PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA NV


  • 20 LAT GWARANCJI
  • 12 LAT W POLSCE
  • 22 LATA W EUROPIE
  • 30000 MONTAŻY


Wizyta i doradztwo GRATIS!

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bezpłatna wycena Twojej oczyszczalni ścieków

Zadzwoń 788 788 026

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Bład! Twoja wiadomość nie została wysłana.Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków AugustówZalety oczyszczalni ścieków Augustów

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Augustów

Jeśli nie ma możliwości podłączenia się pod istniejącą instalację, warto zainwestować w wysokiej jakości przydomowe oczyszczalnie ścieków i rozwiązania indywidualnie. dopasowane do konkretnych potrzeb. Oferujemy Państwu sprawdzone rozwiązania, posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w doborze, produkcji, montażu przydomowych oczyszczalni ścieków w miejscowości Augustów, woj. podlaskie.

Firma Traidenis-Pol oferuje przydomowe oczyszczalnie o różnych przepustowościach dobowych. Rozwiązanie gospodarki ściekowej jest dobierane indywidualnie do potrzeb. klienta. Oczyszczalnie ścieków firmy Traidenis wyróżna bezzapachowa praca, brak konieczności dosypywania biopreparatów oraz wysoka jakość urządzeń potwierdzona 20-letnią gwarancją.. Oczyszczalnie ścieków z racji na budowę jednozbiornikową zajmują małą powierzchnię działki. Wytrzymałość korpusu oczyszczalni ścieków NV sprawia, że jako jedni z nielicznych pozwalamy. na montaż oczyszczalni pod terenem przejezdnym.

Dobrze dobrana przydomowa oczyszczalnia ścieków to gwarancja sprawnego funkcjonowania. Oferujemy produkty, które spełniają wszystkie normy europejskie. Są to. urządzenia certyfikowane, nowoczesne i posiadające praktyczne opcje, dzięki którym można zadbać o swoje gospodarstwo domowe, zakład przemysłowy czy też rolniczy. W naszej ofercie. znajdują się biologiczne oczyszczalnie ścieków, a także zbiorniki przeciwpożarowe, które wyróżniają się wysoką wytrzymałością i solidnym wykonaniem w. miejscowości Augustów woj. podlaskie. Nasze produkty są bezpieczne, przyjezne środowisku, a także bardzo ekonomiczne. To duża oszczędność, a inwestycja szybko się zwraca, gdyż można rzeczywiście. obniżyć koszty funkcjonowania swojego gospodarstwa domowego. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do firm na terenie miasta Augustów.

Ponadto w ofercie naszej firmy znajdują się produkty dla gospodarki wodno-ściekowej: przydomowe biologiczne oczyszczalnie, oczyszczalnie kontenerowe, gminne, a także zbiorniki o. szerokim przeznaczeniu: przeciwpożarowe, magazynowe, do wody pitne czy silosy.

Zapewniamy wsparcie doradcze. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania odnoście oczyszczalni przydomowych podczas bezpłatnej wizji lokalnej na terenie miasta Augustów. woj. podlaskie Firma Traidenis-Pol to także profesjonalny montaż, pomoc w pozyskaniu dofinansowania, a także wysokiej jakości. wsparcie serwisowe przydomowych oczyszczalni ścieków w miejscowości Augustów.Warto nam zaufać i postawić na nasze markowe produkty. Dla nas najważniejsze są najwyższe standardy i Państwa. zadowolenie, dlatego pomagamy na każdym etapie wyboru odpowiedniej przydomowej oczyszczalni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą przydomowych biologicznych oczyszczalni. w mieście Augustów.

Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę! tel. 788 788 026
Opinie Klientów: