą inwestycją po to, aby zaproponowali nam najbardziej efektywne rozwiązanie, a także przygotowali wycenę całego przedsięwzięcia. Firma ta wykonuje przydomowe oczyszczalnie ścieków Białe Błota, ale tak naprawdę prowadzi też działalność w innych miastach, a właściwie to na terenie całej Polski. To zarówno możliwość przeprowadzenia konsultacji z profesjonalistami, możliwość zaprojektowania takiej oczyszczalni, dostarczenie odpowiedniego produktu, a także jego montaż na posesji tak, aby mógł przez wiele lat działać bezawaryjnie.

Ciężko jednak podjąć decyzję o oczyszczalni nie mając świadomości tego, jak wiele zalet posiada ona w porównaniu do tradycyjnego szamba. Oczywiście, ogromnie ważną zaletą jest już wspomniana wcześniej samowystarczalność gospodarstwa, które taką oczyszczalnie posiada. To jednak nie wszystko - przydomowe oczyszczalnie ścieków Białe Błota są też rozwiązaniem bardziej praktycznym, gdyż raz wybudowane mogą przez lata bezproblemowo oczyszczać ścieki, w przypadku szamba trzeba natomiast co chwilę zajmować się czyszczeniem zbiornika, co jest nie tylko kłopotliwe, ale też kosztowne. Dlatego też reasumując- przydomowa oczyszczalnia ścieków jest po prostu rozwiązaniem znacznie tańszym w eksploatacji, ale i mniej kłopotliwym. Dlatego też warto się na nią zdecydować korzystając z dostępnych, najnowocześniejszych rozwiązań.

20 lat gwarancji

Udzielamy aż 20 letniej gwarancji na nasze produkty.

12 lat w Polsce

Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu oczyszczalni.

22 lata w Europie

Na rynku europejskim nasze produkty są dostępne od 22 lat.

Zalety oczyszczalni ścieków Białe Błota
Zobacz nasze realizacje

Tysiące zamontowanych oczyszczalni ścieków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków
Realizacja oczyszczalni ścieków

Opinie Klientów

Zobacz co sądzą o naszych oczyszczalniach ścieków Klienci

opinia 1

Maciek

Żory

Oczyszczalnię NV mam od ponad 4 lat i polecam. Nie ma żadnych problemów i przede wszystkim zapachów.

opinia 2

Aneta

Łódź

Zdecydowanie numer 1 na rynku wśród przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkt wart jest swojej ceny.

opinia 3

Tomasz

Suwałki

Zamieniłem szambo na oczyszczalnię NV, eksploatacja jest tańsza i nie wymaga jakiejś specjalnej wiedzy.

opinia 4

Maria

Poznań

Oczyszczalnię użytkuję od kilku miesięcy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno.