PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków Białe BłotaZalety oczyszczalni ścieków Białe Błota

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Białe Błota Jeśli na działce, na której budujemy dom nie ma możliwości podpięcia się do sieci kanalizacyjnej - stoimy przed koniecznym zadaniem wybrania jakiegoś sposobu na utylizację ścieków. To, do czego najczęściej jesteśmy przyzwyczajeni to budowa tradycyjnego, bezodpływowego szamba, w którym ścieki systematycznie się gromadzą, a zbiornik ten trzeba raz na jakiś czas opróżnić. Jednakże, istnieje także alternatywne i znacznie bardziej nowoczesne rozwiązanie, które dedykowane jest właśnie inwestorom indywidualnym, którzy są akurat na etapie budowy domu - jest to możliwość zbudowania przydomowej oczyszczalni ścieków. Taka oczyszczalnia "na własnym podwórku" działa inaczej niż szambo, gdyż w jej wnętrzu gromadzone się nieczystości, a następnie są sposób mechaniczny, chemiczny i biologiczny przetwarzane i oczyszczane tak, aby można było odprowadzić je do gruntu bez konieczności ich wywozu do miejsca, w tym zostanie przeprowadzone ich oczyszczanie. W praktyce oznacza to, że gospodarstwo pod tym względem może stać się całkowicie niezależne i samowystarczalne. Przydomowe oczyszczalnie ścieków Białe Błota, ale i w innych polskich miastach pojawiają się na działkach coraz częściej i stają się coraz popularniejsze.

W jaki sposób zabrać się do budowy takiej oczyszczalni? Najlepiej jest w tej kwestii poradzić się firmy, która od 20 lat zajmuje się dostarczaniem produktów do przydomowych oczyszczalni ścieków, ale i oczyszczalni, które mają obsługiwać szereg obiektów na przykład na terenie całego osiedla, a nawet gminy. Taką firmą o ugruntowanej pozycji na rynku jest Traidenis-Pol, a to, co może nas szczególnie zainteresować to fakt, że możemy zgłosić się do nich z naszą inwestycją po to, aby zaproponowali nam najbardziej efektywne rozwiązanie, a także przygotowali wycenę całego przedsięwzięcia. Firma ta wykonuje przydomowe oczyszczalnie ścieków Białe Błota, ale tak naprawdę prowadzi też działalność w innych miastach, a właściwie to na terenie całej Polski. To zarówno możliwość przeprowadzenia konsultacji z profesjonalistami, możliwość zaprojektowania takiej oczyszczalni, dostarczenie odpowiedniego produktu, a także jego montaż na posesji tak, aby mógł przez wiele lat działać bezawaryjnie.

Ciężko jednak podjąć decyzję o oczyszczalni nie mając świadomości tego, jak wiele zalet posiada ona w porównaniu do tradycyjnego szamba. Oczywiście, ogromnie ważną zaletą jest już wspomniana wcześniej samowystarczalność gospodarstwa, które taką oczyszczalnie posiada. To jednak nie wszystko - przydomowe oczyszczalnie ścieków Białe Błota są też rozwiązaniem bardziej praktycznym, gdyż raz wybudowane mogą przez lata bezproblemowo oczyszczać ścieki, w przypadku szamba trzeba natomiast co chwilę zajmować się czyszczeniem zbiornika, co jest nie tylko kłopotliwe, ale też kosztowne. Dlatego też reasumując- przydomowa oczyszczalnia ścieków jest po prostu rozwiązaniem znacznie tańszym w eksploatacji, ale i mniej kłopotliwym. Dlatego też warto się na nią zdecydować korzystając z dostępnych, najnowocześniejszych rozwiązań.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: